5

Pany walić te zwierzęta.
Gadajmy o mistrzostwie a nie o rzeczach nieważnych.

6

Bydło
Zasłużyli na spadek

2

W przyszłym sezonie po tryplet!!!!!
Z Leo na czele!

15

Proszę sprzedajmy Alonso bo Xavi będzie nim grał.

0

Campeon !!!!!!!!

1

Kto MVP??
Moim zdaniem Frenkie zagrał genialne zawody a Balde gol,asysta i świetny w obronie.
Trudny wybór.

1

Dembele powinnien strzelać ale podanie było dobre tylko przyjęcie Lewego to dramat.

1

Lewy jak nie dostawia tylko nogi to tak średnio z strzałami.

0

Araujo zszedł i popsuło się.

10

Stegen na widok takich strzałów tylko fryzurę poprawia.

1

Spalony ale tylko Piękny Duńczyk wracał na pełnym gazie.

1

Sprzedać za 70mln póki się nie rozmyślą!!!

Takie opinie tutaj były a Frenkie TOP3 zawodników Barcy w tym sezonie

2

W poprzednim meczu rzucał tymi podaniami jak szalony, dzisiaj kontynuuje jak widać
Szef!

2

Frenkie Dzisiaj jak profesor.

29

Balde to największe zaskoczenie tego sezonu.
Oby tak dalej to będziemy mieć obrońcę na co najmniej 10 lat.

1

@stickie Nie pytałem :)
Tylko informowałem.

0

Eksperci z La rambly kazali wypłacać mi hajs przed tym meczem a tu kupon wejdzie jak złoto.

0

Vamos Barca!!!!!!
Lecimy dalej z drugoligowcem.

5

Przecież Gavi nic tu nie zrobił xD

0

@partymaker On po prostu pokazuje poziom Espanyolu.

7

Takiego Gaviego chce oglądnąć
Ostry pressing ale bez głupich i niepotrzebnych fauli l.

3

Jazda!!!!
Rozjechać ich by mentalnie już byli na zapleczu ligi.

1

Co teraz Lewy zrobił w tej akcji.
Zamiast podać to kręcił się wokół własnej osi.

2

Ale Espanyol będzie śmigał w drugiej lidze.
Pięknie.

8

Balde super.
Lewandowski zachował się jak na napastnika przystało, znalazł się tam gdzie powinnien.

0

Na kuponie została wygrana Barcy z handi -1,5
Z dychy do wyciągnięcia sześć stów.
Mogę wypłacić 200 ale chyba zaryzykuję.

1

@macio_944 Co oznacza całkowicie zakończenie akcji?
W takiej sytuacji by mogło się to przeciągać w nieskończoność,oni by strzelali a Sevilla by wybijała przed pole karne.

0

@Aragorn33 Nie zgodzę się, piłka była co najmniej 3 metry od piłkarza Valladoid.

1

Według was sędzia popełnił błąd gwizdając koniec połowy przed strzałem w meczu Sevilla -Valladoid ??
Moim zdaniem zachował się dobrze i to naprawdę pechowa sytuacja że tak się skończyło.
Było grubo po doliczonym czasie i piłkarze Sevilli wybili piłkę więc gwizdnął.

Oczywiście nie mógł cofnąć decyzji widząc że padła bramka bo gwizdek był.

15

Pewnie nie wszyscy widzieli.
Mentzen zaprezentował dziś pierwsze ustawy o podatkach.
Są to pierwsze gotowe rozwiązania których będzie jeszcze więcej które zostaną przedstawione do wyborów.
PO-PIS prześcigają się w obietnicach socjalnych a konfederacja pokazuje rozsądny plan.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?