RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko wyjdzie na jaw kiedy Luis zakończy przygodę z Barcą.
0
Ile w stanie są dać ostatni wychowankowie to chyba sam widziałeś.
A wielkie transfery to u nas niestety nie co roku.
Dziury w składzie nie za bardzo ostatnio pozwalały na kupowanie jednego zawodnika za 80 mln.
Wydatek 30-50 mln za dobrego młodego gracza jest dla Barcy optymalny, tylko trzeba jeszcze dobrze trafić.
I mieć po pierwsze kogoś kto ma nosa do zawodników z potencjałem.
3
Spokojnie, jeszcze tylko 5-10 lat i na pewno jego talent eksploduje..
0
A czego się spodziewać po drużynie która głównie czeka na błysk jednego zawodnika ?
Płacz to dopiero będzie jak Messi zakończy karierę.
Barca Luisa E. to domek z kart, wystarczy wybrać dobrą taktykę i na motywacji można tą drużynę nieźle przycisnąć.
A co do meczu to jak odpadniemy to tragedii nie ma, przynajmniej nie trzeba będzie się żyłować w trudniejszych momentach sezonu.
I tak liga i LM są najważniejsze.
13
Najważniejsze żeby był to ktoś kto budzi szacunek u zawodników i jednocześnie ma dobry z nimi kontakt.
0
Szkoda Bartry bo mógł być dobrym zmiennikiem, kogoś takiego teraz brakuje.
Gdyby dać mu więcej minut to na pewno by został z pożytkiem dla klubu.
Czasem mam wrażenie, że "fochy" naszego trenera są zupełnie niepotrzebne.
1
Jakoś dziwnie wybrała Barca tego piłkarza.
Miał grać w najlepszym klubie świata a okazuje się, że nie chcą go nawet dużo słabsze zespoły i to za małą kasę.
Jak on niby miał grać u nas, skoro nie doceniają go mniej wymagający ..?
38
(Jeszcze) Nie ma na pieńku z Luisem.
9
Naprawdę jest tu ktoś kto chwali Paco ?
1
No dokładnie tak to wygląda.
Bramki są ale wielkiego wkładu w wygrane trudnych meczach nie widzę.
Zresztą sam Luis na niego nie stawia jakoś szczególnie.
1
Rakitić jest jak najbardziej przydatny Barcelonie, tylko nie ogarnia niektórych tematów, przez co czasem mamy w pomocy jakąś ofensywną niemoc.
2
Oczywiście, że dobrze mówi.
Rakitić gra, bo nie ma nikogo lepszego, a że się jako tako sprawdza to tym lepiej.
Gorzej jak wypadnie lub nie ma formy Messi albo Iniesta, wtedy wszystkie braki Rakiety wychodzą na światło dzienne.
Tyle tylko, że zakup pomocnika który coś wniesie to pewnie 60-80 mln i nawet wtedy nie wiadomo czy się "przyjmie"..
4
Zaraz się na ciebie rzucą..
0
Wiadomo, że wielu młodych poleci za kasą.
Jednak ci o których najwięcej słychać raczej się chyba nie skuszą..
5
Chińczycy może i przewrócą do góry nogami rynek ale raczej ten dotyczący zawodników bliskich emerytury..
0
I to ma być ten PO z najwyższej półki, kupiony w letnim okienku ?
14
Byle tylko Luis się na niego nie obraził po kilku spotkaniach..
7
Dowiesz się po losowaniu..
0
Może by tak w końcu dać sobie luzu i wylosować Benficę.
1
Mathieu jest wiecznie kontuzjowany, ma usunięta łękotkę i 33 lata na karku.
Przez przerwy w grze i rolę rezerwowego raczej trudno spodziewać się po nim dobrej formy.
Tym samym blokuje miejsce dla młodszego bardziej perspektywicznego piłkarza.
Masche sam bardzo chciał odejść, do tego robi masę błędów które kosztują utratę bramek.
Nie wiem jak możesz cenić doświadczenie zmiksowane z pewnego rodzaju bezradnością, na tak newralgicznej pozycji jaka jest stoper.
Chłop fajny ale sam przecież widzi że nie wygląda to dobrze i chce skończyć przygodę z Barcą bez wielkiego wstydu.
Któryś z nich na pewno odejdzie.
