Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Łezka się w oku kręci.
Kawał cudownej historii napisał u nas
Legenda Pan Piłkarz Jordi Alba.
3
Gavi przeciętny mecz ale asyta i genialna bramka.
Przyszłość Barcy.
9
Po dwóch latach nasz najlepszy wolny to strzał w poprzeczkę xD
Leo wracaj.
7
Busi mógłby spróbować z wolnego walnąć.
6
Alonso-Roberto
Ale ta Barca ma genialne boki obrony.
0
@Mario96w Od początku meczu gramy pięknie
1
@Sapos93 Pierwsza bramka owszem na pustaka ale druga to wykończenie było świetne,to nie była łatwa sytuacja.
2
Zdania nie zmienie.
Ansu moim zdaniem jest do odratowania a nie jak Ferran.
Tylko niestety nasza sytuacja finansowa na to nie pozwala.
Przy bardzo dobrej ofercie sprzedać, podziękować za wspaniałe chwile bo takie były i życzyć powodzenia.
1
Na tą chwilę Girona w pucharach!!!
Niech się tak skończy.
Nie chcę widzieć w Europie tego nudnego Bilbao Valverde.
7
To jest CUD
Nie ma Pedriego a my gramy piękną piłkę.
2
Busi coś trafi dzisiaj, widać że ma na to ochotę.
1
Dzisiaj stary dobry Fati wrócił.
7
Lewy często się wacha i przetrzymuje piłkę co często kończy się stratą.
Jak gra szybko to wygląda to bardzo dobrze.
7
Sędziowie w Lala Liga są tak słabi że nawet balona nie umieją przebić.
5
Roberto jest jakieś trzy półki niżej niż Balde który nie gra na swojej pozycji.
3
Dwa firmowe zagrania Busqetsa.
Jedno do Alby drugie do przeciwnika :D
0
@Firestone Odegrał kluczową rolę ale Fati też bo bardzo dobrze wykończył a Gavi przy pierwszej bramce świetnie wybiegł i odegrał.
To bramki drużyny a nie samego Lewego.
1
Lewy asysta świetna ale ci komentatorzy to tylko o nim tak jak przy pierwszej bramce.
Tak jakby sam to akcję zrobił i strzelił.
Irytujący są.
1
I znowu to przyspieszył Frenkie.
2
Dzisiaj gra na jeden kontakt przepiękna.
Oby tak to wyglądało w przyszłym sezonie
Fati w końcu przytomne wykończenie.
Lewy w końcu jak na zawodnika Barcelony przystało.
Brawo!
1
Frenkie Dzisiaj poezja.
Nie tylko dzisiaj bo ostatnio co gra to jest topowy poziom.
4
Nie no Lewy mógł to jeszcze podać.
Byłaby genialna akcja.
Świetnie to Frenkie przyspieszył.
3
Przyszły pierwszy kapitan na boisku
4
To może być nawet złamanie.
Dobrze że koniec sezonu,oby nie stracił presesonu.
1
To jest czerwo.
Nawet nie ma co myśleć.
Oby Balde nic się nie stało.
1
Fati musiał to trafić ale brawa za przytomność bo jakby nie podniósł tej piłki to obrońca by mógł zablokować.
4
Piękna akcja!!!!
1
@Pawlak1992 patrząc na umiejętności to Mbappe,lubie bardziej mobilnych napastników ale nie przepadam za nim.
3
@Emhyr Xavi im puszcza Polaków na odprawach by ich naśladowali.
28
Mam nadzieję że Leo przekroczy te 500 bramek w top 5 ligach.
Oczywiście w barwach Barcelony.