Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Betis 12 gol w doliczonym czasie gry.
No w końcu dobili rywala bo wynik był na styku.
3
Betis 9-0 no to raczej po meczu.
Hernanowi ewidentnie 8 bramka podcięła skrzydła
1
@bartas97 Big Mac>Drwal.
Drwal to najbardziej przehajpowana kanapka w fast foodach.
Nie ma w niej absolutnie nic wyjątkowego
0
@Rewolucja123 Bo jest jedyną typową 9 a mimi kontuzji to i tak ma więcej minut niż Ferran.
3
@Messibestplayerintheworld Jak do finału a wystawiamy Lewego.
Nie rozumiem
0
@Essos Jeśli nie odejdzie z PSG to ma szansę tylko w sezon gdy będzie euro albo mundial.
0
@FCB24 Oczywiście że były.
0
@FCB24 Dudek xD
Chłop bronił karne tylko dlatego że łamał przepisy których sędziowie wtedy nie przestrzegali
16
Pamiętajcie Messi to już leśny dziadek a tak w ogóle to go Jacek Góralski wyjaśni na Mundialu.
8
Ale bym sobie Leo Messiego w Barcelonie oglądnął
0
Boateng płakał jak oglądał.
0
Kompilacja prawie tak dobra jak Haalanda.
1
Ale Polaczki mają ból dupy
Hah piękny widok
21
To zaszczyt dla Złotej Piłki że Leo ma ją w swoich rękach.
2
Haaland uśmiechnięty:)
1
GOAT.
Brawo Leo!!!
17
Za kilka chwil Mistrz świata,zdobywca 7 złotych piłek, legendarny piłkarz Barcelony,
Najlepszy piłkarz w historii odbierze kolejną złotą piłkę.
4
Beckham czyli wszystko jasne.
13
Lapciowi się napój w piersiówce skończył.
Rozumiem jego ból.
0
Barca GUROM!
Brawo dla Bonmati
0
@DragonxNF Pedriego chyba nie ma na gali.
0
Ale by Alvarezik w Barcie śmigał.
Kiedyś moim marzeniem był Aguero a teraz on.
Takiej 9 potrzebujemy
24
Manchester City najlepsza ekipa od kilku lat.
Niesamowity i stabilny poziom prezentują cały czas.
Pep piękna ekipę zmontował.
3
Fajny pomysł Drogby
2
Dlatego Haaland nigdy dla mnie nie będzie graczem którego można nazwać "najlepszy zawodnik świata"
Genialny napastnik ale widać że cały nie byle jaki zespół pracuje na jego sukces.
6
Piękna kompilacja tapinów co nie? @MesQueUnClub96
5
Nie ma to jak zniknąć z TOP 30 ZP aby rok później wygrać ten plebiscyt.
GOAT.
4
Tak naprawdę zazwyczaj top 4 ZP jest jak najbardziej w porządku i nikt nie Powinnien mieć zastrzeżeń natomiast dalsze miejsca to zawsze jest cyrk na kółkach.
Niektórych nie powinno być nawet w top 30 a są na wysokich miejscach.
1
@Lama20 @Rust_Cohle
co wy nie powiecie xD
0
Lewandowski celnie o swojej wysokiej pozycji na gali ZP:
Chłop nie był najlepszy nawet w Barcelonie plus do tego tragedia na Mundialu.
Całe dobre 3 miesiące gry a później to kopał się po czole.
Jeśli ktoś miał być z Barcelony to np FDJ.
Najlepszy nasz grajek od ponad roku i do tego nie najgorszy mundial.