Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Najlepszy Bosak.
Drugi z bezpartyjnych.
Hołownia też nieźle
A Tusk i Morawiecki się atakują nawzajem co jest żałosne.
1
Ciekawe czy ta Pani i Pan w lewym dolnym rogu są uczciwi i nie kłamią:D
To jest TVP i nie zdziwiłbym się by przekręcali niektóre słowa.
1
@norbi77 TVP nic przypadkowi nie zostawi.
Pewnie od roku pracowali na strategią w tej debacie.
2
@IronSanHybrid No nie wiem.
Takie ataki Tuska byłyby dobre w debacie 1 vs 1 tak jak w wspomnianej przez ciebie debacie z Kaczyńskim.
Moim zdaniem za bardzo skupia się na Morawieckim.
PO i PiS mogą stracić na tej debacie.
1
Tusk lubi Ronaldo.
Obrzydliwy gość.
6
Przykre jest że ludzie widzą w PO alternatywe dla PiSu.
Ta debata jasno pokazuje gdzie jest problem na polskiej scenie politycznej.
12
Hołownia: nie zabierzemy 13,14 500+
Też Hołownia: Nie dla rozdawnictwa i poprawa tych świadczeń będzie z waszych pieniędzy
xD
Chłop kłóci się sam ze sobą.
6
Wyjebać tego Morawieckiego i Tuska.
Nawet na debacie widzą tylko siebie i polaryzują społeczeństwo.
Nigdy więcej POPiSu.
5
A co ma wiek emerytalny do lekarzy xD
Hołownia odpłynął.
0
Tusk czasami umie nie kłamać.
Miał rację co do TVP i Kaczyńskiego.
1
@barcelonaLM Uważam że problem tkwi w pomocy.
Pomocnicy za wolną wracają i nie asekurują.
Brakuje tu ewidentnie FDJ który był wszędzie.
9
Fajną rzecz powiedział gościu w studiu.
Bramkarz przy dośrodkowaniach nie patrzy na napastników tylko na piłkę.
I w tej sytuacji też tak było więc o jakim absorbowaniu uwagi bramkarza można mówić.
Wyszedł do piłki a nie do napastnika
0
@doc Czepianie się o ten mecz Ferrana jest żałosne.
Jeden z lepszych na boisku.
0
@kanver_ @MesQueUnClub96 Jakby różnica była niewielka to można byłoby nie przejmować się tą statystyką ale tu jest przepaść i nie ma w tym przypadku.
0
@Rewolucja123 Nie wiem dlaczego ale rzadko można znaleźć tą statystyke a szkoda bo dużo ona mówi,pewnie na płatnych stronach bez problemu.
Myślę że Ferran dużo Dzisiaj przebiegł jak na środkowego napastnika.
2
Ferran Torres
xG w lidze 1.78 Gole: 3
Lewandowski xG 6.15. Gole 5
Niektórzy mają krótką pamięć.
Lewandowski miał może dwa mecze kompletne a tak to cały czas irytuje swoim graniem a jak widać skuteczność słaba.
Ferran powinnien strzelić jedną dziś ale też wybitnych sytuacji nie miał.
Oprócz słabej skuteczności dzisiejszej to Ferran cały czas był pod gra, cały czas w ruchu, notował mało strat i gra z pierwszej piłki.
Dla mnie i tak Ferran był jednym z lepszych dzisiaj.
0
@insp1re Tak jak np
w ostatnich trzech meczach.
Naprawdę macie tak krótką pamięć?
0
Chłop pół minuty aut wyrzucał a sędzia nic xD
0
Jaki Pajac z Granady.
5
Co za przekręt.
Pilka metr nad Ferranem, bramkarz nawet nie patrzył na niego.
2
XDD
Co za kradzież
1
Nie ma spalonego.
To musi być gol!!!
1
@MesQueUnClub96 Nie brakuje go.
Wystarczy popatrzeć na trzy ostatnie mecze Lewego.
0
Taki upadek po dotknięciu klatki Felixa.
To symulka była.
0
Felix faulowany, potem lekko dotknął rywala.
Ciekawe.
2
Ferran świetnie się obrócił i podał.
0
Czyli Gundogan ma grać znacznie wyżej.
1
@against_modern_football xDD
Lewy ma największe xG w lidze a mu daleko do lidera strzelców i ma o wiele większa xG niż Ferran.
Lewy marnuje sporo a do tego w grze wzajemnej jest beznadziejny a Ferran dobrze się odnajduje w rozegraniu.
0
Ludzie myślą że powinno się każdego wolnego wykorzystać xD
Takiej skuteczności nawet Messi nie ma.
Ludzie trochę rozumu.
0
No to Ferran jak na treningu.