1

@MarioVeB! Nie skończy się, przecież nie przepisują tylko na współmałżonka a na kogoś innego z rodziny.

3

@AFA90 Jacek Góralski by ich tam wyjaśnił.

0

@Oskar00 Aktualnie u nas prawie nie ma kontuzji.
FDJ wraca na następny mecz więc tylko Gavi i Roberto są kontuzjowani.

1

Gavi ma charakter który umożliwi mu powrót w dobrym stylu.
A to najważniejsze by odblokować głowę po takiej kontuzji i nie bać się po prostu normalnie grać bez obawy o kolejną kontuzje.
Wirtz wrócił i gra jeszcze lepiej.
Fati miał ogromnego pecha bo kontuzję się nawracały niestety i to po kontaktach z rywalami.

1

Mam nadzieje że Roque nadal będzie priorytetem,jak nikt już w pomocy na dłużej nie wypadnie to tam jakość mamy natomiast w ataku to straszny tartak i tam mamy największy problem.

1

Bez Gaviego damy rady jeśli wszyscy inni pomocnicy pozostaną zdrowi.
Najważniejsze żeby wyleczył kontuzję i wrócił do formy.

0

@SkilledHydra16 A ja gęstym.

0

@Ricardinio14 Ja mam Samsungi Galaxy buds 2 i jestem bardzo zadowolony, świetny dzień, przyzwoita bateria, bardzo dobra redukcja szumów.
Kiedyś były po 600 zł ja wtedy wyrwałem je w promce u producenta za 300.
Teraz widzę że kosztują ok 500 ale za niedługo Black friday to może uda się je taniej kupić.

3

Ale bym go chciał u nas.
Pod względem stylu lepszego dla nas napastnika nie znajdziemy a umiejętności na wysokim poziomie i na dodatek on cały czas będzie się rozwijał.


3

T1 mistrzem świata w LoLa .
Sezon regularny w Korei całkowicie tego nie zapowiadał a na Wordlsach powoli się rozkręcali.

0

No to T1 już nie ma prawa tego przegrać.
Faker na Akali jest prawie tak dobry jak ja.

0

@FcPortoFan1999 Jestem za T1 ale słabo się ogląda taką dominację.
Pierwsza mapa nudna,oby Weibo wzięło coś agresywnego na następnej mapie.

1

@Pedri16Future Aż mi się przypomniało jak w technikum nasz najlepszy nauczyciel w szkole powiedział do mojego kumpla:
"Coś ty zrobił,(nazwisko) ty kuta.... xD

3

Teraz dopiero zobaczyłem wynik Francji :D
Troszkę dziwi a troszkę nie.
Grali jednego więcej z beznadziejną drużyną ale rzadko drużyny aż tak cisną do końca i raczej zwalniają tempo.
Natomiast dziwne że przy takim wyniku żaden zawodnik np. Mbappe nie zdobył więcej niż trzech bramek.

1

Jutro Faker stanie przed szansą na wygranie czwarty raz mistrzostw świata w League of Lgeneds.
Messi e-esportu.
Bardzo dobry materiał o nim i historii jego zmagań na scenie nie tylko dla tych którzy interesują się LOL-em
Polecam bo naprawdę fajnie się to oglądało.


0

@th@les Musisz premium wykupić, napisz na priv to ci podam numer bankowy.

0

@Gaucho Boże broń Barcelonę przed tym średniakiem już nie mówiąc o jego matce.

3

@Jakchcesz Już znamy sekret twojego pięknego wybrakowanego uzębienia xD

2

Mariusz celnie opisał położenie naszej kadry
https://zapodaj.net/plik-6T7zOiu6PV

3

@Bocheno1 Jak widać nie łatwe jest życie Ramblowicza.

4

@tomek8756 A to dopiero początek zalet tego przedszkola.

2

@tbas Oczywiście że się przyczynił do majstra szczególnie pierwszymi miesiącami ale pisanie że bez niego byśmy nie wygrali ligi to wróżenie z dupy.
Jakby Lewego nie było to pewnie Barca by kupiła innego napastnika być może bardziej stabilnego i bardziej skrojonego pod Barce.

0

@DanielVeB Barcelona najlepiej punktowała gdy nie było Lewego.


1

Ech jak pisałem że dawanie 45 baniek za emeryta z ROCZNYM kontraktem to strzał w stopę to byłem jechany
Wtopa transferowa straszna, kilka miesięcy dobrej gry a później niesamowity zjazd z jakimiś przebłyskami.
Nie zapominajmy o jego ogromnej pensji,to hańba że koleś który nie umie przyjąć piłki najwięcej u nas zarabia bo aż kilkanaście milionów NETTO.
Okej można było go sprowadzić ale za 20 baniek z pensją 10-15 ale brutto.
Jak najszybciej się go trzeba pozbyć może odzyskamy jakieś marne miliony.

4

@barcelonaLM Pytanie czy chodzi o repke Nawałki z Mundialu czy o tą z euro xD

0

Polska mistrzem świata!

1

Probierz inkantuje zaklęcia.

2

Boisko za krótkie xD
A i ta piłka najbardziej przeszkadzała

0

@MesQueUnClub96 Żeby się nie skompromitować i przegrać max dwoma bramkami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?