2

@VamosRakieta Właśnie w tym jest problem,Lewy gra bardzo słabo ale lepszej opcji aktualnie nie mamy i on musi grać.

0

@Survier Zawodników i braku szczęścia z tymi kontuzjami.
Xavi też na swoje za uszami dziwnymi decyzjami kadrowymi jak np.wystawianie Alonso.

4

Porażka w lidze i od razu odklejency zmieniają trenera.
Mamy bardzo dobrą przewagę w lidze a niektórzy już chcą Kloopa zatrudniać który budował Liverpool kilka dobrych lat a Xaviego zwalnia się po niecałych dwóch.
Typowa polska mentalność,to samo dzieje się w polskich klubach, zmieniają trenerów jak rękawiczki.
Barca się rozwija i postęp widać gołym okiem, Xavi popełnia trochę błędów ale najważniejsze aspekty ma najwyższym poziomie,nie jego wina że kandydat do ZP kopie się po czole, Ferran ma problemy mentalne,Fati nie potrafi wrócić na chociaż przeciętny poziom i wypadli mu kluczowi zawodnicy,Pedri czy Dembele.

1

@Niente Dla drużyny taka jak nasza to jest duża przewaga.
Przypominam że dawno nie mieliśmy takiej ilości punktów na tym etapie sezonu które mamy dzięki naszej bardzo dobrej grze.

2

@Marcelinho99 Piszesz jakby 7 pkt to była mała przewaga. Mamy genialny wynik w lidze a ty narzekasz.
Przewaga jest potrzebna właśnie po to bo mogą się trafić mecze jak wczoraj.
Zagraliśmy bardzo źle ale to pierwszy raz w tym sezonie ligowym.
Real też jeszcze potraci punkty.

0

Gramy najgorszy mecz w tym roku

1

Roberto kopie się po czole.
Dosłownie i w przenośni.

3

No to mamy po 3 punktach.
Poszedł live na Barce za 4 dyszki:D

4

Może i Lewandowski gra słabo ale za to z MU grał też słabo.

0

Gramy słabo ale z osądami poczekajmy na koniec meczu.
Almeria u siebie gra bardzo dobrze i dzisiaj to pokazuje.
Nasza pomoc nic nie kreuje,zero grania z pierwszej piłki i często wstrzymują akcje.
Lewandowski znowu przechodzi koło meczu, jedyna nadzieja w Ferranie którego wrzutki mogą się podobać.
Kessie,Roberto i środek obrony wygląda tragicznie.

7

@IronSanHybrid Kibicem się jest a nie bywa.
VeB!

1

@Botanik Messi będzie miał asystę.
1. 3:1
2.2:0
3.1:1
4.2:0
5.2:0
6.2:1
7.2:0
8.1:3

2

@Pawel13sz Jeśli Barca byłaby poza TOP4 to tak.

1

@KrychaFCB Benzema ma większe umiejętności piłkarskie,nie lubię go ale to fakt.
Jego problemem było to że grał zawsze pod Ronaldo.

12

@Pawel13sz A wiesz że zwycięstwo w LM daje gwarancję grania w niej w następnym sezonie?

10

Po prostu nie da się tego spieprzyć.
Mamy autostradę a nasza drużyna w lidze prezentuje się bardzo dobrze więc nie wyobrażam sobie przegrania ligi.
Zlać jeść Real w PK i sezon będzie bardzo udany.
Widać ogromny rozwój drużyny jako całości, indywidualnie nasza ofensywa zawodzi ale taktycznie uważam że gramy na najwyższym poziomie.
Xavi ma trochę wad, które z czasem może wyeliminować ale to naprawdę idzie w dobrym kierunku.
Przegrać z MU to żaden wstyd, grają jedną najlepszych piłek w Europie i w przyszłym sezonie będą się liczyć w LM a dwumecz był bardzo wyrównywany i przy odrobinie szczęścia to my mogliśmy wygrać.

0

Szukam nowego telefonu.
Aktualnie mam Xiaomiego 11 lite.
Już od lat trzymam się tej marki i jestem zadowolony.
Polecicie jakiś model czy aktualnie nie ma nic godnego uwagi od nich? Budżet 1500-2200zł

5

@MaFCB Akurat Busi w pierwszej połowie był bardzo dobry, jeden z lepszych na boisku.

1

Uważam że dzisiaj zagraliśmy lepiej niż w pierwszym meczu.
Myślę że z Pedrim,Gavim i z jakimś jednym ofensywnym w formie byśmy to wygrali.

1

@GeneralXavi Przyszedł do klubu z problemami ale sam też sprawia problem swoją grą.

1

@Pawel13sz Od początku tak twierdzę.
Dlatego ten transfer uważałem za błąd.
Nie wspomnę o kwocie którą daliśmy za gościa z rocznym kontraktem.

2

Jedyną pretensje do Xaviego mam o tego przeciętniaka Alonso.
Taktycznie było bardzo dobrze.
Drużyna nie dała rady personalnie.
Mając takiego Leo Messiego, Dembele w formie i jakiegoś napastnika z umiejętnością gry wzajemnej byłoby o wiele lepiej.
Szkoda, kontuzje miały duży wpływ na wynik ale Xavi też ma swoje za uszami.

No nic walczymy o ligę i PK.
Vamos!

2

Gra Lewandowskiego się nadal nie zmienia.
Gra to samo od początku w Barcelonie.
Różnica jest taka że koledzy w ataku są bardzo słabi.
Trzeba kupić napastnika,to powinnien być priorytet.

Lewy nigdy nie będzie zawodnikiem dla nas. Brak żadnego wpływu na grę.

1

5 minut doliczone to jakaś kpina.
Barcelona gdy dominowała nie umiała tego wykorzystać.
Brak Pedriego i Gaviego mocno odczuwalny.
Najgorsi to są nasi parodyści w ataku.
Szkoda że nie było Dembele.

2

Lewandowski kolejny bardzo ważny mecz i tragedia.

2

Wytłumaczcie mi jak Lewandowski mógł być kandydatem do ZP?????
Gość strzelał świetnie w Bayernie ale to drużyna która kreowała mnóstwo okazji w słabej Bundeslige.
Gość w innych aspektach gry jest tak samo słaby jak w Bayernie tylko że tam inny styl gry to bardzo ukrywał.
Bardzo dobry napastnik ale to dla mnie nigdy nie będzie ścisły TOP zawodników z niesamowitymi umiejętnościami,tak samo jak Haaland.

1

@MesQueUnClub96 A wiesz że rzut karny mu dużo podnosi ocenę????
A wiesz że akcje które wstrzymywał tam nie będą uwzględnione i nie zaniży to jego noty.
A wiesz z jego mała aktywność w grze też nie będzie uwzględniona???

1

@JordiAlbion Hahahaha.
Piłkarz który miał zdobyć ZP ma tylko strzelać???
Po za tym strzelił z karnego który mu kolega z drużyny wykreował a jak wiadomo rzut karny to jedna z łatwiejszych sytuacji do wykorzystania.

4

Lewandowski ma bardzo dużo szczęścia że gra Roberto bo gdyby nie on byłby najgorszym piłkarzem u nas.

2

Lewandowski hamulcowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?