2

@michal26 Najlepszy Bosak.
Drugi z bezpartyjnych.
Hołownia też nieźle
A Tusk i Morawiecki się atakują nawzajem co jest żałosne.

1

Ciekawe czy ta Pani i Pan w lewym dolnym rogu są uczciwi i nie kłamią:D
To jest TVP i nie zdziwiłbym się by przekręcali niektóre słowa.

1

@norbi77 TVP nic przypadkowi nie zostawi.
Pewnie od roku pracowali na strategią w tej debacie.

2

@IronSanHybrid No nie wiem.
Takie ataki Tuska byłyby dobre w debacie 1 vs 1 tak jak w wspomnianej przez ciebie debacie z Kaczyńskim.
Moim zdaniem za bardzo skupia się na Morawieckim.
PO i PiS mogą stracić na tej debacie.

1

Tusk lubi Ronaldo.
Obrzydliwy gość.

6

Przykre jest że ludzie widzą w PO alternatywe dla PiSu.
Ta debata jasno pokazuje gdzie jest problem na polskiej scenie politycznej.

12

Hołownia: nie zabierzemy 13,14 500+
Też Hołownia: Nie dla rozdawnictwa i poprawa tych świadczeń będzie z waszych pieniędzy
xD
Chłop kłóci się sam ze sobą.

6

Wyjebać tego Morawieckiego i Tuska.
Nawet na debacie widzą tylko siebie i polaryzują społeczeństwo.

Nigdy więcej POPiSu.

5

A co ma wiek emerytalny do lekarzy xD
Hołownia odpłynął.

0

Tusk czasami umie nie kłamać.
Miał rację co do TVP i Kaczyńskiego.

1

@barcelonaLM Uważam że problem tkwi w pomocy.
Pomocnicy za wolną wracają i nie asekurują.
Brakuje tu ewidentnie FDJ który był wszędzie.

9

Fajną rzecz powiedział gościu w studiu.
Bramkarz przy dośrodkowaniach nie patrzy na napastników tylko na piłkę.

I w tej sytuacji też tak było więc o jakim absorbowaniu uwagi bramkarza można mówić.
Wyszedł do piłki a nie do napastnika

0

@doc Czepianie się o ten mecz Ferrana jest żałosne.
Jeden z lepszych na boisku.

0

@kanver_ @MesQueUnClub96 Jakby różnica była niewielka to można byłoby nie przejmować się tą statystyką ale tu jest przepaść i nie ma w tym przypadku.

0

@Rewolucja123 Nie wiem dlaczego ale rzadko można znaleźć tą statystyke a szkoda bo dużo ona mówi,pewnie na płatnych stronach bez problemu.
Myślę że Ferran dużo Dzisiaj przebiegł jak na środkowego napastnika.

2

Ferran Torres
xG w lidze 1.78 Gole: 3

Lewandowski xG 6.15. Gole 5

Niektórzy mają krótką pamięć.

Lewandowski miał może dwa mecze kompletne a tak to cały czas irytuje swoim graniem a jak widać skuteczność słaba.
Ferran powinnien strzelić jedną dziś ale też wybitnych sytuacji nie miał.
Oprócz słabej skuteczności dzisiejszej to Ferran cały czas był pod gra, cały czas w ruchu, notował mało strat i gra z pierwszej piłki.
Dla mnie i tak Ferran był jednym z lepszych dzisiaj.

0

@insp1re Tak jak np
w ostatnich trzech meczach.
Naprawdę macie tak krótką pamięć?

0

Chłop pół minuty aut wyrzucał a sędzia nic xD

0

Jaki Pajac z Granady.

5

Co za przekręt.
Pilka metr nad Ferranem, bramkarz nawet nie patrzył na niego.

2

XDD
Co za kradzież

1

Nie ma spalonego.
To musi być gol!!!

1

@MesQueUnClub96 Nie brakuje go.
Wystarczy popatrzeć na trzy ostatnie mecze Lewego.

0

Taki upadek po dotknięciu klatki Felixa.
To symulka była.

0

Felix faulowany, potem lekko dotknął rywala.
Ciekawe.

2

Ferran świetnie się obrócił i podał.

0

Czyli Gundogan ma grać znacznie wyżej.

1

@against_modern_football xDD
Lewy ma największe xG w lidze a mu daleko do lidera strzelców i ma o wiele większa xG niż Ferran.
Lewy marnuje sporo a do tego w grze wzajemnej jest beznadziejny a Ferran dobrze się odnajduje w rozegraniu.

0

Ludzie myślą że powinno się każdego wolnego wykorzystać xD
Takiej skuteczności nawet Messi nie ma.
Ludzie trochę rozumu.

0

No to Ferran jak na treningu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?