11

Łezka się w oku kręci.
Kawał cudownej historii napisał u nas
Legenda Pan Piłkarz Jordi Alba.

3

Gavi przeciętny mecz ale asyta i genialna bramka.
Przyszłość Barcy.

9

Po dwóch latach nasz najlepszy wolny to strzał w poprzeczkę xD
Leo wracaj.

7

Busi mógłby spróbować z wolnego walnąć.

6

Alonso-Roberto
Ale ta Barca ma genialne boki obrony.

0

@Mario96w Od początku meczu gramy pięknie

1

@Sapos93 Pierwsza bramka owszem na pustaka ale druga to wykończenie było świetne,to nie była łatwa sytuacja.

2

Zdania nie zmienie.
Ansu moim zdaniem jest do odratowania a nie jak Ferran.
Tylko niestety nasza sytuacja finansowa na to nie pozwala.
Przy bardzo dobrej ofercie sprzedać, podziękować za wspaniałe chwile bo takie były i życzyć powodzenia.

1

Na tą chwilę Girona w pucharach!!!
Niech się tak skończy.
Nie chcę widzieć w Europie tego nudnego Bilbao Valverde.

7

To jest CUD
Nie ma Pedriego a my gramy piękną piłkę.

2

Busi coś trafi dzisiaj, widać że ma na to ochotę.

1

Dzisiaj stary dobry Fati wrócił.

7

Lewy często się wacha i przetrzymuje piłkę co często kończy się stratą.
Jak gra szybko to wygląda to bardzo dobrze.

7

Sędziowie w Lala Liga są tak słabi że nawet balona nie umieją przebić.

5

Roberto jest jakieś trzy półki niżej niż Balde który nie gra na swojej pozycji.

3

Dwa firmowe zagrania Busqetsa.
Jedno do Alby drugie do przeciwnika :D

0

@Firestone Odegrał kluczową rolę ale Fati też bo bardzo dobrze wykończył a Gavi przy pierwszej bramce świetnie wybiegł i odegrał.
To bramki drużyny a nie samego Lewego.

1

Lewy asysta świetna ale ci komentatorzy to tylko o nim tak jak przy pierwszej bramce.
Tak jakby sam to akcję zrobił i strzelił.
Irytujący są.

1

I znowu to przyspieszył Frenkie.

2

Dzisiaj gra na jeden kontakt przepiękna.
Oby tak to wyglądało w przyszłym sezonie
Fati w końcu przytomne wykończenie.
Lewy w końcu jak na zawodnika Barcelony przystało.
Brawo!

1

Frenkie Dzisiaj poezja.
Nie tylko dzisiaj bo ostatnio co gra to jest topowy poziom.

4

Nie no Lewy mógł to jeszcze podać.
Byłaby genialna akcja.
Świetnie to Frenkie przyspieszył.

3

Przyszły pierwszy kapitan na boisku

4

To może być nawet złamanie.
Dobrze że koniec sezonu,oby nie stracił presesonu.

1

To jest czerwo.
Nawet nie ma co myśleć.
Oby Balde nic się nie stało.

1

Fati musiał to trafić ale brawa za przytomność bo jakby nie podniósł tej piłki to obrońca by mógł zablokować.

4

Piękna akcja!!!!

1

@Pawlak1992 patrząc na umiejętności to Mbappe,lubie bardziej mobilnych napastników ale nie przepadam za nim.

3

@Emhyr Xavi im puszcza Polaków na odprawach by ich naśladowali.

28

Mam nadzieję że Leo przekroczy te 500 bramek w top 5 ligach.
Oczywiście w barwach Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?