Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Oczywiście tylko kary dla "rasistów" ale jak będą wyzywać białych i ich rodziny to już jest okej.
6
@kynio302 Masz rację, spokojnie top3
1
@HypeR Moim zdaniem BDS przewali z SK a Giantx może sprawić niespodziankę z Fnatic.
1
Ancelotti powiedział że decyzje w ich meczu były prawidłowe.
Temat zamknięty
4
@Firestone Gra z kontuzjom pleców i go Anka bachatą rozprasza.
0
@Messibestplayerintheworld Xavi w punkt.
0
@Cochise Pytanie czy całował herb Atletico i Chelsea bo jeśli nie to nie widzę problemu.
Może faktycznie zawsze marzył o Barcelonie.
0
@bartekvisca Ja rozumiem.
Uważam że Felix pokazuje się znacznie lepiej jak wchodzi z ławki.
Brakuje mu regularności i zaangażowania na pierwszy skład.
Oczywiście wolałbym jego niż Lewandowskiego.
1
@FcPortoFan1999 A po co Legia ma się osłabiać?
7
Dziś w La Liga już 20 bramek w czterech meczach a mecz Girony ledwo się zaczął.
0
Przypominam że Robert Lewandowski będzie inkasował 32 mln brutto w przyszłym sezonie.
0
Czekam na powrót Inigo bo on był pewnym punktem naszej drużyny.
Aktualnie widzę Kounde na prawej, na lewej Cancelo jak wróci i Araujo Inigo na środku
10
Śmieszki były z Ferrana że się przestawił mentalnie i ogłosił się rekinem.
Tak jak kiedyś pisałem, najważniejsza jest głowa by móc pokazać swoje umiejętności.
Wiadomo Torres pewnego poziomu nie przeskoczy ale może być bardzo dobrym grajkiem bo widać u niego w ostatnich miesiącach pewność siebie, zaangażowanie i chęć bycia lepszym.
2
@WiernyKibicToJa Sam sobie ją nadał
2
Ferran dzisiaj
https://zapodaj.net/plik-czJqbjidam
4
@abram3k Gorszy od Lewego nie jest.
Lepiej żeby młody łapał minuty niż by Lewy nadal się kompromitował.
1
@agaFCB No właśnie wynik nie jest mylący.
Betis miał dobre 15 minut
0
Ferran cudo dziś
2
Ferran z asystą
0
Piękny strzał
Piękna akcja szybkimi podaniami
2
W pierwszym momencie myślałem że to Puig xD
A to tylko Felix.
0
O 62 minuty za późno.
W końcu Roque na 9
1
Liga Negreiry przecież...
1
Pytanie czy był faul
0
El Tiburon!!!
Zaatakował po raz drugi.
0
@WiernyKibicToJa Oprócz jednego poważnego błędu w odpuszczeniu rywala to dobrze.
1
Wnioski po pierwszej połowie:
Dublet jest nasz ( ligę kupił Real)
Xavi to drugi Guardiola
Yamal to któryś z kolei nowy Messi
Lewandowski nie ma podań dlatego tak słabo gra.
0
Mecz z Unionistas to był punkt zwrotny :D
Najlepsza połowa Barcelony od dawna.
Brawo.
Grunt to przypieczętować to pewnym zwycięstwem i zacząć dobrą serię bo ostatnio brakowało nam pewności siebie i luzu na boisku.
1
Kuźwa co za pech
4
2 cm w prawo i piłka by się odbiła do bramki.