Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podoba mi się dziś nasza intensywność.
4
Czekam na nagrania z Varu.
Gerard musisz
3
Według mnie to powinna być bezpośrednia czerwona i 12 meczy zawieszanie.
A Bellinghamowi dać medal za mówienie prawdy o zawodniku Getafe.
0
Śmiech na sali.
Skandal.
0
Hahahaha
Ale kartka z dupy
6
Roque dynamiką i wyjściem na pozycję zjada Lewandowskiego.
1
No ciekawe czy Cancelo uraz.
Może zmiana tylko dlatego że Portugalczyk miał ostatnio kontuzje i trzeba go oszczędzać
0
@Faro On gra wyżej przy wyprowadzeniu piłki tylko
0
Lewy się przewrócił totalnie z dupy chyba
1
I tak powinna wyglądać nasza gra po strzeleniu gola.
1
@HypeR Bo tu drafty są problemem.
1
Jankos Polak złodziej.
2
Jankos po pijaku się nie prowadzi!
Mamy efekty
1
@Comfortable_ Perkz indywidualnie nie miał słabej gry,w sumie całe Heretics indywidualnie dobrze zagrało po za 2-3 błędami w tf jak np Flakkeda,na liniach to dobrze wyglądało.
Niech ogarną normalne picki to może coś ugrają.
Wywalić Udyra,Jankosa wsadzić na carry postać,Flakkedowi dać cokolwiek co będzie lepsze w mid/late od kalisty a Perkza nawet bym mu dał azira pomimo kompromitacji na nim tydzień temu,jak zagra bezpiecznie to przynajmniej będzie robił jakikolwiek DMG.
0
Heretics jeśli chce cały czas pickowac Udyra na topa to już może walizy pakować.
Rumble robi tą grę solo.
Nawet Perkz nie jest problemem w tej mapie.
Dajcie Wunderowi Rumble Jankosowi Xina i będzie to zupełnie inaczej wyglądało.
0
@FcPortoFan1999 Może, chociaż jak grał na adc brał często magów i wygląda to dobrze.
0
Heretics znowu bierze udyra.
Wunder bardzo dobrze nim gra ale ta postać jest bezużyteczna po za linią.
1
Perkz na Ezrealu
W sumie bardziej bezpiecznej postaci nie da się mieć, patrząc na jego formę to dobre rozwiązanie.
Inna sprawa czy będzie użyteczny
2
Monchengladbach wygrywa z Bayernem?
Kto by się tego spodziewał xD
0
@FcPortoFan1999 Myślę że Perkz na Play offy troszkę się ogarnie i przynajmniej nie będzie przeszkadzał,brakuje mu stabilności bo miał dobre mapy, ostatni tydzień miał tragiczny więc ten gorszy chyba nie będzie.
3
@FcPortoFan1999 No właśnie się dziwiłem,na flashcore jest napisane że o 16 a stream na yt dopiero o 16.45.
Elegancko bo do sklepu zdążę.
Jankos do boju!
1
@mekston Najlepsza interwencja:
Zablokowanie kluczowego podania Yamala w meczu z Osasuną.
0
@OTX Jakie Osasuna miała dziś sytuację??
Strzał z dystansu
Strzał koło słupka którego by nie było jakby sędzia prawidłowo odgwizdał EWIDENTNY faul na Roque
0
@takisobiektos Tak bo od przygotowania fizycznego zależy przyjęcie piłki czy decyzje boiskowe...
1
Mecz był pod naszą kontrolą.
Bardzo mi się podobała gra obrońców,było widać u nich koncentrację.
Powinniśmy z takim rywalem strzelić więcej jeszcze grając 1 więcej.
Najgroźniejszą sytuację Osasuny wykreował sędzia.
Gra trochę nudna ale skuteczna
6/10
25
Ja nie wiem co Orłowski zaczął ćpać bo kiedyś był bardzo dobrym komentatorem.
Natomiast Laboga zawsze był pie*dolniety
13
Trzy faule na Roque nie odgwizdane.
Po jednym powinnien być karny.
Po drugim Osasuna miała swoją najlepszą sytuację.
Trzecia sytuacja to rzut wolny dla nas przed samym polem karnym.
Sędzia bardzo się starał ale się nie udało.
2
Osasuna zniszczona 1:0
6
VAR chciał coś znaleźć ale nie miał z czego.
0
Gundo nie widzi że do Lewego nie ma co grać?