Rosell out
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam nadzieję że Laporta wróci na stanowisko. Jakoś nie mam zaufania do Sandro, i proszę was nie mówcie że Laporta robił długi... przez Rosell'a odszedł Guardiola, a ten nie udany transfer Ibry można mu wybaczyć, po prostu nie może być 2 zawodników w kadrze którzy chcą bym najlepsi..
0
Waldek nie jest taki młody... :)
0
aby nie Otamendi i Bisevac.
0
przy Tacie to tylko kwestia czasu :)
0
Czekam na to, w presezonie ładnie się prezentował..
0
czekałem na to! Jego i jeszcze jednego grajka najlepiej jakiegoś lepszego albo na równym poziomie. bo raczej Bartra nie przedłuży kontraktu z Barcą. Za rok odejdzie i znów nic nie zarobimy...
0
Bartra niestety odejdzie jak nie w tym roku, to na pewno w przyszłym bo podobno nie ma zamiaru przedłużać kontraktu jeżeli nie bd grał.
0
nie dałbym za niego więcej niż 40mln, ale 35? no mało tym bardziej że negocjujemy z Chel$ea :)
0
Luiza i Vertonghena ściągnąć, potrzeba nam jednego minimum.
0
Anży wyprzedaje swoje "gwiazdy"... znudziło się inwestowanie ruskowi bo nic nie wygrywają.
0
która min? :D
0
ale pozostawmy to profesjonalistom oni wiedzą jak negocjować, a pamiętajcie ze z tak bogatymi klubami nie jest łatwo..
0
która jest minuta że taki wynik?
0
ile jest bo nie mam możliwości obejrzeć meczu. z góry dziękuję prawdziwym cules
0
w życiu nie kupimy go za 25 chelsea kupiła go za więcej chyba i miała by teraz tracić?
0
Ciekawe jak spiszę się Bagnack, wiem strasznie słaby rywal, ale jakby dobrze sobie radził w najbliższych kilku meczach... dałbym mu możliwość gry w 1 drużynie albo ewentualnie wypożyczył do jakiegoś zespołu z 1 ligi :)
0
może kupić Luiza i jeszcze Sakho chłopak jest świetny a nie może pograć w P$G, myślę że by chętnie przyszedł :)
0
Młody jeszcze jest więc można go brać, tym bardziej że barcelonę stać, ja nie jestem jego zwolennikiem ponieważ w chelsea nie liderował a że strzelił kila ładnych bramek.. ale nie od zdobywania bramek jest obrońca, aczkolwiek widziałbym go chętnie jeżeli jest do wyciągnięcia... ale myślę że są lepsi, nawet na PK nie zawsze zachwycał i piłek to ona raczej wprowadzać nie umie ale wszystkiego można się nauczyć.
0
Myślę że jak strzeli około 20 bramek we wszystkich rozgrywkach to już będzie dobrze, ale wiemy wszyscy że stać go na więcej.
0
Ja tam bym go wziął do pierwszego zespołu, obrońców i tak mamy mało, a chłopak nawet by mógł pograć z taką Osasuną itp. słaby zespół ale lepszy niż te w segunda division
0
za mała klauzula ponownie.
0
Gra tyle lat w PL więc musi być solidny.
0
jak się nie mylę to skrzydłowy, ale pewien nie jestem... jak ktoś śledzi poczynania młodszych sekcji Barcy to może śmiało stwierdzić że odrobinkę przypomina Neymara.
0
Myślę że to dobra opcja, pogra kilka sezonów a kto wie może w ciągu najbliższych lat wybuchnie jakiś talent i go zgarniemy.. lepszy Agger niż żaden.
0
t tak serio to nic tylko się cieszyć.
0
pjerwszy!
0
Teraz Iniesta bd mógł grać na swojej ulubionej pozycji, czyli ofensywnego pomocnika.. :)
0
już 2 raz się mnie czepiasz. raz Ci nie pasuję moje pytanie o to jak się przywitali gracze barcy z Pepem to teraz znów nie pasuje to daj minusa i zgłoś a nie prowokujesz.
0
Minusujecie na mały żarcik? chciałem was rozluźnić bo to dla nas sparing i to dla naszej rezerwy, a wy przeżywacie jakby to był finał LM :)
0
wie ktoś może jakie jest posiadanie piłki?