9

Dani ile Ty masz lat, piętnaście ?
Jeszcze nie skumałeś, że wszelkie władze są zawsze fałszywe i niewdzięczne ?
Zapraszam na nauki do kraju gdzie rządzi Zły Karzeł.

0

Patrząc na wybór składu w tym meczu można stwierdzić, że trener ma konflikt z najważniejszymi piłkarzami Barcy, chyba się nie lubią.
Albo raczej oni jego nie akceptują.
Wyrok został odroczony, ale przy takiej atmosferze i tak będzie wtopa prędzej czy później.
Może lepiej niech Luis już teraz opuści Barcę bo smród jest niesamowity.
Moim zdanie działa on demotywująco na zespół.
W atmosferze wojny nie da się grać dobrze.

7

On tu profilem po pierwsze nie pasuje, wóz z węglem podobnie jak Rakitić.

0

To oczywiste że nie było zasługi Luisa, po prostu Trio się wściekło na moment.
Zdążył jednak chłop zebrać setki fanów na tej stronie..

0

Chłopki chyba nie grali dla trenera..

0

No Rakitić to się dopiero pokazał..

7

Wiele się nie zmieniło, nadal "tam" chyba nie myślą prawidłowo.

0

Twierdząc że nie widzę go u nas miałem na myśli profil zawodnika.
Pewnie za 2 lata grałby lepiej, zwłaszcza jeśli cały zespół byłby w lepszej formie.
Jednak podobnie jak Rakitić, jest to trochę "wóz z węglem", a da się zauważyć, że tacy zawodnicy nie dają rady w środku pola Barcelony.
Tu trzeba super technicznych graczy z motorkiem w d.... .

0

Zachwyt nad Thiago jest przesadzony, ale Ty również przesadziłeś porównując jego poziom do Sergiego.

0

Ale nudny przegląd, znowu czytam co powiedział wczoraj Suarez.

4

Patrząc na Gomesa nie wierzę, że jest się w stanie rozwinąć na tyle żeby stanowić wzmocnienie Barcy.
Do tego kompletnie "niebarceloński" typ zawodnika, podobnie jak Rakitić.

0

Nastrój to mi poprawia świadomość, że do piłkarzy Barcy chyba dotarło że lud jest na nich wściekły i trzeba teraz gryźć trawę do końca sezonu.
Jako że uważam brak zaangażowania jako główną przyczynę słabej gry, teraz zapaliło się światełko nadziei na wygranie ligi.
Real na pewno straci punkty, gdybyśmy wygrali GD można ich dogonić.
Ale tak jak pisałem powyżej trzeba gryźć trawę w każdym meczu.

2

Thiago jest po pierwsze ofiarą głupoty zarządu i sztabu trenerskiego którzy nie zauważyli że Xavi powoli zamiera a z Iniestą będzie niedługo to samo.
Trzeba myśleć przyszłościowo i coś planować jak się rządzi takim potworem jak Barca.
A oni chcieli nimi grać chyba do śmierci na boisku.

3

Sukces to zrobiło super Trio a Luis doprowadził Barcę do tego co widzieliśmy w meczu z PSG.

0

Chodzi mi jaki system proponuje Sampaoli ?

0

A co w zamian ?

2

Brak motywacji.

0

Tutaj chodzi o staż w zespole, Suarez i Neymar to nowe chłopaki.
Poza tym największy wpływ na grę drużyny ma wymieniona czwórka, jeśli oni grają słabo to trudno o wynik.

6

A zauważyłeś to, że wiele klubów gra dużo i jakoś ich zawodnicy nie chodzą po boisku ?
Albo to, że w Barcelonie Luisa jest wieczne tłumaczenie słabej formy całego teamu lub fatalnej gry poszczególnych piłkarzy za pomocą tekstów typu :

Iniesta po kontuzji, Busi po kontuzji ,za dużo meczów, Trio za dużo gra, przemęczenie presezonem, przemęczeni połową sezonu, przemęczeni całym sezonem, przemęczeni pucharem, Sergi R przemęczony za dużo gra, Rafhina za mało gra, Rakitić za dużo gra, Masche miał zły dzień, Neymar miał urodziny, sędzia winny, mecz nie o tej godzinie, Gomes nieograny, Turan słaby w pomocy, Alcacer nieograny, Vidala nie lubi L. E., Messi dzisiaj człapie, Neymar dzisiaj robi sztuczki.

Patrząc na komentarze na tej stronie można mieć wrażenie, że mamy do czynienia z zespołem który jest cały czas od presezonu przemęczony,
połowa składu jest przed lub po kontuzji a zupa była za słona, więc człapiemy po boisku.

