2

Wykończenie dobrych sytuacji to jedno ale bardzo brakuje tego by zawodnicy dawali jakieś ekstra bramki. Gole z strzałów z dystansu,po indywidualnych akcjach czy w nietypowych sytuacjach.

0

Xavi dobrze umie dobrze postawić diagnozę ale póki co nie umie sobie z tym poradzić. Brak agresji, zaangażowania, skupienia to główny problem Barcy w tym sezonie i Xavi za to ponosi winę tak samo jak piłkarze. Jak trener nie potrafi wymusić na piłkarzach swojej wizji to jest żadnym trenerem.
Jeśli w końcu przestanie głaskać piłkarzy po główkach to będzie ogromna korzyść dla niego.
Ma niewiele czasu by wstrząsnąć drużyną bo za niedługo będą kluczowe mecze i mam nadzieję że to w nich zdecyduje się jego przyszłość u nas.

1

@tbas Tak skupienia i agresji.
Jak nie ma odpowiedniego doskoku i się nie zapierdala na boisku to i rywale robią co chcą. To nie jest aspekt czysto taktyczny.
Inna sprawa że Xavi tak samo jest za to odpowiedzialny bo to on musi umieć wyciągnąć to z piłkarzy.

0

Jak ktoś twierdzi że to był dobry mecz Lewego niech rozpędzi się w ścianę.
Mamy ogromne problemy z skutecznością a on jest głównym winowajcą przez co jesteśmy gdzie jesteśmy.
Zaliczył asystę i miał dobre podanie piętka
I to tyle.
Chłop powinnien Dzisiaj mieć co najmniej Hattricka.
Marnował proste do wykończenia sytuacje, łatwiejsze są tylko tapiny metra.

Strasznie spadają wymagania a potem dziwimy się że gramy tragicznie
I nie tyczy się to tylko Lewego bo Raphinhia też grał słabo i zrobił liczby.
Roberto dwa gole ale do środka pola nie wnosił oprócz biegania jak emeryt bez szybkości i dynamiki.
Araujo ostatnio dramat ale on akurat raczej wróci do formy.
Felix kolejny przezroczysty mecz.
Forma naszych piłkarzy to kabaret i to nieśmieszny.

Niech trener i piłkarze odpoczną, odetną się od tego podczas świąt,najebią się w sylwestra i mam nadzieję że wrócą odmienieni w styczniu.

3

Wybierzcie mądrze

Roberto
Wbiega na wolne Przestrzenie
Skutecznie kończy akcje
Umie przyjąć piłkę
Wychowanek

Lewandowski
Stoi jak kłoda
Skuteczność gorsza niz napastnik Stali Mielec
Nie umie przyjąć piłki
Niemiec


26

Roberto ma lepszą jakość strzału niż cały nasz atak.
Factos

3

Ja wysiadam.
Roberto z szansą na hattricka.

0

Odkąd Araujo gra z maską to zaliczył niesamowity zjazd.

0

Roberto musi grać.
On ma skuteczność którego nikt nie ma aktualnie u nas.

2

xD
Porusza się jak emeryt
Nie wnosi nic do gry
Po czym strzela gola

To już nie pierwszy taki mecz Roberto w ostatnich latach.

3

No tak.
Powinno być 2:0 bo Lewy miał patelnie a jest 1:1.

2

Lewy nie zrobił tego dobrze bo dał bramkarzowi mnóstwo czasu na przygotowanie się.
Tu trzeba walić z pierwszej

1

Czemu nie z pierwszej?
Przecież po przepuszczeniu piłki to było oczywiste że będzie strzelał w tamtą stronę.
Pięknie setkę zjebał.

2

Maszyna ruszyła!
Jedziemy po tryplet!

0

@Rewolucja123 Nigdy nie można być pewnym takich rzeczy.
Do niedawna Pedri był nie do ruszenia natomiast jeśli nadal będzie to tak wyglądało z kontuzjami i jego formą będzie się to powoli zmieniało.

3

Tusk z Hołownią narobili se biedy.
Cisnęli po Braunie a byłby idealny na frontalny atak na TVP jak się Pisowcy zabarykadują.

