Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pany walić te zwierzęta.
Gadajmy o mistrzostwie a nie o rzeczach nieważnych.
6
Bydło
Zasłużyli na spadek
2
W przyszłym sezonie po tryplet!!!!!
Z Leo na czele!
15
Proszę sprzedajmy Alonso bo Xavi będzie nim grał.
0
Campeon !!!!!!!!
1
Kto MVP??
Moim zdaniem Frenkie zagrał genialne zawody a Balde gol,asysta i świetny w obronie.
Trudny wybór.
1
Dembele powinnien strzelać ale podanie było dobre tylko przyjęcie Lewego to dramat.
1
Lewy jak nie dostawia tylko nogi to tak średnio z strzałami.
0
Araujo zszedł i popsuło się.
10
Stegen na widok takich strzałów tylko fryzurę poprawia.
1
Spalony ale tylko Piękny Duńczyk wracał na pełnym gazie.
1
Sprzedać za 70mln póki się nie rozmyślą!!!
Takie opinie tutaj były a Frenkie TOP3 zawodników Barcy w tym sezonie
2
W poprzednim meczu rzucał tymi podaniami jak szalony, dzisiaj kontynuuje jak widać
Szef!
2
Frenkie Dzisiaj jak profesor.
29
Balde to największe zaskoczenie tego sezonu.
Oby tak dalej to będziemy mieć obrońcę na co najmniej 10 lat.
1
@stickie Nie pytałem :)
Tylko informowałem.
0
Eksperci z La rambly kazali wypłacać mi hajs przed tym meczem a tu kupon wejdzie jak złoto.
0
Vamos Barca!!!!!!
Lecimy dalej z drugoligowcem.
5
Przecież Gavi nic tu nie zrobił xD
0
@partymaker On po prostu pokazuje poziom Espanyolu.
7
Takiego Gaviego chce oglądnąć
Ostry pressing ale bez głupich i niepotrzebnych fauli l.
3
Jazda!!!!
Rozjechać ich by mentalnie już byli na zapleczu ligi.
1
Co teraz Lewy zrobił w tej akcji.
Zamiast podać to kręcił się wokół własnej osi.
2
Ale Espanyol będzie śmigał w drugiej lidze.
Pięknie.
8
Balde super.
Lewandowski zachował się jak na napastnika przystało, znalazł się tam gdzie powinnien.
0
Na kuponie została wygrana Barcy z handi -1,5
Z dychy do wyciągnięcia sześć stów.
Mogę wypłacić 200 ale chyba zaryzykuję.
1
@macio_944 Co oznacza całkowicie zakończenie akcji?
W takiej sytuacji by mogło się to przeciągać w nieskończoność,oni by strzelali a Sevilla by wybijała przed pole karne.
0
@Aragorn33 Nie zgodzę się, piłka była co najmniej 3 metry od piłkarza Valladoid.
1
Według was sędzia popełnił błąd gwizdając koniec połowy przed strzałem w meczu Sevilla -Valladoid ??
Moim zdaniem zachował się dobrze i to naprawdę pechowa sytuacja że tak się skończyło.
Było grubo po doliczonym czasie i piłkarze Sevilli wybili piłkę więc gwizdnął.
Oczywiście nie mógł cofnąć decyzji widząc że padła bramka bo gwizdek był.
15
Pewnie nie wszyscy widzieli.
Mentzen zaprezentował dziś pierwsze ustawy o podatkach.
Są to pierwsze gotowe rozwiązania których będzie jeszcze więcej które zostaną przedstawione do wyborów.
PO-PIS prześcigają się w obietnicach socjalnych a konfederacja pokazuje rozsądny plan.