RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Miejmy nadzieje, że nie wezmą Di Marii.
Nie dość że ułatwimy im transfer to dostaniemy kolejnego podstarzałego zawodnika.
Mając kasę Barca powinna myśleć o przyszłości.
0
222+16+ transfery = Coutinho, Dembele + jakiś rozgrywający..
0
Właśnie sobie przypomniałem, że jakiś rok temu zastanawiałem się jak niby Barca widzi swoją przyszłość na lewym skrzydle skoro Neymar na 100% odejdzie za 2-3 lata.
Teraz jest przynajmniej jasne, Lalka Barbi odchodzi.
Jest kasa, jest fun.
1
Ja tam nie miał bym nic przeciwko Verattiemu za 80 mln jako część transakcji.
W końcu jest nam potrzebny, a rozgrywających na rynku brak.
1
A co tu jest do grania ?
Chce odejść, proszę dać 222mln.
Rzecz chyba oczywista.
1
Żeby chociaż jeden przyszedł.
1
Bardzo dobry pomysł.
Szejker jak widzę zaczął robić nam krecią robotę i szuka sposobu żeby poróżnić zawodnika z Barcą.
Oczywiście w celu wymuszenia transferu bez klauzuli.
Mam nadzieję ze zarząd się mocno vqrvi i postawi jeszcze trudniejsze warunki.
A potem ich pożegnamy, najpierw Neya, potem zarząd :)
0
No coś kolo tego, taniej na pewno nie.
44
Szopkę czas zacząć.
Dobrze wybrał, gdyby zaczął rzucać się do któregoś ze "starych", to chyba na kopach by wyfrunął do tego PSG.
Plan w sumie dobry, ziarno niezgody zostało zasiane.
2
A po co ?
Jeśli odejdzie to będzie spore przemeblowanie składu.
1
Szkoda że nie ma innych chętnych na Neymara.
Szejkowi można by zagrać na nerwach i sprzedać chłopaka np. do MU.
To by było najlepsze wyjście, niestety nie realne.
0
Pewnie że może.
Może nawet się pokajać i zostać w FCB do końca życia.
Tylko czy ktokolwiek wierzy że tak będzie ?
Barca nie zapewnia mu wystarczająco dobrych zarobków, więc sobie pójdzie tam gdzie płacą dwa razy tyle albo chociaż połowę więcej.
Takie prawo natury.
18
No i szejk ma to co chciał.
Bez względu na to czy jest w stanie kupić Neymara, zdążył obrzydzić go kibicom Barcy.
Nie wiem jak on ma tu dalej grać, skoro chce grać gdzie indziej.
Może być tak, że W FCB po tej aferze będą mieli go tak dość że sami pomyślą o transferze.
Wedle starej zasady, z niewolnika nie ma pracownika.
0
Czy się nie stanie to zobaczymy.
Ten mało udolny zarząd jest na przykład w stanie wpłacić kasę na Espai Barca, a za resztę kupić jakiegoś średniaka.
Nie wiem czemu ale po tych ludziach można spodziewać się wszystkiego.
Poza tym nie ma na rynku porządnego skrzydłowego gotowego na transfer za sensowne pieniądze.
0
Może tak być, ale też liga angielska wchodzi w grę.
Tam go jeszcze nie było.
0
A po co trzymać tego chłopaka, jeszcze zrobi sobie jakąś krzywdę i 180mln odpłynie w siną dal ..
Monaco o nic wielkiego nie walczy, PSG pewnie im już nie da wygrać ligi, a za taką kasę można pół drużyny zbudować w ich przypadku.
0
Finalnie Coutinho znajdzie się w FCB za jakieś 120 mln.
80 to jakaś śmieszna cena.
Ciekawe czy Emir zechce obniżyć cenę za Neymara i coś za to zaoferuje.
1
Sprawy toczą się raczej na korzyść Barcy.
Możliwy transfer coutinho + możliwe sankcje dla PSG.
Nie wiem czy Neymar zaryzykuje.
Inna sprawa że jak tu teraz się do niego odnieść, po takim straszonku?
