1

@Kuba_1 W przyszłym sezonie dołoży tryplet z Barcą :)

6

Mbappe powinnien z tych sytuacji wykorzystywać znacznie więcej,Messi już dawno by pobił ten rekord.
Trochę też Mbappe można rozgrzeszyć bo większość napastników by do tych sytuacji nie dochodziło,robi to głównie dzięki swojej chorej szybkości.
Lewy,Kane,Halland czy inne typowe 9 nie ruszało by tak jak Mbappe tylko by czekali w polu karnym.

1

@Derean Tym bardziej że sędziowie bardzo dużo dołożyli do naszego odpadnięcia z LM.

6

@LukaszFan W Arabii nie ma już słabych drużyn, za niedługo będą w top5 ligach.

14

Sławek wyjaśnia swoją niedyspozycje.


1

Borussia się nie zesrała metr przed kiblem.
Oni już siadli na tronie, zdjęli spodnie,wzięli papier do ręki ale zapomnieli zdjąć majtek.

0

@Deviler No to się podłożyli xD

1

Kuźwa musieli to strzelić w ostatniej akcji?
Tak to by kupon wszedł.

1

@MesQueUnClub96 No to Bayern już może świętować majstra.

0

No to poleciała stówka na live ,wygrana Unionu i Mainz
Kurs 3.24

3

Ja rozumiem jakby to był klub z top4 tabeli ale to jest cienkie Mainz które gra o nic i na dodatek BVB gra u siebie.
Ośmieszają się strasznie.

0

Bayern już pewnie wie co odwala Borussia, pewnie zniszczą Koeln

0

@A4ron Bo i tak by nie strzelili.

2

@Gwyn Jak widać zdania ekspertów są podzielone.

4

Zesrać się metr przed kiblem, zamiast tego wystarczy pisać skrót BVB.

2

Hahahaha
To będzie żenada roku

0

Karny, jak nie strzelą to już po nich mentalnie l.

0

Pisałem rano że 2x na Mainz po kursie 5.6 to darmowa kaska :D

0

Jak gra Mainz?
Rozłożyli nogi czy chcą sprawić sensację?
Edit:
Xd to szybko się dowiedziałem

0

Bayern z golem, ciekawe czy piłkarze BVB o tym się dowiedzą,oby nie bo presja będzie jeszcze większa.

5

Kurs na Mainz z podpórką 5.6
Darmowej pieniądze rozdają

0

@tbas Spokojnie jak znam życie to Bayern jeszcze weźmie majstra.

27

@Emhyr Brawo!!!
Zawsze lubiłem Seville a teraz lubie ich jeszcze bardziej.

9

@Danny Gaucho No dokładnie, świetna wypowiedź.

0

Po następnym sezonie Lewandowski będzie miał już 36lat i już musimy mieć wtedy jakiegoś napastnika na podstawowy skład.
Jeśli ściągniemy Roque i ten odpali do tego czasu to nie będzie problemu.
Jeśli nie to trzeba znowu szukać napastnika,mam nadzieję że to będzie Alvarez, wiecznie rezerwowym nie będzie chciał być, profil napastnika idealnie pasujący do Barcelony moim zdaniem.
Finanse też już powinny być w znacznie lepszym stanie co pozwoli nam na kupienie gracza z topu.

0

@Artysta9 Ferran nie wiadomo czy będzie niewypałem, zależy za ile go sprzedamy.
Ten sezon tragiczny ale w pierwszym sezonie jego gra przyniosła wiele punktów.
Dembele jeszcze ma czas by jednak był oceniany jako dobry transfer.
Na Minie sporo zarobiliśmy.
Z resztą się zgadzam.

8

@Poro6niec No tak bo jak odskakiwała mu piłka na trzy metry przez kilka miesięcy przy przyjęciu to wina słabych skrzydłowych i kontuzji pleców a nie tragicznej formy.

2

@Cygan BRC Pomysł super ale eksperci są do dupy.
Taki Borek przy porównywaniu Suareza z Lewym stwierdził że Polak ma więcej asyst i podał fałszywą statystyke xD

5

Jak ogłosili mecz Barcy z Kobe to od razu przyszło mi na myśl by Iniesta by zagrał u nas 45 minut,oby to się udało.
Mój drugi ulubiony piłkarz, prawdziwy magik.
Jeszcze jakby Xavi na chwilę wszedł na boisko byłoby pięknie.

4

Alba miał piękną karierę u nas i miał ogromny wkład w sukcesy drużyny.
Bardzo mnie zdziwiła reakcja jego na to że w tym sezonie będzie tylko zmiennikiem, naprawdę zaplusowal u mnie tym że przyjął to z pokorą.
Piłkarsko na pewno top3 LO obrońców ostatniej dekady.
Dziękujemy Jordi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?