1

Spokojnie to dopiero początek.
Może ktoś wyskoczy z lepszą ofertą.

3

Możliwe, ale Gomes jest wyraźnie przyblokowany przez własną psychę.
Takie przypadki jeśli się odblokują mogą jeszcze zaskoczyć.
No i Gomes ma lepsze warunki fizyczne.
Od takich kurczaków jak Denis wymaga się super techniki, dryblingu czy podania.
A tam nic, kompletnie nic.

6

Do Valencii na pewno nie pójdzie bo 20 mln to minimum za tego chłopaka.
Więc jak tam Munira nie chcą za dychę to jak mają kupić Denisa ?
A, przecież zapomniałem.
Zapewne myślą że Barca to wciąż jakiś Caritas transferowy.

0

Krzyżem się raczej nikt nie położy żeby go zatrzymać.
Tylko wątpię żeby Valencia miała tyle kasy.

0

Jeśli Las Palmas zastosuje ostry pressing to będą problemy.
Dobrze byłoby ich zdominować w środku i z przodu cisnąć na maxa.
Tak żeby nie wiedzieli co się dzieje.

0

Wybacz, jestem synem nauczycielki polskiego :)

0

Z tym się akurat zgadzam, trudno oceniać zawodników kiedy ma się ułomnego trenera który wyraźnie robi na złość co własnym podopiecznym.
Pytanie tylko czy Barca ma czas na kolejny rok eksperymentów z zawodnikami
którzy słabo się sprawdzili.
Najlepsze byłyby wypożyczenia, no ale kasa jest niezbędna.

1

Ważnym elementem, zgadzam się.
Ale w zespole w którym nie ma kogo wstawić do pomocy bo żaden zawodnik
nie trzyma poziomu.
Szybko zapomniałeś jak cisnęły nas drużyny z połowy tabeli.
To nic innego jak wynik słabości składu w środku pola.
Rafinha to solidny zawodnik ale poza solidnością niczego wielkiego nie pokazuje.

Do zamykania La Masii zapewniam Cię że mam daleko.
Tylko z taką polityką doboru piłkarzy do wyjściowego składu być może
LM będziesz oglądał tylko do ćwierćfinałów.
Dziwi mnie że tylu ludzi nie widzi jak Barca leci w dół.
Cały świat piłkarski trąbi że w FCB gra za dużo słabiaków, a Wy ciągle swoje.
Rafiha już za chwile , Denis za rok, Paco się rozkręca a Munir którego nie chcą nawet słabe teamy ma być nowym Messim.

0

Z wzajemnością ;)

0

Po części masz rację, ale zastanów się czy nie zaślepił Cię sukces "złotego" pokolenia "starej Barcy."
Kwestia sporna.
Dla mnie zawodnicy typu Munir Denis Rafinha, kompletnie nie rokują na
kogoś kto ma ciągnąć ten wózek.
Wychowankowie tak, ale trzeba jeszcze wyhodować odpowiednich.

0

Rafinha ma wszystko żeby stać się dobrym rozgrywającym ?
To jest 24 letni, ukształtowany już piłkarz, kontuzjogenny, nie pokazujący nic poza
przeciętnością w środku pola.
Barca się zatkała tego typu "wiecznymi talentami" i mamy to co mamy.

1

Rozumiem, że jesteś fanem przeciętności za wszelką cenę.

0

Czemu w tym gronie umieścili Cillessena ?
Reszta jak najbardziej.
Zamiana z ilości w jakość byłaby jak najbardziej wskazana.

3

Gorące nie gorące, jakieś ziarno prawdy jest.

2

Super.
Cała sprawa mało mnie obchodzi.
Jeśli jednak kandydatura Unzue zostanie "utrącona" , będę wniebowzięty.

0

No żeby tylko Neymar nie zamienił się w 200mln.
Jeśli prawdą jest to co powiedział to lepiej niech uważa.

1

Nawet można by zrobić zrzutkę żeby Roberta ktoś zabrał.

