RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
No to kim on jest skoro nie jest architektem, DMem ani ofensywnym pomocnikiem.
To chyba jakiś "nietypowy typ".
1
Ja ma taką nadzieję, że zarząd wie co robi i zamierza kupić dwóch pomocników.
Od początku tak mi świtało, że jeden nowy zawodnik środka pola to zdecydowanie za mało.
Być może ten cały Paulinho pasuje na zmiennika Busquetsa.
Biorąc pod uwagę ,że za byle kogo trzeba płacić teraz 50mln, taki "wymysł"
jak ten może się okazać ciekawym ruchem.
Tylko jak on się ma zmieścić w składzie w którym już jest tylu pomocników?
Iniesta
Busquets
Rakitić
Roberto
Gomes
Denis
Rafinha
Arda
(Veratti)
(Alena)
(Pauliho)
Nawet po sprzedaży Ardy i Rafinhi, zostaje dziewięciu pomocników.
9
Nie przesadzaj, zdrowy Bale to w dzisiejszych czasach zawodnik za duże pieniadze.
Tyle że on nigdy nie będzie zdrowy.
0
Na zmiennika Busiego, tak się zdaje..
1
Oczywiście, Rakitić to największa zakała Barcelony i symbol upadku środka pola.
Ktoś taki nadaje się tylko na zmiany i pilnowanie wyniku.
0
Nie no, Dembele nie pójdzie do Realu.
Jemu do Barcy bliżej, tylko po mistrzostwach będzie kosztował 120 mln..
Najlepszy kąsek to jest Mbappe, ale on stylem do Realu pasuje bardziej.
1
Może być tak że masz rację, wyszedłby na strasznego palanta.
6
Jeśli te słowa są prawdą, to Fernandez już może szukać innego pomocnika.
Tylko kogo ?
2
Ja tam się własnie obawiam, ze zawodnicy którzy nic nie pokazali będą znowu wałkowani ze względu na zmianę trenera.
A brak jakości był widoczny, zarówno w pomocy jak i u zmienników przedniej formacji.
Każdy ma swoje zdanie na ten temat, moje jest takie, że znowu będę oglądał
paru zawodników potykających się o własne nogi.
1
Powinien siedzieć na wypożyczeniu.
1
Jako zmiennik Trio, jest idealny.
Być może jako lewoskrzydłowy dawał by nie mniej niż Neymar.
Carrasco to bardzo nie doceniany zawodnik, moim zdaniem męczy się w Atletico.
W Barcelonie pokazałby pazury.
4
Bayern podobno chce kupić Carrasco.
Straszna szkoda by była, ten chłopak powinien grac u nas.
0
No własnie, ile jest w stanie zapłacić..
Oprócz Barcy która go potrzebuje jak tlenu, nikt nie da za niego 100mln.
To nie jest zawodnik który z miejsca zapewnia wygrane i jakiś wielki marketing.
Niby teraz się płaci dużo, ale poza Pogbą który jest młody i zdrowy jak tur, nie widać transferów pomocników blisko 100mln.
Nie dajmy się zwariować, to nie jest nowy Messi.
1
Veratti nie jest warty więcej niż 100mln ponieważ jest jednak trochę podatny na kontuzje.
Gdyby miał zdrowie Lewego to sytuacja byłaby inna.
Tak że wyskakiwanie z sumami 150mln to jakiś żart.
0
Veratti to nie jakiś PanBóg, jego strata to nie jest koniec świata dla PSG.
Umowy umowami, ale nikt nie może zmuszać kogoś do pracy tylko u niego.
Pierwszy problem jest taki, że taka sytuacja nie jest wystarczająco dobrze ujęta w prawie.
A drugi to ambicje szejka, które chyba trochę zderzają się z normami.
Gdyby jakiś piłkarz Barcy chciał odejść to myślę że Barca by go puściła bez względu na kontrakt.
0
Przecież napisałem, że trzeba było mu wpłacić na konto odpowiednią sumę z siedmioma zerami i szybko by zmienił zdanie.
0
Też bym go nie puścił.
Za rok lu dwa dostaną 30 mln więcej za niego.
Chyba się opłaca poczekać, prawda ?
Pytanie co robił zarząd Barcelony, kiedy chłopak kosztował 15 mln , a ja zaciskałem kciuki żeby wziąć taki "pewny towar".
Było mu wpłacić 10 mln euro na konto w ramach bonusa za przejście, myślę że by mu to osłodziło częściowe grzanie ławki.
0
Raczej się z Tobą nie zgadzam, ilość fanatycznych fanów Munira była tutaj przeogromna.
Zamknęli się łaskawie dopiero jak stało się jasne po ostatnim sezonie, że chłopak na gwiazdę Barcy raczej nie rokuje, mówiąc delikatnie.
Zresztą nie tylko o Munira tu chodzi, fanów słabych (jak na Barcę) piłkarzy spotyka się tu wielu.
1
Jak to? Przyszła gwiazda, następca Messiego, ulubieniec połowy użytkowników tej strony, nie wierzy w swój potencjał ?
A już widziałem go jak odbiera Złotą Piłkę za kilka lat.
Podobno nawet Wenger go kiedyś chciał.
0
Miejsce by się znalazło, raczej nie ma kasy.
1
No to jednego mamy z głowy.
Ale to było jasne od początku, że dwa transfery z grubą kasę są niemożliwe.
Po mistrzostwach świata 2018 cena Dembele skoczy z 80 na 120, więc będzie wesoło.
W takiej sytuacji Deulofeu zapewne przybędzie na Camp Nou i będzie nas raczył
swoim mało wyszukanym dryblingiem na który potrzebuje hektarów boiska.
Przynajmniej jasne są sprawy budżetowe, akurat na Verattiego i PO wystarczy po sprzedaży dwóch lub trzech zawodników.
Gorzej jak nie wypali ten transfer, wtedy kibice chyba sami pogonią Fernandeza z klubu.
2
Ależ ja się ciesze, że nie ma już tutaj tego faceta.
Lubiłem go jako piłkarza, teraz czuje że sama zmiana trenera da Barcelonie dużego kopa.
5
Przywiązanie do klubu, szacunek itd.
Uwielbiam czytać te brednie.
Gdyby Bellerin dostał trzy razy tyle kasy co w Arsenalu, zapewne wdzięczność Kanonierom przestała by nagle mieć znaczenie.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
9
Sprzedać cały szrot do Chin i pokazać środkowy palec klubom które czekają na
promocje typowe dla Barcelony.
4
Lepiej niech odkupią i od razu sprzedadzą za 20 mln.
U nas raczej nie pogra, zwłaszcza że Dembele zawita pewnie za rok.
0
Barcelona to nie Caritas, jeśli lekarze stwierdzą że po tej kontuzji zawodnik nie rokuje zbyt dobrze to klub go sprzeda.
Takie prawo natury.
0
Rakitic poleci po kolejnym sezonie, tak mi się zdaje.
Choćby dlatego, że po nowych transferach będzie grał raczej mniej niż więcej.
W końcu słabość linii środkowej to po części jego zasługa.
0
Pytanie czy ciapaty nie uzna za punkt honoru zatrzymanie Verattiego.
On jest z innej kultury, może nie wie że w piłce z niewolnika nie ma pracownika.
Prawo jest po jego stronie.
Jak się wścieknie to uwięzi Marca w rezerwach na lata.
3
Dembele za rok.
Barca chce, chłopak chce, ślub się odbędzie prędzej czy później.
W tym sezonie nie ma kasy na tyle zakupów.