RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem że Veratti jest zabetonowany w PSG.
A jednak coś wisi w powietrzu.
Gorzej że nowy trener to Unzue, może chcieć ciągnąć ten wózek dalej w takiej formie jak się w tej chwili prezentuje.
0
Jakieś plotki o odejściu piłkarzy z PSG.
http://www.sport.pl/pilka/1,65084,21492048,ligue-1-exodus-pilkarzy-z-psg-krychowiak-skorzysta.html#BoxSportLinkImgZP1
Może jednak przygarniemy Verattiego..
0
Niestety kasa pójdzie na nowy kontrakt Messiego.
1
Pytanie ile będzie tych zmiennych jeśli pożegnamy się z Gomesem po sezonie ?
Złotej Piłki jak na razie chyba nie dostanie, czy zmienne zależą od sukcesów w LM i LaLiga ?
Czyżby Enrique robił podwójną krecią robotę wstawiając go tak często do składu ?
Mam nadzieje, że nie trzeba będzie dopłacać do niego 10 mln, tylko dlatego że podreptał po boisku..
Luis już raz się popisał nie dając grać Marcowi Bartra, przez co mógł odejść za psie pieniądze (klauzula).
1
To nie wina Gomesa że gra, tylko sztabu.
A dokładniej panów Enrique i Unzue, czyli obecnego trenera i przyszłego.
Nie zapowiada się więc różowo w kolejnym sezonie.
6
No własnie od dawna mnie zastanawiało, czy on tak rewelacyjnie grał w tej Valencii ?
Chyba nie za bardzo, do tego jeszcze profil ma mało barceloński.
Kosztował chyba 35 mln, pewnie za 25-30 można by go sprzedać.
Chyba że poczekamy jeszcze rok, jego wartość jeszcze spadnie i dostaniemy za niego 20mln.
0
Tylko że Coutinho to jest bardziej lewy napastnik/skrzydłowy niż typowy rozgrywający.
Ale fajnie by było go mieć, ogarniałby dwie pozycje w razie potrzeby.
0
Chodziło mi o zawodnika w zasięgu, nie koniecznie tańszego.
No ale typ ciekawy, tylko czy nasze panienki by się go nie przestraszyły?
Diaboł straszny.
Nie ogarniam tego grajka poza YT, ale trzeba przyznać że przynajmniej gada sensownie:
“I know Chelsea are a big club, but I have to take several things into account. It’s not easy to leave Italy behind after 12 years. I won’t leave for a small difference.
“Conte told me what he expects from me and what type of player I can be for him. I’ll never be a player who’ll score 20 goals or give 20 assists.
"I'm not the one who’ll be in the picture all the time, but I can be important for a team. A manager who appreciates that is important for me.”
0
Cena pewnie 60-70 mln.
Pomyśl tylko kogo oni mieliby sobie kupić w zamian za takiego Verattiego ?
Masz w kieszeni kasę ale nie ma topowych zawodników .
Moim zdaniem transfer możliwy tylko przez wymuszenie zawodnika i wielką zadymę.
Nikt się nie da tak łatwo obrobić z potencjału.
Może ktoś napisze jakieś ciekawe typy zawodników którzy są bardziej do wyciągnięcia ?
0
Gdyby ktoś w ekipie zarządzającej miał trochę oleju w głowie to może by sprzedali obydwu, po co mają się męczyć u nas ?
Niestety podejrzewam że zostaniemy z takim samym składem na kolejny sezon,
a nowy treneiro będzie mógł tylko zrobić karpia i udawać że jest super.
Jeśli nic się nie wydarzy to spodziewam się w kolejnym sezonie jeszcze gorszej gry niż w obecnym.
Miotła jest potrzebna jak nigdy, chyba że oni liczą że ze szkółki wykluje się nowy Messi.
2
Nauka jest prosta.
Żadne półśrodki tu nie mają racji bytu.
Obiekt transferu musi być ze światowego topu lub się zapowiadać na taki level.
Suarez i Neymar to udane transfery, przykładem wschodzącej gwiazdy jest Umtiti.
Reszta czyli pół- transfery się nie nadaje lub nadaje słabo.
Tyle, że głupota poprzednich zarządów doprowadziła do tego że mamy dziury w składzie, na których załatanie nie ma odpowiednich pieniędzy.
Za Gomesa i Alcacera można było kupić jednego lepszego grajka a Munira zostawić.
Klub nie ma pieniędzy na wielkie transfery, a nie umie kupować dobrze i tanio.