Mam nadzieję, ze zarząd widzi ten kabaret, bo ja nie widziałem drużyny za 600 mln w pełnym składzie+zmiennicy, która by śmiała się kibicom prosto w twarz i grała jakby od niechcenia.

6

Messi, Iniesta, Busi, Pique - reszta to pionki w tym zespole.

0

No ja się tego boje właśnie, że nastąpią "korekty" w składzie.
Wolałbym żebyśmy przerżnęli na amen ten sezon, nawet jakoś tragicznie, byle tylko dotarło do nich że potrzeba wielkich zmian i pieniędzy na to.

0

No przecież napisałem sprzedać niektórych:
Rakieta - 50
Arda - 35
Gomes - 30
Alcacer - 15

Jakby nie było 130 mln.
Ale i tak trzeba dołożyć pewnie 50.
Jednak jak znam życie, sprzedadzą kogoś z pary Rakitić/Gomes i na tym się skończy.
Czyli kolejny sezon bez pomocnika na poziomie.

0

Trener - nie wiem
Out- Rakitić, Gomes, Arda, Alcacer, Stagen
Jeśli Barca chce grac techniczną piłkę, to niech kupi technicznych zawodników.

0

Zdecydowanie pozycja 2 a najważniejsze to sprzedać nasz "szrot" i kupić dwóch bardzo dobrych pomocników i porządnego zmiennika dla Trio.
Trener każdy, byle nie L.E.

2

Chłopaki z Barcelony chyba znaleźli w końcu swój Święty Gral.
Wygląda on tak:
Trzeba wrócić do tiki taki, ponieważ ona gwarantuje zwycięstwa, a co najważniejsze nie trzeba wtedy dużo biegać.


Chyba muszą coś wąchać albo nie wiem, bo nadal nie zauważyli że ich głównym problemem jest brak pełnego zaangażowania.
Chyba myślą, że jak taktyka będzie idealna to uchroni ich to od wypruwania flaków na boisku.
No cóż, starość nie radość.

Co do trenera który moim zdaniem jest totalnie beznadziejny od początku, pozostaje mu tylko uczynić gest Van Gaala, wejść do szatni i pokazać
zawodnikom klejnoty, w końcu biega triathlony więc żartów z nim nie ma.

Mam nadzieję, że zarząd ma trochę przeglądu sytuacji i w końcu zobaczył
gdzie jest zgniłe jabłko.
Jabłko ma dwie połowy, jedna to Lucho a druga to liderzy zespołu którym się chce
grać, ale na swoich zasadach, tzn. jak nam się zachce to przyciśniemy a jak nie to
zakończymy sezon w lutym.

3

Naprawdę wierzysz w to że trener który doprowadził Barcę do pewnego rodzaju przeciętności jest w stanie uczynić ją znowu wielką ?
Miał wszystko co trzeba, gwiazdy, transfery, czas..
Otrzymaliśmy zespół bez ambicji, cień normalnej Barcelony.
Wyjmij Messiego i tej drużyny nie ma.
Najważniejsze to zakończyć pracę z trenerem który jest słaby i do tego tworzy konflikty personalne .

Od roku patrzę na zespół który nie ma ducha i nie wygląda jak Barcelona.
Wygranie trypletu nie oznacza gwarancji dalszych sukcesów.
Facet zamiast pchać do przodu ten wózek, stacza go w coraz większy dół.
Chyba tylko gimnazjaliści tego nie widzą.

2

To że kupią raz na 2 lata jakiegoś piłkarza za 40mln to nie znaczy że drogo kupują.
Chcesz walczyć o mistrzostwo ?
To popatrz ile wydał MC, MU, Chelsea.
Wydatki Arsenalu to pikuś przy inwestycjach tej trójki.

0

Zważ jednak, że muszą zostać jacyś przedstawiciele starej Barcy, ktoś musi uczyć nowych i za to warto zapłacić.
Iniesta jeszcze ze 2 lata pogra na poziomie, tylko nie może być głównym motorniczym pomocy.

42

Normalnie uwielbiam naszych chłopaków.
Chodzą po boisku a potem spotykają się i puszczają jakiś kit z motywacją do końca sezonu.
Takie bajki to dzieciom można opowiadać a nie dorosłym kibicom.
Lepiej by wypili jakiś eliksir prawdomówności i wyśpiewali kto kogo nie lubi, komu tu się jeszcze w ogóle chce grać, a kto myśli o kasie, dupach i innych rzeczach które przeszkadzają w dobrej grze..

1

Arsenal to drużyna która świadomie "gra na 4 miejsce w lidze" i oni się z tym nie kryją.
Nie inwestują w drogich piłkarzy i nie płacą zbyt dużo.
Odejście Wengera nic nie zmieni przy takiej polityce.
Moim zdaniem będą grali jeszcze gorzej jeśli nie zainwestują setek milionów funtów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?