Chłopak stracił na zaufaniu sporo.
Lepiej jak będzie miał kosmiczną formę jeśli zostanie.
0
Przecierz sprzedając powyższych dwóch, automatycznie kupujemy co najmniej jednego pomocnika więc powiększenie składu jest pewne.
Na skrzydło w razie kontuzji jest Denis lub Alcacer.
W podstawie pomocy:
Coutinho lub inny transfer
Busi
Rakitić
Rezerwowi:
Iniesta
Gomes
Sergi Roberto
Alena
Trzech pomocników w podstawie i co najmniej czterech lub pięciu zmienników.
Mało?
Rakiticia w podstawie umieściłem przykładowo, dla mnie to jest ostatni rezerwowy w kolejce.
Piszesz żeby godnie zastąpić kogoś z podstawy.
Czy Arda i Rafinha zrobią to jakoś szczególnie godnie?
Nie różnią się poziomem od reszty naszych supercracków w pomocy.
Kompletnie nie decydowali o obliczu drużyny ani jako podstawa, ani jako zmiennicy.
Wniosek?
Sprzedać, kupić lepszych i bardziej perspektywicznych.
Pomocników mamy za dużo a do tego pukają do drzwi wychowankowie.
0
No chyba rozumiesz ale nie do końca.
Chodzi o wszystko na raz w pakiecie:
-kasa dla Neymara
-kasa dla taty
-liderowanie
-kumple
-francuskie laski ;)
- koniec problemów z wym. sprwiedliwości
Poza słabą ligą wszystko na plus.
Przy dobrych transferach PSG może być zupełnie dobrym teamem.
1
Trochę się zagalopowałeś.
Liverpool ma ambicje i kasę, może i kupisz dwóch piłkarzy za 100mln, ale wątpie żeby mieli ochotę ogrywać nowych przez 3 lata jak mają cracka na już.
Ceny się zmieniły i stówka to nie kosmos jak parę lat temu.
Jeśli walczysz o mistrza to potrzeba najlepszych.
13
Ja myśle, że go puszczą ale cena pewnie ponad 100mln.
Albo 80+ np. Rafinha lub Turan.
0
Umiesz liczyć tylko do trzech, czy może żartujesz?
Busquets,Iniesta, Roberto, Rakitić, Denis, Gomes, Coutinho+ być może Alena lub Samper, Paulinho o stycznia.
Mało ci ?
0
Niestety ale ta piękna chwila jeszcze jest daleko.
2
Od tych jego historii gorsze jest to, że i tak pewnie odejdzie za rok lub dwa.
Czy jest więc sens trzymać takiego złotego kurczaka ?
1
Trener to druga strona tego medalu.
Podejrzewam że tam był totalny syf na linii drużyna-Lucho.
Sytuacje pogarszała niekompetencja Enrique.
Teraz trzeba zamiatać ten chaos który zmontował były treneiro.
2
Zgadzam się z jednym, bardzo trudno będzie kupić kogoś dobrego za nawet duże pieniądze.
To mnie bardziej niepokoi niż sama strata Brazylijczyka.
1
Tu nie chodzi o gwiazdy tylko o to, że Barca przez lata miała taką pakę że wystarczyło podać piłkę do przodu i było pozamiatane.
To samo w drużynie narodowej.
Teraz ciśnienie z nich trochę zeszło, Messi nadal jest Messim ale już trochę mniej,
brak wzmocnień poza Neymarem i Suarezem i wygrywanie LM stało się trudne.
W sumie to normalne, że każdy cykl się kiedyś kończy, jednak można było utrzeć nosa Realowi po raz kolejny.
Niestety zabrakło koncentracji w grze defensywnej i oddaliśmy mistrzostwo jak jacyś frajerzy bez ikry.
1
Daj spokój, to są ludzie którym nigdy nie przetłumaczysz, że skoro się zarabia
kilka milionów euro za sezon to wypadałoby swoje humory wsadzić w kieszeń i wykonać pracę należycie.
Że nie wspomnę o szacunku dla kibiców i klubu.
0
To coś czego Ty nigdy nie zrozumiesz.