Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal pięknie kręci.
15
Z Araujo to była tylko ostrożność.
0
Weszły normalne skrzydła i coś się dzieje.
Fati widać że ma ochotę do gry.
0
@Jarek92Barca Tylko że sparingi reprezentacji są w trakcie sezonu więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
7
Ta strona nigdy się nie zmieni.
Gówno mecz o nic a tu narzekania i diagnozy na cały sezon xD
I tak za każdym razem.
Widać ciężar w nogach u zawodników i bardzo dobrze,tak ma być w presezonie a nawet na początku sezonu.
To oznacza że drużyna ciężko pracowała i świeżość ma dopiero przyjść.
W tym okresie też łatwiej o urazy.
0
W końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Przynajmniej chciałbym tak powiedzieć...
0
Trzeba dzisiaj uważać na Tottenham,oni zawsze się spinają w ważnych rozgrywkach tak jak w Audi Cap.
0
@Bobo25
W ostatnim sezonie miał motywację do mundialu potem grał kupę.
Teraz jaką ma mieć motywację?
Tak może być decydujący jak mu się chce,nie ma kontuzji albo jak nie ma urodzin siostry.
Dla mnie jest wątpliwym profesjonalistą i piłka nożna nie jest jego priorytetem.
0
@Kuba_1 Niestety tak,mam nadzieję że Xavi zatrzyma ten transfer.
5
Największe problemy w klubie zaczęły się od odejścia Neymara.
Prawie do końca okienka gadał że nie odchodzi a jednak to zrobił i zostawił nas na lodzie.
Przez niego kupiliśmy Dembele za którego przepłaciliśmy bo kluby wiedziały że musimy kogoś kupić a koniec okienka się zbliżał.
Brazol się wypiął na klub i jeszcze pozywał go do sądu by ugrać jak najwięcej kasy.
Mimo że nadal piłkarzem może być z najwyższej półki to nic na to nie wskazuje.
Łapie kontuzje, myśli już zakończeniu kariery w reprezentacji,nie widać u niego żadnej motywacji i raczej już nie poświęci się w 100% piłce nożnej.
Typowy Brazylijczyk.
Dziwią mnie ludzie którzy jeszcze go chcą tutaj,nie zapewni nam regularnej wysokiej jakości.
1
@Deviler Niby temat jest ale Xavi ma wątpliwości.
Obstawiam że nie wróci ale jakieś szansę na jego powrót są.
0
Leo dawaj za rok na last dance z Neymarem xD
4
Przecież to będzie kuriozum jakieś.
Mial przyjść Messi a będzie Neymar :D
Ciekawy czy by Leo zmienił zdanie gdyby wiedział że Brazylijczyk może trafić do Barcy.
1
Pewien nauczyciel to przewidział.
A wy mieliście z niego beke xD
0
Dla mnie Neymar piłkarzem nadal jest kosmicznym ALE jak się przyłoży i zaangażuje się w 100% w sport i jest zdrowy a do tego mam ogromnego wątpliwości dlatego jestem na nie.
Mógł napisać kawał historii w futbolu ale źle wybrał.
1
@Medium Hulk dopiero 37lat??
Miałem wrażenie że chłop odszedł z poważnego futbolu wieki temu.
0
@MESSIah16 Dla mnie Marquinhos jest przehajpowany.
Oglądałem wiele meczy PSG przed ostatnie dwa lata i nigdy mnie nie przekonywał, dużo błędów ale takich niewidocznych na pierwszy rzut oka, złe ustawienie, łamanie linii spalonego czy obrona na alibi. Nigdy to nie będzie lider defensywy.
1
Nie no konkretny ten farfocel.
Ogromny fart Arsenalu.
1
Xavi znów wyjaśnił hejterów.
Mówił że Barca jest tak ofensywna jak City, a teraz ich nawet przebijamy.
Manchester jedna bramka przeciwko kanonierom
Barcelona trzy bramki po zbiorowej sraczce
Factos
0
Enrique a po co ten Fati, weź lepszego czyli swojego niedoszłego zięcia.
0
@Mixtape 3-2 dla City
1
@sevs Większych bredni nie słyszałem.
0
@Aragorn33 Ale co ma czucie piłki do regeneracji??
Miał tyle samo treningów co jego koledzy a potrafią przyjąć piłkę.
Rozumiem jakby był pół roku bez kontaktu z piłką ale gość tak jak wszyscy był na krótkich wakacjach.
Tym bardziej doświadczony piłkarz powinnien szybciej łapać rytm i czucie piłki.
2
@Aragorn33 Nawet jakby był w dołku fizycznym to co ma to wspólnego z poprawnym przyjęciem piłki lub jest przytrzymywaniem i hamowaniem akcji?
3
Lewy znowu spowolniał akcje, jakieś kółeczka, przełożenia i komu to potrzebne.
Przez cały poprzedni miał takie zagrania nie wiadomo po co,jak gra z pierwszej ewentualnie od razu po przyjęciu to wygląda nie najgorzej.
Nie może tak grać na 9 w Barcelonie.
Albo zagrywa szybko albo drybluje i oddaje strzał a nie takie zagrania godne mojej rozgrzewki na orliku.
1
@tbas Po MS potrzebował trochę czasu xD
Ponad 3 miesiące bez formy,ładne mi trochę.
14
Dembele mógł odejść za darmo rok temu.
Te 27mln to marny pieniądz ale zawsze to coś.Jak był zdrowy w tamtym sezonie to był ważnym elementem drużyny więc sytuacja nie jest zła.
Schodzimy też z jego dość wysokiej pensji także kolejny Plus i w końcu nie będziemy się użerać z tym jego agencikiem.
Francuz był wartością dodaną naszego teamu ale miał też swoje minusy, kontuzje i gra w kratkę choć ostatnio było z tym troszkę lepiej.
Chciałem by został ale płakać nie będę.
0
Karaś pewnie by osiągnął duży procent swoich sukcesów bez dopingu ale swoją głupotą przekreślił to wszystko.
Dla mnie jest skończony.
9
Fajnie że wrócił, bardzo go polubiłem za to jak przedstawiał co się odstawia w parlamencie UE.
5
Nagle Dembele stał się bezużyteczny, słaby i nieprofesjonalny xD
To jedyny nasz skrzydłowy który regularnie wygrywa dryblingi,ma dużą dynamikę i potrafi zaskoczyć.
Ma swoje minusy ale na ten moment to nasz najlepszy skrzydłowy.