2

@Deviler Żeby nic nie zależało od dziennikarzy TVP tylko od od nich.
Taka niezależność.

11

Szybko tego Krychowiaka podpisują


0

@bartekvisca Nie wytrzymał treningów z Anią na które Lewy pozwolił,na początku Pedri był niezniszczalny ale jak wjechała bachata w plan treningowy to Hiszpan jak widać nie dał rady albo go za to Robercik przekopał.

4

Ale polskie dziennikarstwo to ściek.
Mundo wymyśliło sobie z dupy prawie 10 kandydatów w tym Grzesia i już od rana u nas jest grzanym jego temat.
Przecież to jakiś absurd, aktualnie to jest gorszy od Romeu.

0

@papryk13 Roque nie wygląda żeby miał profil drewna.

0

@Kgorecki2500 To będzie kolejna hipokryzja nowego rządu.
Karanie partii za jeden występek przy którym ucierpiała jedna babka to nic w porównaniu ilu Polaków ucierpiało przez 8 lat rządów PiSu a jednak im chcieli dać marszałka jeśli by wystawili normalnego kandydata

0

@CZAJUN_119 Jest różnica.
Lepiej raz zagrać z dobrym zespołem np w finale niż cały czas grać z najlepszymi bo jest większa szansa że powinie ci się noga

0

@ShawnC Tak miał wiele świetnych spotkań ale większość to miał słabych albo tragicznych

2

@kuz Większej bdzury nie słyszałem.
Grali tylko we dwójkę przez cały sezon.
Lewy to nawet w top 4 u nas nie był.

0

Oczywiście Barca jest kryzysie ale ja jestem dobrej myśli, w końcu coś ruszy, po prostu trzeba to ocenić na koniec sezonu i przy niezadowalających rezultatach czy rozwoju drużyny zwolnić Xaviego.

Natomiast cieszy mnie że potrafimy
kreować te sytuacje.
Przecież z tym mieliśmy największy problem w ostatnich latach, graliśmy w poprzek boiska i nic z tego nie wynikało.
To była główna bolączka Barcy Valverde,Barcy Xaviego w LM,LE czy w lidze rok temu.
Przecież nawet z MSN mieliśmy okresy gdzie były ogromne problemy z kreacją.


0

@norbi77 Dzisiaj według ciebie to był chaos?
To kompletnie inne mecze oglądaliśmy.
Z Gironą owszem był ogromny i niedopuszczalny chaos.
Wiedzieliśmy co mamy dzisiaj grać i był to schemat bo cały czas wybiegaliśmy za plecy obrońców i te piłki były tam zagrywane, tak zdobyliśmy bramkę.
Po za tym w ostatnich trzech spotkaniach wykreowaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych,bez odpowiednich schematów nie da się tego zrobić a przypominam nasze trio ofensywne jest Dramatyczne.

I gdzie ty widzisz te indywidualności?
Jedynie FDJ zagrał tak jak trzeba,w poprzednich meczach grał słabo.
Pedri nie jest sobą, Cancelo w kratkę.
Obrońcy popełniają masę błędów indywidualnych,Balde gra na jakimś hamulcu,Gundo w rozegraniu okej ale lubi mu się przydarzyć poważna strata i też ma problem ze skutecznością.

6

Ależ dziś Lewandowski zagrał partidazo

Piękne nożycze prawie w srodek bramki,tam gdzie stał bramkarz.
Dwa dobre podania na nie więcej niż 5 metrów.
GOAT
Ja rozumiem że to jest szok jakościowy w porównaniu do poprzednich spotkań ale bez przesady.
Niektórzy tu odlatywali w pierwszej połowie i twierdzili że gra bardzo dobry mecz.

0

@Fake69 Lewy aktualnie nie nadaje się do grania.

0

@norbi77 Aha czyli można powiedzieć tak o każdej bramce np. City.
Jakby tam nie grał KDB czy Alvarez tylko Milik i Pablo Torre to też mogli by sobie tylko nogę skręcić

Skąd wiesz co jest schematem a co nie jest?
Siedzisz na każdym treningu Barcy i odprawie taktycznej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?