0

@MesQueUnClub96 xD
Przecież on grając tyłem do bramki z pierwszej nie stworzy sytuacji.
Ferran zachowuje się bardzo dobrze,po jego podaniu z pierwszej powinien ktoś wyjść za linię obrony a pomocnik mu dograć.
Prosty schemat a ty tego nie rozumiesz.
Torres wywiązuje się ze swoich zadań bardzo dobrze.

0

@MesQueUnClub96 Nie istnieje?
Nie wychodzi do podań?
Gdzie ty masz oczy??
Ferran ma więcej kontaktów z piłką niż Lewy przez ostatnie trzy mecze a przy okazji nie notuje strat
Otwórz oczy,polecam l.

0

@Coutinho007 Nic nie wynika ale to przez jego kolegów bo on zachowuje się bardzo dobrze.
Ferran daje opcje i możliwości.

0

Ferran cały czas jest w ruchu i zmienia kierunki biegu a Lewy stoi jak kołek zazwyczaj.

0

Ferran musi lepiej to przyjąć.

0

Lewy po pierwszej połowie na miejscu Ferrana miałby 10 strat.
Kto nie widzi jak Dobrze Ferran schodzi i tworzy przestrzeń grając na jego kontakt to ma oczy w dupie.
Mam nadzieję że będzie miał jakieś sytuację i strzeli coś.
Jeden z lepszych na boisku.

0

@GeraltzKatalonii Przecież Ferran cały czas jest w polu karnym, piłki nie dochodzą do niego a i tak fajnie schodzi Ferran do rozegrania grając z pierwszej piłki.

4

Ależ mi się dzisiaj gra Ferrana podoba.
Jak schodzi do podania to od razu z pierwszej przyspiesza akcje.
Dodatkowo nie ma strat.
Brawo.

0

Yamal z rekordem!!!!
Na pustaka ale rekord jego

0

@macio_944 Przecież to kontuzja po kontakcie z rywalem więc nie ma o czym mówić.

1

@MesQueUnClub96 Jakie on setki zmarnował?
Póki co zjada Lewego jeśli chodzi o rozegranie i gre na ścianę.
Lewy już miałby 10 strat a Ferran nie ma żadnej.
Torres mógł się w jednej sytuacji lepiej zachować ale to setka nie była.

1

Ferran i Felix jedynie coś grają.
Strasznie wygląda nasz środek pomocy.

1

Ferran jak schodzi niżej to nie irytuje tak jak Lewy.
Od razu gra dokładnie z pierwszej piłki.
A Lewy dotyka piłkę trzy razy po czym notuje strate.

0

Mam wrażenie że przez tą murawę po prostu została w miejscu piłka i Ferran nie mógł się z nią zabrać.

0

Przynajmniej od razu wezmą się do roboty

1

@xvcWinterSoldier Działa, dzięki.

0

Nie ogladajcie bo ja nie mogę oglądnąć :D
Za dużo luda.

0

@Pedri16Future Z wyglądem Cwiakaly to raczej nadaje się na ofiarę:

0

@Rewolucja123 No bo Lewy ma kontuzje.

1

@tbas 8 lat temu też nie mieli tego w programie a wyszło jak wyszło.

3

@Pawlak1992 Przy Nazario nie było takiego cyrku jak z Figo który po prostu opluł Barcelonę.

2

@Ptasior Ten dziadek Messi każdego by mógł objechać w tamtym czasie więc to nie jest wyznacznik.

0

@Encore To też fakt,dla mnie bardzo trudna sytuacja do oceny.

0

@PatrychoO Ktoś tu kiedyś pisał że jest to fake i żadne miodowe lata nie powstaną.

0

Co do tego faulu Kovacicia to moim zdaniem zadecydowała wysokość ataku.
Nogę miał przytuloną do murawy.
Faul niebezpieczny ale czy to jest czerwo to nie mam przekonania, myślę że z obu decyzji by sędzia się wybronił.
Jakby zaatakował wyżej to powinnien wylecieć z boiska

7

Fajne i trafne porównanie Mentzena.


0

@MesQueUnClub96 To tak jak mówię sprzedajmy Yamala bo też zagrał kilka świetnych meczy i jest okazja zarobić.

1

@Conradxc Jakbym był tym Robercikiem to bym powiedział Xaviemu by mnie nie wystawiał bo wstyd z taką grą i dzwonił po klubach z ekstraklasy by łaskawie mnie przyjęli.

2

Żałować tego że nie sprzedaliśmy Fatiego za 100 baniek jest śmieszne.
Wtedy chłop był jednym z największych talentów na świecie i nikt nie mógł przewidzieć że kontuzje go tak zniszczą.
To sprzedajmy teraz Yamala za 120,Balde za 60,Gaviego za 100 i przynajmniej nie będziemy żałować w razie gdyby ich kariery potoczyły się w złym kierunku np. przez kontuzje bo tak może też być.

0

@Encore To nic przy pudle Gravenbercha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?