RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja myślę, że jak najbardziej.
Mają najlepszą drużynę, motywacje i dobrego trenera.
Rywale raczej się nie wzmocnili, nic tylko atakować trzeci puchar.
5
A czemu dopiero w letnim ?
Nawet jak nie zagra w LM to może pomóc w La Liga.
Jeśli będzie kosztował tyle samo to chyba lepiej mieć go wcześniej, prawda?
Inna sprawa, że to nie możliwe chyba że Liverpool nie wyjdzie z grupy w LM.
0
Porównujesz młodego Inieste do Sampera czy Munira?
Dyskusja w takim razie nie ma sensu.
16
Jeszce się możesz zdziwić jak facet okaże się strzałem w 10, a Samper skończy jak
Halinović czy inny Munir.
Z oceną lepiej poczekać do końca sezonu.
Koleś wygląda na zdrowego knura, jak się dobrze wstrzeli to 5 lat może pograć.
1
Nie zgodził się chyba z jasnych powodów, prawda ?
1
Zarząd po pierwsze powinien wiedzieć, że Neymara jedną nogą tu nie było.
I że klauzula jest śmieszna jak na takiego zawodnika.
Jak również znając pazerność pary Ney&Ney należało by przewidzieć, że jak dostaną od PSG 30mln za sezon plus wpłatę na konto, to ich pożegnamy.
0
Biorąc pod uwagę co zarząd zrobił z klubem w ciągu kilku ostatnich lat, Cules którzy ewentualnie zdecydują za pozostawieniem ich u władzy byliby jakimiś strasznymi sabotażystami.
I nie chodzi tylko o Bartka ale też o ludzi którzy decydują o najważniejszych sprawach, a byli jego wyborem.
0
Jeśli wygramy z Armenią i przegramy z Czarnogórą a Dania wygra dwa ostatnie mecze, to kto awansuje (przy takich samych punktach) ?
0
Odważna teoria.
Ale chodziło mi bardziej o wartość sportową, w odróżnieniu do całego tabunu średnich zawodników.
6
Brednie.
Już widzę jak Iniesta idzie się dorżnąć w Juventusie.
0
Nie twierdze że był jakiś szklany.
Ale CR7 i Messi to terminatory które w trudniejszych czasach zgarnęły po 4 i 5 ZP.
Mimo wszystko trochę nie ten level.
0
Tu się zgadzam, nie są to chłopaki ze stali.
Ale transfery Neymara i Suareza pokazały, że jak się dobrze kupi cracka, to zrobi różnice w zespole.
A półśrodki niekoniecznie.
Ja bym brał Bernardo Silve i zrobił z niego pomocnika.
0
Romario był super.
Ale z tym ustawianiem w polu karnym to poleciał nieźle..
Myślę, że mógłby się nieźle zaskoczyć gdyby nagle wrzucili go w dzisiejszą bardzo siłową dynamiczną piłkę.
0
Nie oglądałem Keity, podobno jest dobry.
Śmiem jednak twierdzić, że potrzeba tu kogoś kto ma trochę magii w nogach.
Coś jak Messi, Iniesta czy Xavi.
Pytanie czy jest na rynku ktoś taki do wyciągnięcia.
Pierwsze co mi się nasuwa to Coutinho i Veratti, ale okazali się nieosiągalni.
0
Niby strzał w kolano, jednak nie ma nikogo sensownego na rynku.
Wcale się nie dziwie, ze nie kupili.
0
Było brać Bernardo Silve i przerobić go na pomocnika.
1
Przecież mówi też o klubie.
1
Ja się nie mogę doczekać meczu, normalnie jak dziecko.
Tak mnie ciekawi Barca z Dembele i mam nadzieje z Paulinho.
0
6 punktów w 2 kolejkach z ogórkami, co za sukces.
Ale w sumie ma racje, kadra nie jest taka zła.
Będzie ciekawie w tym sezonie, chłopaki mam nadzieje wiedzą że trzeba pociągnąć "z wątroby", jeśli liczą na tytuły.
0
Obaj szału nie robią jak na Barcę.
Rafinha jest stabilniejszy i pewniejszy jeśli nie ma kontuzji.
Ale Denis ma parcie na rozwój więc może lepiej skończy.
0
Na pewno 3-4 lat jeszcze pogra na wysokim poziomie.
Jednak śmiem twierdzić, że Griezmann byłby lepszy dla Barcy.
Zresztą ja bym wziął Antka i biorąc pod uwagę wiek Messiego i Suareza, trzymałbym 4 napastników do rotacji.
Paco i Deufofeu bym pożegnał i z przodu Dembele, Antek, Suarez, Messi.
Z tym że jeden oczywiście częściowo grzeje ławę.
1
Też mi się tak wydaje.
Pewnie się zastanawia czy nastąpi upadek całkowity.
Najlepsze jest to że tutaj zależy wiele od samego Messiego.
Jak zgubi motywacje to Barca utonie a on opuści ten okręt, całkiem słusznie zresztą.
9
W zarządzaniu to akurat każdy jest lepszy od Bartka.
1
Ciekawi mnie więc skąd miała być kasa na Coutiniego ?
160 mln.
0
Dobrze że się opamiętali ale trzeba mieć świadomość, że taki przebieg okienka jest ich winą.
Z tym że błędy popełnili wcześniej, przez kilka lat.
0
Messi powinien delikatnie dać znać, że odejdzie jeśli ten zarząd zostanie.
Myślę, że to by wystarczyło do wymuszenia votum.
A co do sezonu to może nie będzie tak źle, jak niektórzy piszą.
Pamiętajcie że nie ma tu już Luisa Enrique, dla mnie to jest wielki plus.
Nie będzie więc wstawiania Gomesa na siłę i innych głupich decyzji.
Jeśli Messi będzie zmotywowany i nie złapie kontuzji, to może powalczymy.
0
Jakiś niezdecydowany ten Coutinho.
Od początku mówiłem, że transfer będzie zależał od postawy zawodnika.
Niestety Filip chyba jednak nie postawił wszystkiego na jedną kartę.
Nawet za bardzo dzioba nie otwierał, rodzina musiała mówić jaki jest nieszczęśliwy.
Tak się nie da uwolnić z więzienia.
W sumie to dał ciała, bo teraz będzie słuchał bluzgów na trybunach.
1
Mecze w LM i top 5 Laliga to nie Alaves.
Tam dreptanie skończy się źle.
0
Nie wiem co za sens trzymać dodatkowy rok zawodnika który chce odejść.
0
Kolego, Andres jest wyeksploatowanym piłkarzem.
Robi to samo co Xavi w ostatnim roku, czyli drepcze po boisku.
Jego już po prostu nie ma, bateria mu się skończyła.
Już od dwóch sezonów powinien być zmiennikiem jakiegoś młodego wilka.
Miałby mniej kontuzji i więcej siły.