RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Chłopie każdy mecz jest teraz o życie, po co nam w składzie zawodnik gwarantujący kłopoty ?
Niech się ogrywa w mniej ważnych meczach.
Skład ustalony chyba na złość komuś, jak dla mnie to prawie sabotaż.
6
Skład piękny, chyba chcemy mieć siły na LM pozbawiając się szans na wygranie ligi.
0
Nie wszedłem, zrobiłem to teraz i już hula.
Program mega w pyte, kanały odbierają dobrze, na razie sprawdzałem Eleven i Canal+, działają poprawnie.
Dzięki za podrzucenie linka, jeśli to będzie działać jak należy to jest to naprawdę zajebisty wynalazek.
Bo mi Polshit blokował streamy sportowe, normalnie systemowo wszystko wycinał dostawca internetu.
Ależ to jest wieśniackie ugrupowanie, zawsze to wiedziałem.
0
Potwierdziłem.
"Logowanie nie powiodło się, nie możesz się zalogować"
Na stronie Delty loguję się bez problemu.
0
Obawiam się, że z tych czterech panów tylko Griezmann i Dybala są na wylocie, a
Coutinho i Veratti raczej zabetonowani w swoich klubach.
Co w sumie jest trochę słabe bo potrzeba bardziej pomocnika.
0
"Drużynie Allegriego prawie nie da się strzelić bramki" - chyba czas zdjąć ten czar..
0
Ja się zarejestrowałem i niestety nie mogę się zalogować w programie.
Coś jest zjeb...ne.
0
Jak mają rozum to wezmą go choćby po to żeby zarobić 10 mln na jego sprzedaży
gdyby się nie przyjął.
0
Wygląda na to ze zarząd rzeczywiście czeka na wyniki jakie osiągnie Barca w tym sezonie.
Jeśli będzie bardzo dobrze to na bank trenerem zostanie Unzue, przy totalnej wtopie raczej będą chcieli coś zmienić (np. Koeman).
2
Co za łaska ze strony Unzue, może niech postawi jeszcze jakieś warunki ?
1
No niestety jakiś lekko "skwaśniały" typek, przynajmniej tak wygląda.
0
No to chyba musimy dodrukować trochę €€€€..
0
Jeden strzał na dziesięć lat to trochę za mało jak na Barce.
Niestety tak wygląda granie wychowankami.
0
Neymar sobie pójdzie, ale jeszcze nie teraz.
Tak, że szkoda tuszu na drukowanie takiego newsa.
0
Nie wiem czemu ale patrząc na tego pana mam podobnie złe odczucia jak
w przypadku Zubiego.
Jakby z jednego "sortu" byli.
0
Przecież oni mieli zamiar grać Iniestą i Xavim aż do ich śmierci na boisku.
Raczej zmiana warty nie wchodziła w rachubę i wszyscy o tym wiedzieli.
Dlatego Thiago odszedł.
1
No ale celem jest chyba przesunięcie Messiego do linii pomocy, co nie jest głupim pomysłem.
Pomocnik kompletny poza tym że nie chce mu się biegać w defensywie.
Ja tam zawsze twierdziłem, że zespół grający trójką z przodu powinien mieć czwartego napastnika z wysokiej półki.
Ostatnio nie było kontuzji ale jakby tak któryś z Trio się wysypał na pół roku, to szybko zatęskniłbyś za porządnym zmiennikiem.
1
Coś mi się zdaje, że naszymi transferami będą Vidal, Gomes w super formie i ktoś ze szkółki .
Już może niech lepiej kupią tego Dybale i wstawią na skrzydło, to automatycznie zrobi się transfer Messiego do pomocy.
0
Z Bartrą było to samo, można było dać mu pograć i mieć rezerwowego albo dostać 25mln.
Ale Luis postanowił się uprzeć i nie ma ani piłkarza ani kasy..
Na boisku mieliśmy super karzełków ale na górze to siedzą jakieś prawdziwe karły.
22
Wygląda na to że 2 pierwsze super-transfery czyli Veratti lub Thiago mamy już za sobą.
Z pierwszej trójki został jeszcze Coutinho, ale to w sumie skrzydłowy.
Ciekawe kogo wymyślą w zamian..
Może kogoś z Valencii, he he
19
Bo nie ma co komentować, przegląd prasy wyjątkowo nudny dzisiaj.
0
„UEFA chce zapobiec transferom Realu i Barçy”
Co to niby ma znaczyć ?
Nadal nie rozumiem po co w zespole takim jak Barca gra dwóch zawodników o podobnym profilu, przy czym żaden szału nie robi.
Kiedy niby ten Gomes ma się ogrywać, skoro jest Rakitić a do tego przyjdzie nowy pomocnik ?
0
Cena zawodnika jest adekwatna do jego wartości sportowej.
Nie licząc wymysłów typu Pogba, Dybala.
Za Rafinhe można dostać pewnie max 30 mln.
Szkoda go bo jako zmiennik jest ok.
2
No to rzeczywiście dziwne.
Można akceptować, ale żeby się takiego wyboru cieszyć ?
Wybór Unzue śmierdzi "bratem łatą" zamiast trenera.
Ale nie odbierajmy mu szansy, może zostanie największym trenerem w historii Barcy, kto wie..
1
Juve niech sobie chce i 150, w sumie to ich interes żeby zarobić jak najwięcej.
Ale mam taką nadzieje że jak mamy wydać 100mln to za kogoś z większym potencjałem.
Chłopaka przedstawiają jako jakiegoś technicznego maga, a co widzę to
potrzebuje on hektarów boiska do tej swojej niezbyt wyszukanej kiwki.
Zawodnik ciekawy, ale nie dajmy się zwariować makaroniarzom.
5
Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo myślę że Dybała jest wart max 60 mln.
Nawet jak na dzisiejsze czasy nie dałbym za niego więcej.
0
Ciekawe tylko czy Arda będzie chciał zarabiać 5mln euro w Arsenalu i jeszcze pograć w "normalną piłkę " czy może woli emeryturę i 15mln w Chinach.
0
Może by głębiej pogrzebać, jest jeszcze Bojan, Tello.
Chyba chcą zrobić z Barcy przytułek dla słabych grajków z La Masii..
2
Patrząc na kandydatów to nikt tu szału nie robi..
Unzue ma tą przewagę że zna zespół, jeśli ma chłop rozum to może coś skleci.
Gorzej jak będzie uparcie uskuteczniał te same błędy które mają miejsce w tym
sezonie.
2
Coś mi się zdaje że niedługo będziemy świadkami nowych rekordów transferowych.
Aż strach pomyśleć ile Borussia zażąda za Dembele.
Za to w Monaco będzie zastrzyk niezłej kasy za tych młodzieniaszków.