0

Przydałby się ten chłop bardzo.

7

Wymiana Turana na Coutinho była by zupełnie ok.
Nie mówię oczywiście o wysyłaniu Turana do "The Reds", bo raczej nikt go tam nie zechce, ale gdyby odszedł gdzieś za 30 mln to Barca mogłaby dołożyć 40 i kupić Brazylijczyka.
To oczywiście zabawa w Football Managera, jednak taki deal nie był by zły dla Barcy.
Od Turana oczekiwałem dużo więcej i mam wrażenie, że wielkiej kariery on na CampNou nie zrobi.
To by było jak wymiana VW na Mercedesa.

2

Tutaj chodzi o coś więcej niż zrobienie miejsca dla Coutinho.
W tej chwili pomocnicy są statystami nie tylko dlatego że brak im skilla, ale również z powodu takiego że Trio zagarnia całą przestrzeń ofensywną.
Jakoś nie widzę Couthinio wożącego się z piłką i Neymara czy Messiego czekającego grzecznie na podanie.

Przy zakupie porządnego pomocnika trzeba by zmienić trochę system.

0

Już widzę jak Klopp budując "nowy projekt" rezygnuje z najlepszego grajka.
Chyba jedynie wtedy jak mu się da 80 mln, a tyle Barca nie da bo Coutinho
to nie jest jakiś nowy Iniesta, mimo że to bardzo dobry piłkarz.

5

No miejmy nadzieję, że to przypadek.
Rzeczywiście chłop już kolejny raz się psuje w dość krótkim czasie.

0

Dokładnie.
Gdyby był takim brylantem jak go określają co niektórzy to Barca by go nie sprzedała.
Z drugiej strony było wielu młodych piłkarzy którym nie szło tu czy tam, a gdy
znaleźli się tam gdzie trzeba, talent się uwolnił.
U Niemca się po pierwsze biega, więc nie wiem czy to dobre miejsce dla tego chłopaka.
Co nie zmienia faktu, że zastanawiające jest że został sprzedany i czemu nie daje rady w bardzo słabym zespole.

1

Kontuzje Iniesty i Pique zdarzyły się w tym samym czasie.
Jak widać ci zawodnicy mają większe znaczenie niż się wydawało.

W poprzednim sezonie Barca się przejechała na graniu głównie na Trio,
ciekawe jak będzie tym razem..

1

Ja bym bez mrugnięcia okiem zamienił Neymara na Carrasco i 100mln na dodatkowych dwóch graczy.
Złoty interes.

0

Akurat Carrasco to jest bardzo dobry grajek.
Za to za strusia pędziwiatra nie dał bym nawet 50.

0

Iniesta tylko 5 ??

17

Zazwyczaj nie komentuje wpisów o CR .
Jednak nazwanie go Jordanem piłki to jest chyba największa głupota jaką słyszałem.

2

A tak, już pamiętam, podziwiałem tę niesamowitą świeżość w końcówce ubiegłego sezonu..

6

Sergi momentami gra jakby nie wiedział co się dzieje wokół niego.
Barca grała słabo tak naprawdę, wynik jak zwykle uratował geniusz Messiego.

5

Fajnie że chłopaki łaskawie zechcieli biegać trochę więcej w drugiej połowie.

3

Chyba ostatecznie wykryto wirusa który ostatnio toczył Barcę.
To mały brak zajadłości w grze, trwający czasem całą połowę meczu.

5

Jeśli chłopaki z przodu nie będą mieli dobrego dnia to mamy przewalone w tym meczu.

0

Zdaje się, że "kierownictwo" nic się nauczyło..
Znowu chcą z prawie-pomocnika zrobić obrońce.
Do trzech razy sztuka.

0

Arteta to jest jakiś psychol, zawsze tak twierdziłem, widać to po fizjonomii.

0

Błędy nie wzięły się znikąd, City przycisnęło i okazało się że chłopaki nie umieją rozegrać w tym meczu.

2

Masz rację , sprawa z obrońcami śmierdzi od dawna.
Jak widzę Masche na stoperze to mi się słabo robi.
Najlepszy klub na świecie a w środku obrony mamy DMa.

0

Nie mogłem się powstrzymać.
Takie małe uszczypnięcie w stronę piłkarza którego fanem nie jestem.