1

Sprzedać ponieważ:
1. Jest już tu Rakitić, po co nam drugi wóz z węglem?
2. Potrzeba lepszego zawodnika za większe pieniądze.
3. Może się okazać że znowu zagra słabo, a dobrej oferty może już nie być.

0

"póki ma ważny kontrakt..." - chyba nie znasz "zasad" jakimi się rządzi interes transferowy.
Z niewolnika nie ma pracownika, za to jest 90mln.

Oczywiście że odszedł Lewy gdzie chciał, jednak odszedł między innymi dlatego że nie dostał podwyżki.
Bo Niemiec sobie wymyślił że on akurat dostanie połowę tego mu się należy.

14

Jestem dokładnie tego samego zdania.
Nie wiem jak można mieć trzech piłkarzy z top5 na świecie, do tego jednego z nich który jest prawdopodobnie nr 1 ever i tak partolić im karierę.
Skończy się tak że Real i Crystyna nawalą tytułów i pucharów więcej niż Barca w swoim najlepszym czasie.

Gdyby to ode mnie zależało pozbyłbym się natychmiast wszystkich zawodników pomocy oprócz Iniesty Busiego i Roberto.

Za Rakiticia, Gomesa, Rafę i Denisa klub dostałby ok. 140 mln.
Wystarczy na dwóch cracków do pomocy.
Kto by wzgardził taką ekipą :
Iniesta-Busi-Roberto-Coutinho- Erriksen-Alena ?

Przy czym nie znam rynku i można by być może kupić lepiej.
Obawiam się że dużo wody upłynie zanim się naprawi działania Zubiego, Fernandeza i Enrique.
Tryplet zdobyty a potem mamy tylko zgliszcza.

0

No on taki delikatny chłopaczek.
Tylko nie wiem czy to też nie efekt jakiegoś wewnętrznego stresu u niego.

0

Nie sugeruje że mamy czekać na Coutinho.
Po prostu śmieszą mnie te gadki o zawodnikach nie na sprzedaż.

0

Ale poszedł tam gdzie miał iść, a Borussia zamiast 70mln dostała trzy zera.
Interes życia.
Watzke okazał się głupim chamem który liczył że zapłaci Polakowi połowę tego co mu się należało.
No i się przeliczył.

0

Tak Jurgen, pamiętamy jak Lewandowski również nie był na sprzedaż i kategorycznie zostawał w Borussi..
Naprawdę mógłby się nie ośmieszać po raz drugi z taką gadką..

1

Obaj nie są i nie będą zbawieniem Barcelony.
Wielkiego żalu po nich nie będzie, Rafinha mógłby być dobrym rezerwowym, nic więcej.

0

Oferty dla Gomesa..
No ciekawe co zrobi klub i sam zawodnik.
Nie to żebym był pewny jego porażki w FCB, bardziej należy pochylić się nad jego
psychą i dotychczasową traumą nieudanego wejścia do zespołu.
Czy on w ogóle jest w stanie się odbudować i pokazać swój potencjał który niewątpliwie ma ?
Gdyby się udało byłby takim lepszym technicznie Rakiticiem, a coś takiego by nam się bardzo przydało.

1

Zgadzam się w 100%.
Rafinha i Denis nie wiele dają, za to można coś zarobić na nich.
Myślę że 45 mln to max co można za nich dostać.
Połowa kasy na nowego pomocnika.

0

Może kombinują żeby kupić prawego obrońce do pierwszego składu, a w
razie kontuzji/kartek zawsze może zagrać tam Sergi Roberto.

0

A tu mnie złapałeś, widziałem chłopaka ze dwa razy, wiercił się jak typowy pomocnik, więc myślałem że to jakiś rozgrywający.

2

Mylisz się kolego.
Nam potrzeba dwóch pomocników, rozgrywającego z głębi pola (Xavi) i
kreatywnego bramkostrzelnego wchodzącego w pole karne (Iniesta).
Pytanie którego potrzeba bardziej na już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?