0

0

zaje śmieszne, nie wiedziałem że już nie można się tu nikogo o nic zapytać.

0

młodzi grają na 100% bo chcą pokazać że warto na nich stawiać, a w pierwszej drużynie lekko się opierdzielają bo nie ma rywalizacji każdy z nich wie jaka wyjdzie jedenastka na boisko i brak rywalizacji to brak koncentracji w czasie meczu, mam nadzieję ze w raz z nowym trenerem się to zmieni, bd większa rotacja i nie wszyscy bd się czuli pewnie i bd pracować zarówno na treningach jak i w czasie meczu z większym zaangażowaniem. Może mi się wydawać ale myślę że ten słaby występ Leo jest trochę spowodowany problemami, psychika to odczuwa,ale mogę się mylić i po prostu jeszcze się nam nie rozkręcił. :)

0

powie mi ktoś jak wyglądało przywitanie piłkarzy barcy z Pepem?

0

jak sytuacja na boisku?

0

powinniśmy mieć tak dobrą kadrę że jeżeli jeden grać wypadnie to możemy go zastąpić graczem o podobnej skali umiejętności, po prostu nie mamy tak silnej kadry jak bayern w tej chwili, sergi roberto powinien pograć na wypożyczeniu np. w takim Realu sociedad czy celcie, coś takiego udowodnić swoją wartość i wrócić i tak podobnie reszta młodzików powinna uczynić, a my powinnismy się wzmocnić klasowymi grajkami a nie się osłabiać(Thiago) mogli byśmy wybulić jednego sezonu kupe kasy a potem np. nie kupować rok, albo robić jeden 2 transfery na sezon np takich graczy jak Neymar i budować silną kadrę tak jak zrobił to bayern bo przecież jest to kilkuletni projekt, bayern nie jest potęgą od poprzedniego sezonu.

0

po prostu barca jest teraz barcą jak za czasów sprzed objęcia stanowiska Pepa, albo Tata wprowadzi cos unikalnego coś na co nie wpadł do tej pory Pep do tej drużyny albo niestety oprócz w miarę regularnego wygrywania ligi i CdR nie bd za często odnosić sukcesów w skali europejskiej. wiem zaraz dostanę minusy ale tak jest :) musimy grać pressingem od razu na połowie rywala ajj tam już nie bd się rozpisywał.

0

podobno Bale jest już dogadany z realem w sprawie transferu, i tylko czekać na oficjalny komunikat totenhamu i mają dobre wzmocnienie ale powiem wam że nie zazdroszczę tego zawodnika realowi.

0

mam pytanie jak przedstawia nam się Thiago? ponieważ nie mam możliwości obejrzenia meczu, a i jeszcze jedno jak przywitali się piłkarze barcy z Pepem?

0

0

Mówię wam, nie pamiętam jak się nazywał ten trener co prowadził młodsze sekcje Barcy i chyba B ale zdobył mistrzostwo z Besiktasem i jest wolny, ma oferty z angielskich klubów, z tego co mi wiadomo i po obejrzeniu z ciekawości 3 meczy (w całości) gra bardzo atrakcyjny Football bardzo przypominający Tiki takę tylko szybsza delikatnie gra niż Barcy dużo podań na jeden kontakt i zamieszanie w polu karnym ogromne, kręcili obrońcami nawet słabi technicznie piłkarze dzięki czemu widać jak pokładany jest atak, nie wiadomo z czego strzelali bramki. pzdr :D

0

daj spokój on z taką kasą i zawodnikami nie potrafi nic wygrać :)

0

dla mnie też :)

0

daj spokój, idź z tym komentem na stronę śląska. Tylko (L)egia tak na marginesie :D

0

przecież to nie Wenger zarządza pieniędzmi, prawda jest taka że on nie ma nic do gadania co do sprzedaży najlepszych graczy. A kupować musi takich aby się wyrobić z niezbyt dużym budżetem. Myślę że w tym roku Arsenal postanowił zainwestować bo ile można zajmować 3,4,5 miejsce w lidze :)

0

za co minusy? mało osiąga z szachtarem?

0

Co sądzicie o Mircei Lucescu?

0

Co sądzicie o trenerze Szachtara? nie minusujcie, pytam o waszą opinię ponieważ może się ktoś interesuje tym trenerem lub drużyną, jego osiągnięcia są dobre. Kilka razy mistrzostwo kraju i jakby nie było to w LM też potrafią ładnie zagrać.

0

nie masz już nic teraz do powiedzenia?

0

daj mi przykład? ponieważ jeszcze nie słyszałem tego z jego ust.

0

marzenie moje to Klopp, on gra dopiero atrakcyjny i efektywny football :) ciekawe bd te nierówne aczkolwiek wyrównane spotkania Między Jurkiem a Pepem :)

0

nie ważne jaki, ważne aby odnosił sukcesy, po odejściu Pepa byłem załamany, ale wiedziałem że Tito obejmie tą posadę, a teraz to już nie wiem co się dzieje :) aby wybór zarządu był trafny. a i plan na przyszłych kilka lat. Zwolnienie Rosella i powrót Laporty a wraz z Laportą wróci Guardiola, on kocha ten klub tylko zarząd nie potrafił okazać mu szacunku :)

0

Frank Rijkaard? kpina, nawet zwodnicy barcy mówili że nic nie wniósł do drużyny.

0

nawet jeżeli, to Bielsa nie! to trener lubiący kontr ataki, no chyba że chcecie grać jak real :)

0

oby zaden z nich, ewentualnie Laudrup. sry za ortografie ale jestem na telefonie

0

Bielsa jest trenerem Santosu od 2 tyg muły!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

minus za pytanie czy można gdzieś obejrzeć tą konferencję? przecież wiem że już nie na żywo.

0

czy można gdzieś obejrzeć tą konferencję?

0

trzeba wypić za jego zdrowie :D i podziękować za dokonania z drużyną :)

0

poczekajmy do konferencji, może chodzi wgl o co innego, a ten artykuły w HM to plota :D trzeba żyć nadzieją :D poczekamy zobaczymy na pewno strata dla barcy ogromna i żal po prostu człowieka, ale on nie umiera i jeszcze nie umarł więc nie przeginajcie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?