1

@Emhyr Zmęczył się bieganiem w pressingu.
A nie czekaj...

1

@Kgorecki2500 Ciekawe czy podatki zapłacą złodziejki jedne.

7

@Luciano99 @MesQueUnClub96 nie przyjechał pod dom bo już w nim był

9

@MOLESTA "Otaczasz się ludźmi z którymi się znasz i ufasz "
To po co było wcześniej kłamać i obiecywać wyborcom że ludzie do spółek skarbu państwa nie będą z partii i będą wyłaniani w konkursach?

1

@tristan87 Na pewno przewrót czy kozłowanie piłki powie nam o sprawności danej osoby.

0

@Kamiloza91 Sezonu świetnego to on nie miał.
Kilka miesięcy do Mundialu mu wyszły.

10

Las Palmas straciło dwa gole w lidze tylko z :
Barceloną
Realem Madryt.

24

Roque żadnym Neymarem czy Nazario nie będzie.
Wystarczy mi by był na poziomie takiego np. Lautaro a jak będzie lepszy to nic tylko się cieszyć.

5

Po tym meczu atak powinnien wyglądać tak
Felix-Roque-Torres
Raphinhia dziś strasznie zagrał a o Polaku nie ma co już się rozwodzić.
Yamal w sumie też nic nie wniosł do gry.

13

Ja pier...
Do czego nas Lewy przyzwyczaił że mi się morda cieszy że talent z Brazylii biega dynamiczniej i jest zaangażowany w pressing.

1

Roque.
Dynamika
Walka o każdą piłkę
Szybkość
Pressing.
To co Lewy nie ma a napastnik Barcy musi mieć moim zdaniem.

Oby Brazylijczyk wykazywał się skutecznością bo to jest jego zadanie.
Fajnie jakby z biegiem czasu dodawał też inne elementy jak uczestniczenie w rozegraniu w odpowiednich momentach

1

Xavi miał dobry pomysł na ten mecz.
Granie górą za linię obrony było naprawdę sensownym rozwiązaniem na tak grające Las Palmas.
Wykonanie było lekko mówiąc przeciętne...

0

@Jarek92Barca No właśnie.
Przyzwyczailiśmy się do Lewego to i takie małe rzeczy cieszą a powinna być to normalność.
Ale co nam kibicom pozostało?

0

Widać uczy się od Lewego

6

Lewy z radości bachate zatańczy w domu

0

Jak na moje Gundo Powinnien strzelać.

1

Faul ewidentny.
Przecież chłopa nie interesowała piłka tylko Gundogan

0

Roque wchodzi na pełnej w pole karne przepychając się łapami z obrońcami

5

Zrobił więcej w pressingu niż Lewy przez ostatni Rok

0

Tygrys w rozgrzewce

1

Xavi w końcu z jajem.

1

Jak Lewy zostanie na murawie to będzie hit xD

2

Co Polak jeszcze robi na murawie...

0

Zaczynamy grać szybciej i dokładniej.
Jest nadzieja na 3pkt.

2

Idealnie Lewy udawał drzewo i się odbiło idealnie.
Udawał prawda?

0

Rekin zaatakował

3

Trytytka najlepsza rzecz na świecie.
Nobel dla wynalazcy tego cuda.

3

Wystarczy uwierzyć i wspierać to zniszczymy ich 1:1.

1

Genialnie Lewy wykreował tą sytuację.
Szkoda że przeciwnikowi.

0

@barcanawieki Patrząc na to jak ustawione jest Las Palmas to jest świetny pomysł ale wykonanie szwankuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?