1
Problem w tym , że nowy trener będzie miał do dyspozycji te same dziury w składzie.
0
W lidze jeszcze nie jeden przewrót będzie, ale tu masz rację, z taką grą nie ma szans na wygranie LaLiga.
W LM może się bardziej skupią po tej nauczce.
0
O dupę potłuc te rotacje.
Wychodzi na to, że lepiej grać zajechanym składem niż zmianami.
Płynność i jakość gry w tej drużynie trzyma się na włosku.
0
W sumie Barca bez Neymara i Messiego nie powinna grać dobrze i nie grała.
0
Ta nieznośna lekkość w przechodzeniu do gry na poziomie środka tabeli..
Cała Barcelona w tym sezonie.
Miejmy nadzieje, że Real też odstawi jakąś kupę, chociaż pewnie nie.
4
Chłopaki chyba myślą, że sędziuje Aytekin ..
Jak ktoś nie wie czemu Luis odchodzi po sezonie, to teraz już wie..
1
Bardzo trafnie.
Ten faul tłumaczy decyzje arbitra.
4
Tutaj trzeba jeszcze rozgrzeszyć Suareza, ponieważ gdyby się nie wyłożył to obrońca wybił by go delikatnie z rytmu i miałby dodatkową trudność z opanowaniem piłki.
Napastnicy zupełnie słusznie się kładą w tego typu sytuacjach, po prostu sędzia by nie gwizdnął a defensor zrobiłby swoje bez konsekwencji.
0
Wenger odchodzi z Arsenalu, to jest dobra okazja żeby wyciągnąć Bellerina.
0
Dokładnie, po co było kłaść łapska na przeciwniku w bramkowej sytuacji ?
Suarez zrobił się miękki przez co przeciwnik na niego wpadł, takich karnych jest sporo, zwłaszcza jak sędzia nie jest dobrze ustawiony.
1
No zdaje się, że zdania ekspertów od sędziowania są podzielone.
Ale dobrze pamiętam jak nas przewałowali kiedyś w Mediolanie, więc jak pisałem
nie zamierzam umniejszać tego zwycięstwa.
5
Poza wynikiem i awansem, było zajebiście oglądać Barcelona taką jak lubię.
Pressing, walka na 100% i wreszcie strzały z daleka.
Karne jak dla mnie z kapelusza, do tego 2 nie gwizdnięte dla PSG.
Ale co tam, zawsze nas drukują, a tym razem to my wydrukowaliśmy, a dokładniej sędzia.
Karma wraca .
0
Dokładnie.
Może niech zagra przeciwko Messiemu, szybko mu uświadomi w jakim jest błędzie.
0
Jak by 2-0 strzelili w pierwszej połowie to przynajmniej emocje będą.
0
Biorąc pod uwagę, że trenerem może być Unzue, wybór Valverde byłby rewelacją.
0
Spokojnie, poczekamy aż się rozwinie i wtedy zapłacimy 60 mln.
0
Potrzeba też myśleć do przodu a nie do tyłu.
Zdaje się, że zarząd woli myśleć do tyłu i wciąż odcinać kupony od "Starej Barcy" Guardioli, która kurczy się z każdym kolejnym sezonem.
Za trzy lata obudzimy się bez Iniesty, z resztkami Messiego i bez pomysłu na nową Barcę.
Nie wiem, może oni mają w piwnicy milion euro i chcą do końca wycisnąć soki z wyeksploatowanych w połowie piłkarzy, a potem ten milion wyciągnąć jak królika z kapelusza..
Jeśli jednak nie, to ta drużyna upadnie prawie jak Milan pewnego dnia.
Młodych zdolnych nie ma, kasy nie ma, chęci zmian też chyba nie ma.
2
To oczywiste, że główny współpracownik Luisa powinien się pożegnać z Barcą razem z głównym trenerem.
Zatrudnienie go jako szkoleniowca to ponury żart który świadczy o tym, że zarząd
jest ślepy i nie widzi co dzieje się z drużyną po zdobyciu trypletu.
Nie chcą ruszać betonu to nie.
Zapłaci za to Barca, brak rozwoju jest krokiem wstecz.
0
Jak najbardziej jest to realne.
Możliwe, że po trzech latrach "terroru" tzn. (nie)słuchania trenera Luisa, grupa trzymająca władzę w drużynie chce sobie wreszcie porządzić, tak jak lubi.
Trener no-name będzie do tego idealny.