Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 xD
Przecież on grając tyłem do bramki z pierwszej nie stworzy sytuacji.
Ferran zachowuje się bardzo dobrze,po jego podaniu z pierwszej powinien ktoś wyjść za linię obrony a pomocnik mu dograć.
Prosty schemat a ty tego nie rozumiesz.
Torres wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze.
0
@MesQueUnClub96 Nie istnieje?
Nie wychodzi do podań?
Gdzie ty masz oczy??
Ferran ma więcej kontaktów z piłką niż Lewy przez ostatnie trzy mecze a przy okazji nie notuje strat
Otwórz oczy,polecam l.
0
@Coutinho007 Nic nie wynika ale to przez jego kolegów bo on zachowuje się bardzo dobrze.
Ferran daje opcje i możliwości.
0
Ferran cały czas jest w ruchu i zmienia kierunki biegu a Lewy stoi jak kołek zazwyczaj.
0
Ferran musi lepiej to przyjąć.
0
Lewy po pierwszej połowie na miejscu Ferrana miałby 10 strat.
Kto nie widzi jak Dobrze Ferran schodzi i tworzy przestrzeń grając na jego kontakt to ma oczy w dupie.
Mam nadzieję że będzie miał jakieś sytuację i strzeli coś.
Jeden z lepszych na boisku.
0
@GeraltzKatalonii Przecież Ferran cały czas jest w polu karnym, piłki nie dochodzą do niego a i tak fajnie schodzi Ferran do rozegrania grając z pierwszej piłki.
4
Ależ mi się dzisiaj gra Ferrana podoba.
Jak schodzi do podania to od razu z pierwszej przyspiesza akcje.
Dodatkowo nie ma strat.
Brawo.
0
Yamal z rekordem!!!!
Na pustaka ale rekord jego
0
@macio_944 Przecież to kontuzja po kontakcie z rywalem więc nie ma o czym mówić.
1
@MesQueUnClub96 Jakie on setki zmarnował?
Póki co zjada Lewego jeśli chodzi o rozegranie i gre na ścianę.
Lewy już miałby 10 strat a Ferran nie ma żadnej.
Torres mógł się w jednej sytuacji lepiej zachować ale to setka nie była.
1
Ferran i Felix jedynie coś grają.
Strasznie wygląda nasz środek pomocy.
1
Ferran jak schodzi niżej to nie irytuje tak jak Lewy.
Od razu gra dokładnie z pierwszej piłki.
A Lewy dotyka piłkę trzy razy po czym notuje strate.
0
Mam wrażenie że przez tą murawę po prostu została w miejscu piłka i Ferran nie mógł się z nią zabrać.
0
Przynajmniej od razu wezmą się do roboty
1
@xvcWinterSoldier Działa, dzięki.
0
Nie ogladajcie bo ja nie mogę oglądnąć :D
Za dużo luda.
0
@Pedri16Future Z wyglądem Cwiakaly to raczej nadaje się na ofiarę:
0
@Rewolucja123 No bo Lewy ma kontuzje.
1
@tbas 8 lat temu też nie mieli tego w programie a wyszło jak wyszło.
3
@Pawlak1992 Przy Nazario nie było takiego cyrku jak z Figo który po prostu opluł Barcelonę.
2
@Ptasior Ten dziadek Messi każdego by mógł objechać w tamtym czasie więc to nie jest wyznacznik.
0
@Encore To też fakt,dla mnie bardzo trudna sytuacja do oceny.
0
@PatrychoO Ktoś tu kiedyś pisał że jest to fake i żadne miodowe lata nie powstaną.
0
Co do tego faulu Kovacicia to moim zdaniem zadecydowała wysokość ataku.
Nogę miał przytuloną do murawy.
Faul niebezpieczny ale czy to jest czerwo to nie mam przekonania, myślę że z obu decyzji by sędzia się wybronił.
Jakby zaatakował wyżej to powinnien wylecieć z boiska
7
Fajne i trafne porównanie Mentzena.
0
@MesQueUnClub96 To tak jak mówię sprzedajmy Yamala bo też zagrał kilka świetnych meczy i jest okazja zarobić.
1
@Conradxc Jakbym był tym Robercikiem to bym powiedział Xaviemu by mnie nie wystawiał bo wstyd z taką grą i dzwonił po klubach z ekstraklasy by łaskawie mnie przyjęli.
2
Żałować tego że nie sprzedaliśmy Fatiego za 100 baniek jest śmieszne.
Wtedy chłop był jednym z największych talentów na świecie i nikt nie mógł przewidzieć że kontuzje go tak zniszczą.
To sprzedajmy teraz Yamala za 120,Balde za 60,Gaviego za 100 i przynajmniej nie będziemy żałować w razie gdyby ich kariery potoczyły się w złym kierunku np. przez kontuzje bo tak może też być.
0
@Encore To nic przy pudle Gravenbercha