0

@norbi77 wolę żeby był na boisku jak City ich będzie miażdżyło,chce widzieć jego mine.

20

@norbi77 Miguel xd

7

Komentarz usunięty

0

Pojawiły się jakieś plotki i już wszyscy łykają jak pelikany. XD

1

@Firestone Jeszcze lepiej jak wygramy z Espanyolem przyczyniając się do ich spadku i świętując na ich stadionie zdobycie mistrzostwa

0

Pięknie mi Reims kupon uwaliło a grali w przewadze po czerwonej dla Wieteski.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=352023880328549882&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1

1

@Gaz Ferran ograny w La Liga gdzie był filarem Valencii,dobre występy w PL u Pepa.
Alvarez kot w worku z ligi Argentyńskiej.

0

@agaFCB Tak wrócił. Chyba gra w akademii Pogoni.

0

Kurs na salernitane z podpórką 4.2
Warto zagrać bo to jednak jest Napoli a po za tym maszyna Paulo Sousy od dłuższego czasu nie przegrywa.

1

Mam nadzieję że tak będą wyglądać nasze mecze do końca sezonu
Nie chodzi o wynik ale o sposób gry, zaangażowanie i intensywność.
Nie gramy już o nic to niech grają by na twarzach kibiców pojawiał się uśmiech a nie jak w ostatnich miesiącach.

0

@agaFCB Czemu dużą rozbieżność?

11

Ansu od kilku meczy nie irytuje już aż tak bardzo stratami czy niedokładnością, widać bardzo lekką poprawę dynamiki.
Postępy małe ale są.
Fajnie dzisiaj zagrał, zrobił jednego gola, przyjemne podanie z falsza do Raphinhii,aktywny, wyglądał dziś na piłkarz z którym można sobie pograć.
Nie wiem czy go sprzedadzą ale kibicuje chłopakowi bo dał nam dużo radości jak wchodził do pierwszej drużyny.
Mam nadzieję że zostanie na kolejny rok.

3

@marcin62 Nie chodzi o rysy twarzy,raczej o mimike przez którą można wiele wyczytać.

13

Mając 15 lat to ja walnąłem wuefistę piłką w jajka z woleja na sks a Yamalek debiutuje sobie na Camp Nou.

7

U Yamala widać taką niewinność na twarzy,to samo było u Fatiego jak debiutował natomiast patrząc na Viniego jak wchodził do Realu to z jego twarzy biła taka wulgarność no i teraz potwierdza swoim zachowaniem.
Jednak wychowanie w La Masii robi robotę.

9

Bardzo mądre wprowadzanie Yamala przez Xaviego.
Powołał go kilka meczy wcześniej by oswoił się z atmosferą dnia meczowego, pooglądał kolegów na żywo podczas meczu z bliska,jakby go powołał i od razu go wpuścił byłby w znacznie większym stresie.
Dzisiaj dał mu szansę bo mecz był rozstrzygnięty, przeciwnik grał w osłabieniu i dlatego miał w sobie taki luz szczególnie przy tych ciasteczkach.

1

W świat pójdzie że Lewandowski strzelił bramkę ale to że marnował tyle setek pójdzie w niepamięć.
To samo było w Bayernie gdzie statystyki pokazywały że marnuje najwięcej sytuacji w Europie pośród topowych napastników.

5

@KamQiX Uważaj bo ktoś weźmie to na serio xD

3

Kuponik wszedł
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=351923880356571049&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1

Drugi kupon popsuł Lewandowski który na 5 setek wykorzystuje jedną.
Przy 2:0 wjechałem za 100zł over 4.5 goli Barcy.

0

Piękny mecz.
Na duży plus:
Cała defensywa
Pedri
Raphinhia

Na plus
Stegen
Fati
Yamal
Reszta przeciętnie.


3

Fajna próba od Fatiego.

1

I znowu Lewy zdjął koledze piłkę

0

@Avser Aktualnie tak ale kiedy dostawał ten numer to chyba był jedybym logicznym kandydatem.
Gdyby mu ją zagrali to byłoby brutalne dobicie go.
Dobrze że Leo wróci to naturalnie mu odda tą 10.

0

Piękny Duńczyk schodzi

3

Lewandowski i niewykorzystana setka??
Nowe, nie znałem.

0

Nie no Frenkie by był w o wiele lepszej sytuacji.

0

I TO MNIE SIĘ PODOBA
3:0 i wysoki pressing.

5

Mam nadzieję że Yamal wejdzie.
Bardzo dobre okoliczności na debiut.

0

Nie zrobił tego specjalnie ale żółta się należała.

0

Przecież to Balde był xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?