Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Anka Jak widać się pomyliła i nie było 3-1
Chyba zapomniała jak Lewy strzela gole...
1
@norbi77 W końcu zrozumiał że to nie głód zwycięstwa tylko brak "ręki" trenera
1
Błędy Obrońców to DRAMAT.
Ale jedno można jeszcze zauważyć że oni są przestraszeni przy wyprowadzeniu piłki i nie potrafią podać do przodu.
Zawsze zagranie do boku albo oddają ją do Gundo albo Frenkiego by oni to zrobili przez co odbieramy sobie jednego zawodnika do pokazania się w środku pola.
0
Barca logicznie będzie wspierać Xaviego do końca sezonu bo Laporta (chyba) jeszcze nie chce bardziej psuć atmosfery bo wie że nie stać nas na normalnego trenera w tej chwili.
0
@Xpert77 Valverde długo siedział mimo że gra wyglądała koszmarnie długie miesiące a wcześniej były kompromitację w LM.
Koeman też zasłużył na wcześniejsze zwolnienie ale zrobiono to później i myślę że tak samo skończy Xavi.
0
@tbas Ja też.
Szczerze mówiąc to nie jestem za zwolnieniem Xaviego bo nie ma kandydata.
Nigdy bym nie pomyślał że będę takie nazwiska wymieniał w kontekście Barcelony ale taka jest smutna rzeczywistość.
11
To by lepiej chodziło z Guardiolą i z amigosami na emeryturze z Miami.
0
Moim zdaniem najlepsi kandydaci w chyba naszym zasięgu finansowym
Inzaghi
Sarri
Gasperini
Pellegrini
Emery
De Zerbi
Może Conte
Ogólnie rzecz biorąc bym raczej poszedł we Włoski kierunek.
1
@Veysel Gówno a nie niesamowitą robotę.
Ten Real dziś nic specjalnego nie grał.
Gdyby nie dramatyczne błędy Barcy to wątpię by coś strzelili.
I to jest najgorsze że nawet przy takim Realu nie potrafimy nic zdziałać.
1
@Peciak Póki co Flick to trener jednego sezonu gdzie wygrał to co zawsze Bayern wygrywa plus do tego najdziwniejszą LM w historii.
Później kompromitacja w reprezentacji.
To ja już bym wolał powrót Valverde.
4
Mamy duży wybór
Michniewicz
Smuda
Fornalik
No niestety na Nawałke nas nie stać
0
@Pawel13sz To Chyba już bym wolał Mourinho.
0
Tu potrzebny jest trener z doświadczeniem który na przestrzeni całej kariery osiągał sukcesy i który potrafi zawodników rozwijać a także wydobywać to co najlepsze.
Nie żaden Flick,Tuchel czy inne gówno który nadaje się na jeden sezon.
Najgorsze że nie mam pomysłu kto to mógłby być bo jedyny który mi przychodzi na myśl jest nie osiągalny Guardiola.
8
Chciałem by Xaviego rozliczyć po sezonie niestety sam sprawił by już teraz go wywalić.
Rozumiem przegrać z Realem ale nie w takim stylu.
Obrona która zapewniła nam ligę teraz kompromituje nas w meczach a z Araujo się zrobił Lenglet..
9
Laporta przy 4-1 wyglądał jakby był na potężnym kacu.
A to tylko Barcelona Xaviego
0
Xavi nadaje się do zwolnienia.
Co Gorsza nie widać odpowiedniego kandydata na naszego trenera na którego nas stać.
2
Żal mi Frenkiego De Jonga
Jako jedyny się nie kompromituje
Dramatyczny mecz szczególnie w obronie gdzie Real nie grał nic specjalnego.
0
@LM10GOAT Od tego sezonu Hiszpańscy sędziowie mieli nie gwizdać miękkich karnych a ten nawet miękki nie był.
Jakby takie karne gwizdali to Barca powinna mieć 5 karnych więcej w lidze.
1
Kuźwa to jest do wygrania.
Realik jest cienki jak siki pająka.
Oni grają jedno wielkie gówno tylko nasza obrona podarowała im trzy bramki.
1
W końcu coś pokazał
0
Dobrze że mamy szybkiego dynamicznego napastnika który by wyszedł Ferranowi i dobił na pustą bramkę.
0
Christsensen truchtem biegł xD
4
Trzeba to wygrać.
Bo chciałbym sobie jutro nowe wieści usłyszeć w sprawie Negreiry
1
@Lionel_Messi10 Dzisiaj taką strzela Ferran.
0
@KamQiX Czyli będzie remis i przegramy to w dogrywce lub w karnych.
0
Girona czerwo i rzut karny dla Almerii.
Edit: rzut wolny
0
@draxidox Byli na głodzie
7
@Kitek1640 Czyli tak jak lubi.
4
@waletpl Kłamstwo.
W PSG i BVB miał kontuzję a w rennes nie wiem
2
@Kgorecki2500 Ale Kraków to ty szanuj