29

Spokojnie, przecież to nadzieja światowej piłki, bramkarz dla którego rezygnuje się z każdego innego.
Jeszcze tylko 5 lat i facet zacznie grac na miarę swoich możliwości..
Do tego potrafi sobie załatwić grę w FCB, żalami i robieniem presji na klubie.
No naprawdę trafił nam się diament, nic tylko szlifować..

1

Te jakimś sensie te wygrane były podobne, w obydwu meczach zaważyły indywidualne błędy.
Tyle że ja bym się na nich nie skupiał, bo jak się ciśnie to w końcu przeciwnik popełnia jakieś mniejsze lub większe zło w defensywie.

Dla mnie problemowe jest to, że zespół praktycznie od czasów spadku formy w tamtym sezonie gra jakoś nie stabilnie, bez werwy i pewności siebie jaką daje wysoka dyspozycja.
Trzeci sezon grają ze sobą, z tym samym trenerem i nadal są jakieś wielkie problemy.
Gdyby Real był prowadzony lepiej (np. Ancelotti) i miał mniej kontuzji to o mistrzostwie moglibyśmy tylko pomarzyć.

System grania super trójką z przodu i niewydolną pomocą jest jakiś chory, w tamtym sezonie się na tym przejechaliśmy.
Wystarczy że Messi nie czaruje i król nagle jest nagi, bo nie ma kto rozegrać i przytrzymać piłki.
Przeciwnik nie jest głupi i wie jak to wykorzystać.

3

Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale w wygranym pierwszym meczu 4-0 również
był moment braku kontroli i mocno naciskającego City.
Po którejś z kolei sytuacji, mówiłem do ziomka: patrz zaraz nam nastrzelają..
Znam Barce i wiem, że jak nas cisną jak leszczy to w końcu strzelą, prawie zawsze to się tak kończy.
To było przy prowadzeniu 1-0.
Tyle, że Bravo zrobił nam prezent i się City rozsypało, nie było odrabiania strat.

Mam na myśli to, że w tamtym meczu były długie minuty bardzo słabej gry, kilka sytuacji dla City, jeszcze chwila i było by po ptokach , gdyby nie Bravo.Wyglądało to bardzo podobnie do drugiej połowy wczorajszego meczu.

Więc jak ktoś myśli, że wygraliśmy na luzie 4-0 a wczorajsza wpadka to tylko wypadek przy pracy, to jest w błędzie.
Drużyna od dawna gra cienko, zarówno ze słabymi, średnimi i dobrymi drużynami.
Punktów natraciliśmy już wiele, za każdym razem inna wymówka.

Pomoc bez Iniesty to jakiś żart, uciekają od rozgrywania jakby w ekstraklasie
się kształcili.
We wszystkich trudnych meczach widać braki w tej formacji.


4

Raczej łatwo nie będzie.
Chyba że Messi załatwi sprawę.
Ostatnio mieliśmy sporo szczęścia, tym razem może tak nie być.

0

Mam na myśli jakiś super trafiony transfer, tylko i wyłącznie sensowny jeśli kupimy kogoś kto będzie w stanie zastąpić Inieste, na razie z ławki a potem
już całkowicie.
Szczerze wątpię , że którykolwiek z naszych pomocników da radę dać coś naprawdę ekstra w pomocy.
Brakuje mi magii w tej formacji, kreatora który idzie do przodu bo ma do tego skill.
Nic nie umniejszam Rafhini czy Suarezowi ale do zastąpienia Iniesty to im raczej daleko.

4

Można sobie uświadomić poziom naszej obrony w ostatnich latach.
Wstawiasz nowego gościa na ważną pozycje jaką jest stoper, a on od razu jest najlepszy i daje stabilizacje.
Jakby tak jeszcze zrobili kiedyś transfer równie dobrego i przydatnego pomocnika to było by fajnie.

2

Ja bym powiedział nawet więcej, pogra max 2 lata.
A nie zdziwił bym się gdyby odszedł po tym sezonie.
Na miejscu działaczy Barcy już bym szukał kogoś na lewe skrzydło.
Płaczu wielkiego nie będzie bo to w sumie nie jest drugi Messi .

2

Ciekawy pomysł, być może najlepsze wyjście.

0

Jest w tym trochę prawdy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?