13

Oczywiście tylko kary dla "rasistów" ale jak będą wyzywać białych i ich rodziny to już jest okej.

6

@kynio302 Masz rację, spokojnie top3

1

@HypeR Moim zdaniem BDS przewali z SK a Giantx może sprawić niespodziankę z Fnatic.

1

Ancelotti powiedział że decyzje w ich meczu były prawidłowe.
Temat zamknięty

4

@Firestone Gra z kontuzjom pleców i go Anka bachatą rozprasza.

0

0

@Cochise Pytanie czy całował herb Atletico i Chelsea bo jeśli nie to nie widzę problemu.
Może faktycznie zawsze marzył o Barcelonie.

0

@bartekvisca Ja rozumiem.
Uważam że Felix pokazuje się znacznie lepiej jak wchodzi z ławki.
Brakuje mu regularności i zaangażowania na pierwszy skład.
Oczywiście wolałbym jego niż Lewandowskiego.

1

@FcPortoFan1999 A po co Legia ma się osłabiać?

7

Dziś w La Liga już 20 bramek w czterech meczach a mecz Girony ledwo się zaczął.

0

Przypominam że Robert Lewandowski będzie inkasował 32 mln brutto w przyszłym sezonie.

0

Czekam na powrót Inigo bo on był pewnym punktem naszej drużyny.
Aktualnie widzę Kounde na prawej, na lewej Cancelo jak wróci i Araujo Inigo na środku

10

Śmieszki były z Ferrana że się przestawił mentalnie i ogłosił się rekinem.
Tak jak kiedyś pisałem, najważniejsza jest głowa by móc pokazać swoje umiejętności.
Wiadomo Torres pewnego poziomu nie przeskoczy ale może być bardzo dobrym grajkiem bo widać u niego w ostatnich miesiącach pewność siebie, zaangażowanie i chęć bycia lepszym.

2

@WiernyKibicToJa Sam sobie ją nadał

2

4

@abram3k Gorszy od Lewego nie jest.
Lepiej żeby młody łapał minuty niż by Lewy nadal się kompromitował.

1

@agaFCB No właśnie wynik nie jest mylący.
Betis miał dobre 15 minut

0

Ferran cudo dziś

2

Ferran z asystą

0

Piękny strzał
Piękna akcja szybkimi podaniami

2

W pierwszym momencie myślałem że to Puig xD
A to tylko Felix.

0

O 62 minuty za późno.
W końcu Roque na 9

1

Liga Negreiry przecież...

1

Pytanie czy był faul

0

El Tiburon!!!
Zaatakował po raz drugi.

0

@WiernyKibicToJa Oprócz jednego poważnego błędu w odpuszczeniu rywala to dobrze.

1

Wnioski po pierwszej połowie:

Dublet jest nasz ( ligę kupił Real)
Xavi to drugi Guardiola
Yamal to któryś z kolei nowy Messi
Lewandowski nie ma podań dlatego tak słabo gra.

0

Mecz z Unionistas to był punkt zwrotny :D
Najlepsza połowa Barcelony od dawna.
Brawo.
Grunt to przypieczętować to pewnym zwycięstwem i zacząć dobrą serię bo ostatnio brakowało nam pewności siebie i luzu na boisku.

1

Kuźwa co za pech

4

2 cm w prawo i piłka by się odbiła do bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?