RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Facet jest po prostu śmieszny.
Może niech zaproponuje powrót Deulofeu, Munira i Sandro.
Nie zdziwiłbym się gdyby koleżka wyskoczył z takimi transferami.
0
"Niesamowitą umiejętność dryblingu "..
No nie wiem, nie wygląda mi to na drybling za 100mln ani nawet za 80.
W LaLiga mogło by się okazać, że to zupełnie zwyczajny skill..
0
W Juventusie chyba myślą że reszta to jacyś frajerzy..
2
Czwartego napastnika dobrej klasy potrzeba jak tlenu, ale nie za 100 mln.
Najlepszy byłby taki który ogarnia bez problemu 2-3 pozycje w ataku.
Tylko nie rezerwowy a bardziej czwarty napastnik do rotacji, tak żeby mógł dużo grać.
3
Myślę że Juve jest ok, w sumie to bałem się tylko Atletico.
Nie ma co oczekiwać ogórków.
Bardziej mi zależało na tym żeby Real dostał Bayern.
No i dostał, he he.
Przynajmniej będzie można w spokoju pokibicować Lewemu.
0
Juve przynajmniej się na nas nie rzuci, to nie w ich stylu.
A Barce ostatnio tak się załatwia .
3
A na przykład po to, że byłby w niewygórowanej cenie.
Poza tym to nie jest tak zły piłkarz na jakiego wygląda w FCB.
Nie zdziwiłbym się gdyby w innym klubie się odbudował i jeszcze pokazał zęby.
W jakimś sensie to Lucho zrobił mu krzywdę, wystawiając go usilnie mimo że chłopak wyraźnie nie dawał rady.
Tak że pod wytransferowaniem Gomesa się podpisuje, ale pod hejtem że jest jakimś totalnym kaleką to już nie bardzo.
Było już wielu takich których spisano na straty, a po zmianie klubu stawali się niemal crackami na swojej pozycji.
2
Po sezonie odchodzi Xabi Alonso, czyli teoretycznie Bayern straciłby dwóch podstawowych pomocników.
Trochę słabo to wygląda z patrząc z ich strony..
0
Ciekawe ile Bayern za niego sobie zażyczy ?
Pewnie z 50 mln trzeba będzie dać..
A jak by tak wzięli Gomesa w rozliczeniu za jakieś 25 to było by cool..
0
Mbappe ciekawy chłopak ale Barca potrzebuje bardziej przyszłego wirtuoza jak Dembele.
9
Rafinha chce więcej minut ?
To już może pakować walizki bo tu ich raczej nigdy nie dostanie.
Chyba że wlepia nam kolejnego bana transferowego.
Gra w słabszym klubie ale za to w pierwszym składzie zrobiła by mu dobrze.
0
MC straszne paści, współczucie dla Guardioli, pół składu do wymiany.
0
Nie odbieram tym chłopakom możliwości bycia lepszym piłkarzem, nawet takim na miarę Barcy.
Ale w tej chwili nie ma szans na ogrywanie ich latami, na zasadzie: a nuż coś z niego wyrośnie..
5
Na miejscu zarządu stanąłbym na głowie żeby ten chłopak u nas grał, najlepiej zanim będzie kosztował 100mln.
0
Masche jest dobry na rezerwę, zwłaszcza że nie ma kasy na dobrego stopera.
Ale jakby ktoś za niego dał chociaż 25 mln to byłby to złoty interes.
W końcu sam zawodnik pakuje manatki już od jakiegoś czasu a gra raczej tylko dlatego że nie stać nas na nowego dobrego gracza.
3
Rozumiem, że chcesz ulokować Barcę na poziomie 4-5 miejsca w lidze.
Czyżby marzył Ci się skład Sandro, Munir, Halinović, S. Roberto, Tello, itp.?
Może niech ktokolwiek z La Masii się najpierw pokaże, a dopiero potem wstawiajmy go do składu.
Bo na razie nawet bardzo słabe teamy jakoś się po naszych chłopaków nie garną.
0
Cóż, pozostaje nam szukać plusów tego wyboru.
Może niektóre złe strony pracy pary Enrique/Unzue były bardziej winą Luisa a
Unzue okaże się ta lepszą częścią ?
Byle tylko nie został uznany przez zawodników jako atrapa trenera, a oni sobie
dalej swoje.
Czasem mi się wydaje, że Barca bardziej potrzebuje transferów (w obie strony)
niż jakiś wielkich zmian w trenerce.
W końcu sposób gry jest z góry określony.
Ciekawym pomysłem wydaje mi się kupienie prawoskrzydłowego i przesunięcie Messiego do pomocy, byle zechciał trochę pracować w obronie..
0
Bayernowi kończą się niektóre gwiazdy, Robben, Ribery, Lahm.
Szczerze wątpię żeby w takiej sytuacji pozbyli się ważnego zawodnika.
Chyba że za kosmiczną kasę.
0
To powodzenia życzę.
Chyba, że zrobią najpierw transfer Messiego i Neymara.
0
A Liverpool z nowym projektem (Klopp) to myślisz że czeka żeby ich wydymać i zabrać najlepszego gracza ?
W przypadku takich zawodników jak Veratti , Coutinho czy Kante, liczy się po pierwsze chęć samego piłkarza, z niewolnika nie ma pracownika..
1
Nie wiem co Ty masz za problem z obecnością Verattiego w składzie.
Po prostu pożegnamy się z niektórymi chłopakami, czas na to najwyższy.
A Blanc jako trener to chyba najgorszy koszmar kibiców Barcelony.
Nie chciałbym go tu choćby zabrał ze sobą lepszą połowę składu PSG.
1
Niby przeczy logice, ale zastanów się do czego on tu jest potrzebny ?
Wystarczy Rakiitić na tej pozycji.
To nie jest jakieś wielkie halo sprzedać zawodnika który nie dość, że się nie sprawdził, to jeszcze nie rokuje i w ogóle był niezbyt przemyślanym pomysłem.
0
Takie rzeczy w przyrodzie się nie zdarzają.
Nikt nie odpuści 40mln.
0
Akurat właśnie się udało, świadczą o tym transfery Neymara i Suareza.
Poza tym za dużo oczekujesz od Verattiego, to po prostu dobry grajek na miarę Barcy, nie jakiś nowy Messi pomocy.
Jako że w środku pola biega u nas za dużo drewniaków, ten chłopak na pewno będzie wzmocnieniem.
Inna sprawa że przydałby się jeszcze jeden pomocnik.
5
Dla mnie akurat jest to tragedia, bo uważam że pomysł na Barce wg. pary Enrique/Unzue powinno się wypalić gorącym żelazem.
2
Nie obawiał bym się że Veratti pójdzie gdzie indziej niż do nas.
Jeśli w ogóle zostanie sprzedany to wątpie żeby wybrał inny klub niż Barca.
0
Przecież oni już wiedzą kto będzie następcą Enrique, niestety..
2
W tym sezonie Veratti i Bellerin, a w kolejnym Weigl.
Było by miło gdyby zarząd zaczął myśleć perspektywicznie.
Gomes mógłby zostać tylko wtedy gdyby ktoś zwariował i zechciał sprzedać Rakiticia.
Dwóch takich zawodników w Barcelonie to głupota.
0
Bo panował burdel w systemie.
Teraz by było wiadomo do czego jest potrzebny.
0
Paradoksalnie Coutinho przydałby się bardzo.
"Obrobiłby"zmiany za Trio i w pomocy też mógłby zagrać lub jakąś fałszywą 9tkę.
W każdym razie miałby gdzie grać.