0

Za chwilę usłyszymy:
Kupiliśmy Coutinho za 160mln ale przyjdzie dopiero za rok.
Już mnie trzepie na samą myśl..

2

Rakieta odpali, niezły żart.
Jakby jakimś nastolatkiem ze szkółki był.

7

Jedno co mnie dziwi to, że nie ma żadnych plotek dotyczących zakupu zawodnika z planu B.
Przecież strzelą sobie w stopę jeśli przy takim budżecie nie kupią ofensywnego pomocnika.
Instynkt samozachowawczy powinien się włączyć.

2

Tez bym nie chciał bo tym klubem zarządza chyba sprzątaczka albo gorzej..

1

Nie chciałbym nigdy więcej czytać słów Gomes i wypożyczenie w jednym zdaniu.

35

Ma pan sporo racji ale w conajmniej jednym się pan myli.
Barca (prawie)nie ma już Iniesty.
Chyba że ogląda pan na YT jakieś powtórki z przed 8 lat.

1

Po pierwsze to Arda miał dodać jakości w środku pola.
A nie ogarnął tego, więc transfer w 50% był nieudany.
Poza tym na skrzydle strzelał w meczach z ogórkami.

0

Wiele osób zapomina, że przydałoby się na szybkości dodać jakości zespołowi.
A do tego potrzebni są dobrzy zmiennicy.
ADM się do tego chyba nadaje.

0

Żeby dostać szanse i wejść w rytm meczowy trzeba coś pokazać.
A nie miotać się bez ładu i składu.
Nie pisałem że grał mecze w pierwszym składzie.

0

Cóż mogę napisać..
No comment.

0

Musieli by być wariatami żeby czekać do piątku i nadal nie mieć dogadane.
Gdyby Liverpool jednak się nie ugiął, nie było by czasu na plan B.
Chyba nawet nasz zarząd nie zaryzykowałby takiej sytuacji.

1

Chyba inna ligę oglądałeś.
Denis był raczej bezproduktywny w ubiegły sezonie.
Jak wchodził to po 2-3 meczach lądował na ławie bo grał lipę.
Na obronę ma tylko to, że cały zespół grał słabo.
Więc i młody nie mógł się wstrzelić.

0

Moim zdaniem mylisz się.
Bartra powinien zostać na rezerwę, na pierwszy skład mu ździebko brakuje.
Oglądałem go w Borussii i widać było to samo co w FCB, jakiś brak iskry do naprawdę uważnego bronienia na wysokim poziomie.

Grał dobrze, ale czasem dawał się robić w jajo.
On nie ma pazura do bycia stoperem na najwyższym levelu, ogrywanie tu nic nie da.
Ale oddanie luksusowego rezerwowego za 8 mln to była porażka, co do tego się zgadzam.

1

Najlepiej o 23.59, wtedy na pewno się uda.

1

Raczej nie bardzo, Messi i Cou nie bronią za wiele.

0

Zwłaszcza reprezentacja Brazylii, tam bywało że grały dziwne typy.
Poza tym piłkarzy o charakterystyce DMa mamy już 2 czy 3, więc ten zakup to porażka z założenia, że nie wspomnę wieku zawodnika.

1

Liczę, że się powoli będziemy pozbywać "szrotu".
W tym okienku może pożegnamy Gomesa, w kolejnym było by miło
wysłać w świat Alcacera i Rakiticia.
Rafinha pewnie też nie wytrzyma siedzenia na ławie.

Szkoda tylko jakby przez zakup pomocników zabrakło kasy na Griezmanna.
A co do kontuzji Coutinho, to dość filigranowy piłkarz, nie wiem czy przejście
do innej ligi mu coś pomoże.

0

Najlepsze jest to, że za rok zapewne Iniesta skończy karierę i znowu będzie problem, bo Coutinho miewa kontuzje a na zmianę ofensywnego pomocnika nie mamy.
Dodając do tego nie rozwiązany problem rozgrywającego, będzie potrzeba
kupić dwóch pomocników.
A rynek łatwiejszy niż w tym roku nie będzie.
No chyba, że Iniesta zechce jeszcze podreptać jeszcze 2 sezony.

0

Było wpłacić 10 mln za podpis i by się przekonał.
No ale lepiej dać 130, rok później.

2

Serio ?
To czemu my go nie kupiliśmy skoro to taki kozak i do tego dość tani ?

0

Wątpię czy Keita pójdzie akurat do Liverpoolu.
Będą mocniejsi chętni na niego.

4

Za rok to raczej Griezmann i Naby Keita.
Głupio było by przegapić okazje.

0

Co Vidala się zgadzam.
Słaby w obronie, schematyczny na skrzydle.
Typowy zakup ekipy Bartomeu.

6

Daily Star chyba tworzy jakąś rzeczywistość alternatywną.

0

Zawsze może przyjść za rok.

3

No ciekawe, Barca chyba jednak kupi jeszcze kogoś oprócz Coutinho.
Pewnie jest to zależne od sprzedaży naszych "cracków".
Nawet mi się to podoba, jednak lepiej żeby był to jakiś Seri niż Di Maria.

0

Czasem można pomyśleć trochę do przodu.

0

Problem jest taki że Coutinho przychodzi jakby za Inieste, a druga strona pomocy
nadal kuleje.

7

Będzie kontuzja lub inna niedyspozycja Messiego i wszyscy sobie przypomną
jaki mamy dream team złożony z Rakiticiów, Gomesów czy innych Alcacerów.
Czasem się zastanawiam kto sobie bardziej nie zdaje sprawy z realnej siły Barcy bez Messiego, kibice czy zarząd?

0

Na razie śmierdzi na kilometr jakimiś nie przemyślanymi kombinacjami.
Aż się prosiło wstawić Semedo a Roberto do pomocy.
Nie wiem po co Valverde zaczyna od nieudolnych ustawień.
Już ostatnio miałem okazję oglądać trenera który wykonuje jakieś śmieszne roszady, nie chciałbym tego powtarzać.
I nie piszcie że szuka rozwiązań bo to nie było żadne rozwiązanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?