Rosell out
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eee to plotka :D
0
jest trenerem Santosu.
0
jak wam przykro to pomyślcie sobie co czuje Tito? Jak trudna to musiała być dla niego decyzja... w końcu rozstaje się z tym co kocha..
0
Bielsa został trenerem Santosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ile razy wam powtarzać!!! :D ogar.
0
Nie zrezygnuje z reprezentacji :)
0
Kloppa namówić :) jedyna opcja jak nie on to Rubi niech nim bd albo najlepiej ten trener nie pamiętam jak on się nazywał co trenował Besiktas były newsy na jego temat na tej stronie :D
0
jeżeli już szukasz zastępcy to Bielsa jest trenerem Santosu :D
0
Zdrowie jest najważniejsze, trzeba uszanować jego decyzję nawet jeżeli Barca tak dużo przez to traci ;C
0
nie no po prostu nie mogę uwieżyć :c niech ktoś mnie kopnie w dupę bo myślę że śnię, nie no to jest niewyobrażalna strata, jeszcze jest czas na zakontraktowanie jakiegoś trenera, ale może Rubi da rade aby nie Roura, Tito zdrowiej VeB
0
Dokładnie o tym samym myślałem, a jeszcze nie dawno komentowałem news o nowym sztabie i mówiłem że jeżeli nie powróci choroba to pokaże na co go stać ze to jego sezon prawdy :(
0
Jeżeli jest to prawda że Tito rezygnuje z powodu choroby, to powinien zrezygnować na stałe a nie odejść na pół roku aż zaleczy odrobinę chorobę, albo niech odejdzie i definitywnie wyzdrowieje i wróci albo niech zrezygnuje na stałe nie dając zastępstwa i niech spróbuje kiedy indziej. Zdrowia Tito
0
Hummels.
0
pranę dodać że Vermaelen ma kontuzję i jest wykluczony na co najmniej 3 miesiące a nie wiadomo czy nie dłużej :) poza tym w poprzednim sezonie mało grał, naprawdę mało bo cały czas zmaga się z kontuzjami :)
0
Bardzo dobry piłkarz, obecnie w lepszej formie niż Pedrito, może za równo grać na lewej stronie jak i prawej, dysponujący wielką szybkością i dobrym przyjęciem i dryblingem, nie wspominając o dośrodkowaniach i wypracowywaniu sytuacji bramkowych sobię jak i kolegom. pzdr. nie jeździjcie już tak po Pedro trochę szacunku, już nie pamiętacie ile dobrego zrobił dla zespołu przez te kilka lat? może gdy w tym roku bd jeszcze większa rywalizacja w zespole to weźmie się do pracy? pamiętajcie że gdy się nie gra regularnie to i formy nie można złapać, a kilka razy było tak w tym sezonie ze Pedro zdobywając bramkę nie wychodził na boisko w kolejnym meczu.
0
Vermaelen, Vertonghet, lub Mangala. szkoda że odpuścili sobie Hummelsa, pokaże na co go stać w tym sezonie i pokaże że warto było na niego postawić :)
0
do 31 sierpnia do godziny 00.00
0
i tak już przytarł nam nosa niezgadzając się na transfer Thiago i zabierając nam Marquinhiosa...
0
i właśnie o to mi chodziło :D a nie minusujecie :D
0
weź pod uwagę to że Pep jest treneram :D ale oczywiście, jak bd grał piach to nie pogra :)
0
Ciężko się wypowiadać na temat decyzji jaką podioł Thiago, kto wie może dostanie minuty w Bayernie i bd kluczowym kopaczem, przypominam że trenerem jest Pep i to on ustala wyjściowy skład.
0
Jesteś nie poważny, chcesz powiedzieć że bramki stracone przez barce w GD i meczach z Bayernem ti wina Pique? chyba nie oglądałeś meczy :) nie jest bezbłędny ale nie obwiniaj go o stracone bramki! nie miał godnego partnera, tasowano ŚO i nie miał możliwości zgrania się i jak można grać na środku obrony z bocznym obrońcą?
0
Brak podstawowej wiedzy piłkarskiej :D
0
uważam że Cavani, Silva i Ibra poszli do tego klubu dla pieniędzy, Edinsom mając oferty od klubów światowej klasy historii i uznaniu wybrał bogate PSG
0
tacy mądrzy jesteście? Pique, Silva, Ramos, to moim zdaniem pierwsza trójka, a kto na 1,2czy 3 miejscu nie bd się kłócił bo ciężko mi oceniać.
0
Żaden szanujący się piłkarz nie pójdzie do P$G takie są realia tam idą piłkarze łasi na kase i tyle kropka.
0
Solidna ekipa, sezon prawdy dla Tito. Aby tylko nie było powikłań...