0

Betis 12 gol w doliczonym czasie gry.
No w końcu dobili rywala bo wynik był na styku.

3

Betis 9-0 no to raczej po meczu.
Hernanowi ewidentnie 8 bramka podcięła skrzydła

1

@bartas97 Big Mac>Drwal.
Drwal to najbardziej przehajpowana kanapka w fast foodach.
Nie ma w niej absolutnie nic wyjątkowego

0

@Rewolucja123 Bo jest jedyną typową 9 a mimi kontuzji to i tak ma więcej minut niż Ferran.

3

@Messibestplayerintheworld Jak do finału a wystawiamy Lewego.
Nie rozumiem

0

@Essos Jeśli nie odejdzie z PSG to ma szansę tylko w sezon gdy będzie euro albo mundial.

0

@FCB24 Oczywiście że były.

0

@FCB24 Dudek xD
Chłop bronił karne tylko dlatego że łamał przepisy których sędziowie wtedy nie przestrzegali

16

Pamiętajcie Messi to już leśny dziadek a tak w ogóle to go Jacek Góralski wyjaśni na Mundialu.

8

Ale bym sobie Leo Messiego w Barcelonie oglądnął

0

Boateng płakał jak oglądał.

0

Kompilacja prawie tak dobra jak Haalanda.

1

Ale Polaczki mają ból dupy
Hah piękny widok

21

To zaszczyt dla Złotej Piłki że Leo ma ją w swoich rękach.

2

Haaland uśmiechnięty:)

1

GOAT.
Brawo Leo!!!

17

Za kilka chwil Mistrz świata,zdobywca 7 złotych piłek, legendarny piłkarz Barcelony,
Najlepszy piłkarz w historii odbierze kolejną złotą piłkę.

4

Beckham czyli wszystko jasne.

13

Lapciowi się napój w piersiówce skończył.
Rozumiem jego ból.


0

Barca GUROM!
Brawo dla Bonmati

0

@DragonxNF Pedriego chyba nie ma na gali.

0

Ale by Alvarezik w Barcie śmigał.
Kiedyś moim marzeniem był Aguero a teraz on.
Takiej 9 potrzebujemy

24

Manchester City najlepsza ekipa od kilku lat.
Niesamowity i stabilny poziom prezentują cały czas.
Pep piękna ekipę zmontował.

3

Fajny pomysł Drogby

2

Dlatego Haaland nigdy dla mnie nie będzie graczem którego można nazwać "najlepszy zawodnik świata"

Genialny napastnik ale widać że cały nie byle jaki zespół pracuje na jego sukces.

6

Piękna kompilacja tapinów co nie? @MesQueUnClub96

5

Nie ma to jak zniknąć z TOP 30 ZP aby rok później wygrać ten plebiscyt.
GOAT.

4

Tak naprawdę zazwyczaj top 4 ZP jest jak najbardziej w porządku i nikt nie Powinnien mieć zastrzeżeń natomiast dalsze miejsca to zawsze jest cyrk na kółkach.
Niektórych nie powinno być nawet w top 30 a są na wysokich miejscach.

1

@Lama20 @Rust_Cohle
co wy nie powiecie xD

0

Lewandowski celnie o swojej wysokiej pozycji na gali ZP:


Chłop nie był najlepszy nawet w Barcelonie plus do tego tragedia na Mundialu.
Całe dobre 3 miesiące gry a później to kopał się po czole.
Jeśli ktoś miał być z Barcelony to np FDJ.
Najlepszy nasz grajek od ponad roku i do tego nie najgorszy mundial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?