Najlepiej było by pożegnać się z Mathieu a Masche zostawić jako drugiego rezerwowego.
1
Problem to nie inne zdanie, tylko negatywne emocje jakie wzbudzasz atakując w taki sposób czyjeś wpisy.
Sprowadzasz na dzień dobry dyskusję do poziomu gimnazjalnych hejterów a potem masz pretensje że ktoś Cię tratuje jak dziecko.
Czy jest w ogóle tutaj jakiś moderator ?
Ze swojej strony zamykam dyskusje na tematy nie dotyczące Barcy.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Mathieu to w tej chwili jest szrot a nie piłkarz.
Nie dość że z natury nie pewny to do tego wieczny kaleka.
Gdybyś policzył ile bramek traci Barca z powodu błędów Masche to
szybko zmienisz zdanie.
W tej chwili jest to piłkarz co najwyżej na rezerwę.
1
Patrząc na obecny skład, pożegnał bym się z Ardą.
Fanem Rakiticia też nie jestem ale on z racji swojej przypadłości (wóz z węglem) jest dobry do tyrki i można go trzymać jako zmiennika.
Arda był bardzo ciekawym transferem ale jakoś nie widzę żeby coś wielkiego wnosił do drużyny.
W Atletico podobno pożegnali go bez żalu i w FCB mamy chyba wytłumaczenie dlaczego tak było.
Reszta "wypełniaczy przestrzeni" niech się szlifuje, może kiedyś odpalą.
0
Plotka z byłego klubu Luisa (Romy) głosi, że facet ma kłopot z transferami.
Był tu kiedyś ciekawy artykuł na ten temat.
Patrząc na to co się dzieje może być w tym ziarenko prawdy.
Inna sprawa, że ostatnie przygody z nowymi nabytkami wyraźnie pokazują, że tutaj wzmocnieniem są zawodnicy na najwyższym poziomie z kosmiczną techniką.
Jednym, słowem piłkarze za których płaci się więcej niż za Gomesa czy Arde.
Choć akurat te transfery na papierze wyglądały dobrze.
3
Są pewne plusy ostatnich słabych występów Barcy.
Mam nadzieję, że zarząd w końcu przejrzał na oczy i wie to, co
wiedzą już chyba wszyscy fani FCB - ten zespół potrzebuje drugiego kreatywnego pomocnika na wysokim poziomie.
Jakiś czas temu miałem co do tego wątpliwości, bo przecież jest Arda, Denis, Rafhinia, Gomes.
Teraz jest jasne, że ci piłkarze przy słabej formie Trio dają niewiele, po prostu są na boisku, czasem zagrają jakiś lepszy mecz.
Może kiedyś się rozwiną ale kiedy i czy w ogóle, tego nie wiadomo..
Jeśli MSN odzyska formę to znowu problem pomocy zostanie zamieciony pod dywan, ale z pewnością znowu się ujawni w kolejnym newralgicznym momencie.
Problem w tym, że w kolejnym sezonie trzeba kupić dwóch stoperów (Mascherano i Mathieu pewnie odejdą) i prawego obrońce.
0
Mega ciekawy mecz?
Nawet osoba siedząca za mną (nie jest kibicem piłki ale czasem ogląda) spytała mnie co to za nudny mecz i czemu takie flaki oglądam..
Spotkanie wyglądało jakby obie ekipy oszczędzały siły, pytanie tylko na co..?
Real to w ogóle przyjechał chyba podreptać i zabrać remis.
No ale co się w sumie dziwić, Barca słaba ostatnio a w RM kontuzje.
11
Jak na klasyk mecz dość powolny z małą ilością sytuacji.
Racje mieli ci którzy pisali przed meczem że Real jest beznadziejny.
Dość słaba Barca cisnęła ich jak leszczy.
Wynik sprawiedliwy, bo nikt tu szału nie zrobił moim zdaniem.
Jedynie L.E. jak zwykle się popisał wspaniałymi zmianami ..
2
Śmierdzi remisem w tym meczu, tak myślę.
0
Styl uległ modyfikacji, to nic złego przecież.
Magia wciąż działa.
Gorsze jest to, że L. E. zrobiłz Barcy drużynę która przycisnąć może każdy kto
tylko zagra ambitnie i z pomysłem.
A wydawało się że to trener który po pierwsze uczyni Barcę waleczną i mocną mentalnie.