0

Czy się nie zmartwili to nie wiadomo.
Na pewno stracili masę pieniędzy i piłkarza.
Można było mu dać te 5 mln i sprzedać za rok dwa za 60.
Nie wiem co kombinuje Watzke, tak czy inaczej Borussia pozostanie klubem
z którego wyjmuje się lepszych graczy.

9

Żeby się Watzke nie zdziwił jak zostanie z nadąsanym dzieciakiem i brakiem 120 mln w kasie.

1

45 mln za Gomesa to chyba w Football Menager.
W życiu ie uwierzę, że ktoś tyle zapłaci po jego występach w FCB.
Zresztą cały ten news to jakiś zwykły fake, zwłaszcza że to awaryjna opcja.

2

Kun to szpital, mało atrakcyjny zawodnik z tego powodu.

5

Mnie ciekawi jedna rzecz.
Nad Barcą wisi widmo naprawdę słabego sezonu, wystarczy że Messiemu spadnie motywacja albo złapie dłuższą kontuzje.
Do tego w tle zaczyna majaczyć niezadowolenie Króla i jakieś potencjalne konszachty z City.

W takiej sytuacji jeśli zarząd ma choć trochę instynktu samozachowawczego
powinien za wszelką cenę konkretnie wzmocnić drużynę.
Pomijając fakt przyczynienia się do degradacji sportowej przez ostatnie lata,
mogą zapisać się w historii jako ci którzy spławili Neymara i Messiego, generalnie zniszczyli Barce.

Na ich miejscu zrobiłbym wszystko żeby kupić jakościowych graczy.
Messiemu może naprawdę szczęka opaść jak skończymy na trzecim czy czwartym miejscu.
Przecież on nie będzie grał ostatnich lat o pietruszkę.

1

Ale Di Maria to chyba raczej skrzydłowy, a Cou miał przyjść na pozycje ofensywnego pomocnika.

1

Boże co za dramat, milony euro na koncie, cała kariera przed nim.
Chyba paczkę na święta mu wyślemy żeby nie płakał.

0

Ja bym brał na przetrzymanie.

0

Tutaj chodzi o to, że nasi profesjonaliści od kupowania mogą zaoferować 90 mln+ 30 nierealnych zmiennych i na tym się skończy.
Klub jest pod ścianą i powinien zaoferować raczej 120+30 zmiennych.
A Gomes, Paco i ktoś jeszcze już powinni się zawijać żeby uzyskać środki.
Chyba że wolisz zobaczyć Messiego w City.

40

Zarówno Neymar jak i zarząd nie zasługują na Barcę.
Jedynie poziomem sportowym on tu pasuje.

0

Jeśli pójdzie to nie za darmo, tylko podpisze kontrakt żeby dać zarobić Barcelonie.
Chyba że chce zarobić na koniec kariery i przyjąć wielką kasę "za podpis" w nowym klubie.

1

Nie ma się co dziwić, ta sama drużyna nawet z Neymarem w tamtym sezonie
potrafiła grać piach.
A co dopiero teraz kiedy brakuje Iniesty, Suareza i Neymara..

Ale ja myślę że jest światełko w tunelu, może wreszcie zrozumieją że trzeba
dawać z siebie wszystko i być na 100% skoncentrowanym cały mecz.
Bo tego mi brakowało w drużynie Enrique.
Cieszy forma Semedo, Paco i Gomesa bym pożegnał jeszcze w tym sezonie.

0

A czemu niby miałby go puścić za rok jeśli w tym nie zezwoli ?

2

Cóż on takiego robi ?
To samo co w Barcelonie.

0

Watzke czy Hoennes to strasznie nie miłe typy.
Mam nadzieję, że Dembele stanie się ością w gardle jeśli go zablokują.

1

Nie jest tak źle.
Seri to wyróżniający się pomocnik ligi francuskiej.
Paulinho to podstawa reprezentacji Brazylii.

Na szybkości nie ma nic lepszego.
Chyba że w grę wchodzi porwanie Verattiego czy Erikssena.

0

Roberto jak ma jaja i potencjał to niech walczy o pierwszy skład.
Cała ta szopka, że on odchodzi bo Barca robi transfery jest śmieszna.

0

No ja cały czas jestem za zakupem skrzydłowego i zmiennika dla tej trójki.

0

Najgorsze jest to, że Dembele zapewne puszczą a Coutinho nie koniecznie.
Jeśli chodzi tylko o zmienne to na pewno się dogadają.
Skonfliktowanych 100mln raczej nie ma co trzymać.
A Coutinho jest za grzeczny i może na tym źle wyjść.

0

Co z tym votum nieufności ?
Będzie czy nie ?

0

Ja bardzo chętnie widziałbym Strusia jako czwartego napastnika zamiast Paco.
Od dawna piszę, że potrzeba jakościowego zmiennika.
Tylko czy on by przystał na rolę rezerwowego ?

0

Sport365 bezpłatne , zawsze działa .

2

Szkoda, 50 nie zaoferowali.
Ja mi się przypominają słowa Bartka o wpłacie na Espai Barca to mnie lekki dreszcz bierze.

0

Nie sądzę że klub odejdzie od swojej tożsamości tylko dlatego że pojawiły się kłopoty ze skompletowaniem składu.
Struś pędziwiatr zły nie jest ale on chyba na pozycji Suareza gra, więc
nie ma dla niego miejsca w pierwszej jedenastce.

0

Dybala to nie lewoskrzydłowy ani pomocnik, nie wiem po co go wymieniasz.
Abumeyang to szybkobiegacz/ochłapiarz, raczej u nas by się nie wkomponował.

5

Ja tam nie będę płakał nad taki zestawieniem.
Uprzedzeń do argentyńczyka nie mam, a Seri może być przydatny.
Tylko sprzedałbym jeszcze 2-3 graczy i kupił kolejnego pomocnika, takiego z jajami do gry.
Na przetrzymanie może być taki zestaw.

Zarząd błędy popełniał w przez lata, teraz to już nie ich wina że kluby się zaparły.
Chcą blokować zawodnikom karierę, to niech blokują, mają prawo.
Ale my nie musimy się poniżać płacąc 30% za dużo.
Zarząd Borussii już podczas negocjacji z Lewym pokazał się z nieciekawej strony,
więc nie będzie mi ich szkoda jak się wkopią z Dembele w jakiś cyrk na kółkach.

4

Messi ucieszy się z Di Marii bardziej niż z kogokolwiek innego.

1

Dybala nie jest w planach Barcy bo jego pozycja jest obstawiona.
Brakuje skrzydłowego i dwóch dobrych pomocników.

A co do Coutinho to mam inne zdanie, uważam że ten chłopak by wyskoczył z pudełka w Barcelonie.
Generalnie jest to piłkarz idealny dla Barcy ponieważ ma ździebko tej niezbędnej magii w nogach.

Dembele to kot w worku, może być gwiazdą a może być wzmocnieniem dopiero za dwa lata, nikt tego nie wie w tej chwili.
Na lewe skrzydło wziąłbym kogoś na przetrzymanie a za rok Griezmann.

0

"Sprawia wrażenie, jakby nie chciał być częścią naszej rodziny"
No Ameryki nie odkrył Sokratis Papastatopulos.
Szkoda że Coutinho się tak nie zaparł.

0

He he, coś mi się zdaje że kupimy Di Marie żeby ułagodzić Messiego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?