0

Ja mam nadzieję że Laporta wróci na stanowisko. Jakoś nie mam zaufania do Sandro, i proszę was nie mówcie że Laporta robił długi... przez Rosell'a odszedł Guardiola, a ten nie udany transfer Ibry można mu wybaczyć, po prostu nie może być 2 zawodników w kadrze którzy chcą bym najlepsi..

0

Waldek nie jest taki młody... :)

0

aby nie Otamendi i Bisevac.

0

przy Tacie to tylko kwestia czasu :)

0

Czekam na to, w presezonie ładnie się prezentował..

0

czekałem na to! Jego i jeszcze jednego grajka najlepiej jakiegoś lepszego albo na równym poziomie. bo raczej Bartra nie przedłuży kontraktu z Barcą. Za rok odejdzie i znów nic nie zarobimy...

0

Bartra niestety odejdzie jak nie w tym roku, to na pewno w przyszłym bo podobno nie ma zamiaru przedłużać kontraktu jeżeli nie bd grał.

0

nie dałbym za niego więcej niż 40mln, ale 35? no mało tym bardziej że negocjujemy z Chel$ea :)

0

Luiza i Vertonghena ściągnąć, potrzeba nam jednego minimum.

0

Anży wyprzedaje swoje "gwiazdy"... znudziło się inwestowanie ruskowi bo nic nie wygrywają.

0

która min? :D

0

ale pozostawmy to profesjonalistom oni wiedzą jak negocjować, a pamiętajcie ze z tak bogatymi klubami nie jest łatwo..

0

która jest minuta że taki wynik?

0

ile jest bo nie mam możliwości obejrzeć meczu. z góry dziękuję prawdziwym cules

0

w życiu nie kupimy go za 25 chelsea kupiła go za więcej chyba i miała by teraz tracić?

0

Ciekawe jak spiszę się Bagnack, wiem strasznie słaby rywal, ale jakby dobrze sobie radził w najbliższych kilku meczach... dałbym mu możliwość gry w 1 drużynie albo ewentualnie wypożyczył do jakiegoś zespołu z 1 ligi :)

0

może kupić Luiza i jeszcze Sakho chłopak jest świetny a nie może pograć w P$G, myślę że by chętnie przyszedł :)

0

Młody jeszcze jest więc można go brać, tym bardziej że barcelonę stać, ja nie jestem jego zwolennikiem ponieważ w chelsea nie liderował a że strzelił kila ładnych bramek.. ale nie od zdobywania bramek jest obrońca, aczkolwiek widziałbym go chętnie jeżeli jest do wyciągnięcia... ale myślę że są lepsi, nawet na PK nie zawsze zachwycał i piłek to ona raczej wprowadzać nie umie ale wszystkiego można się nauczyć.

0

Myślę że jak strzeli około 20 bramek we wszystkich rozgrywkach to już będzie dobrze, ale wiemy wszyscy że stać go na więcej.

0

Ja tam bym go wziął do pierwszego zespołu, obrońców i tak mamy mało, a chłopak nawet by mógł pograć z taką Osasuną itp. słaby zespół ale lepszy niż te w segunda division

0

za mała klauzula ponownie.

0

Gra tyle lat w PL więc musi być solidny.

0

jak się nie mylę to skrzydłowy, ale pewien nie jestem... jak ktoś śledzi poczynania młodszych sekcji Barcy to może śmiało stwierdzić że odrobinkę przypomina Neymara.

0

Myślę że to dobra opcja, pogra kilka sezonów a kto wie może w ciągu najbliższych lat wybuchnie jakiś talent i go zgarniemy.. lepszy Agger niż żaden.

0

t tak serio to nic tylko się cieszyć.

0

pjerwszy!

0

Teraz Iniesta bd mógł grać na swojej ulubionej pozycji, czyli ofensywnego pomocnika.. :)

0

już 2 raz się mnie czepiasz. raz Ci nie pasuję moje pytanie o to jak się przywitali gracze barcy z Pepem to teraz znów nie pasuje to daj minusa i zgłoś a nie prowokujesz.

0

Minusujecie na mały żarcik? chciałem was rozluźnić bo to dla nas sparing i to dla naszej rezerwy, a wy przeżywacie jakby to był finał LM :)

0

wie ktoś może jakie jest posiadanie piłki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?