RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak nie zaprzeczysz, że taki malutki farcik się zdarzył..
Takie niby nic, jakiś tam Polak zachorował chociaż nigdy nie choruje..
Taki "efekt motyla".
Wystarczy żeby awansować, potem Monaco w półfinale i karne w finale.
Można wygrywać ?
Można.
1
Od trzech lat zastanawiam się czemu poza Suarezem Barca kupuje piłkarzy których nazwisk nigdy nie słyszałem.
Trochę to dziwne w przypadku tak wielkiego klubu.
No i mamy teraz niezły kocioł.
Swoją drogą ciekawe kogo sprzedamy po sezonie.
W sumie poza crackami i zawodnikami "starej Barcy" praktycznie można bez uszczerbku pożegnać się z każdym .
Pytanie na kogo padnie.
Najbardziej zastanawia mnie czy poleci ktoś z nowych - Gomes/Alcacer i z pary
Rafinha/Denis.
Wylot Mathieu, Ardy i Masche jest raczej pewny.
0
"Swego czasu był nią Enrique i należy mu się aplauz całego „barcelonismo”. Krytykujący go dziś bez hamulców zapominają, gdzie zespół był trzy lata temu"
To ja się w takim razie pytam gdzie jest Barca teraz po trzech latach z Enrique ?
Raczej nie na szczycie.
Artykuł ciekawy, mam nadzieję że Unzue to przeszłość w tej chwili.
13
"Arda nie jest w stanie rywalizowac z Neymarem"
To chyba najgłupsze co tu redaktorzy kiedykolwiek napisali.
Arda nie był kupiony żeby rywalizować z Neymarem, a gdyby był w stanie to dopiero by był kłopot.
0
Lista dobra, jednak Digne bym zostawił, ktos musi grać za Albę czasami.
Chyba że kogos za niego kupią.
0
Robert Fernandez, może by tak jego pierwszego sprzedać do Chin ?
Nie wiem jakie ruchy transferowe zrobi Barcelona, ale obecność Mathieu i Adry
w tej drużynie nie była akurat największym problemem.
Więc nie wiem czemu akurat ich najbardziej nie lubią.
0
Zarówno gra Bayernu jak i Realu wielkiego szału nie robi.
Powiedziałbym że tak 50/50 gdyby Lewy zagrał.
Tyle że RM ma jak zwykle furę farta.
Wreszcie trudny przeciwnik i co ?
Oczywiście najlepszy zawodnik Bayernu nie gra.
Tak to sobie można wygrywać LM.
Ale ambicji im nie można odmówić, dzięki niej wygrywają.
0
A widziałeś jak Di Matteo wygrywał LM z Chelsea?
Idąc Twoim tokiem rozumowania powinni go trzymać na stołku przez
kolejne 3 lata.
Bo przecież wygrał LM.
Przez dwa ostatnie sezony Luis doprowdził Barcę na dno sportowe.
Ktokolwiek może nam skopać dupsko, a do tego piłkarzom nie chce się grać.
3
Ja się zgadzam z Luisem.
Trenerem jest moim zdaniem fatalnym, jednak brak koncentracji i zaangażowania
są niedopuszczalne na tym poziomie płac.
Powiedziałbym nawet że wszystko co Barca przegrała/przegra w ostatnich 2 sezonach jest wynikiem braku podstawowej woli walki i szacunku do klubu.
Jak ktoś się ze mną nie zgadza to znaczy że ogladał inną drużynę.
Wystarczy spojrzeć na Real który wiecznie ma problemy z trenerami i kontuzjami,
a jednak coś tam wyszarpał zwykłą sportową ambicją.
Gdyby naszym chłopakom się tak chciało to byłoby więcej sukcesów.
0
Problemy Barcelony w defensywie, ile ta saga będzie jeszcze trwać ?
Dla mnie gra obronna Barcy nigdy nie była rewelacyjna, za to mieliśmy lepszy środek.
Dzięki dobrej pomocy i Messiemu w swoim "prime", przeciwnik nie miał za bardzo czym się wykazać pod naszą bramką.
0
Cykl się skończy jak wymrą na amen Messi, Iniesta i Busi.
Na razie Jeszcze dychają, więc wątpię ze zajdą tu jakieś wielkie zmiany w systemie.
Można szukać przyczyn porażek w różnych aspektach gry a i tak wiadomo że linia pomocy gra tragicznie, co jest główną przyczyną marności tej drużyny.
A to że pomoc jest tak fatalna jest skutkiem usilnego upychania do pierwszego składu graczy wyeksploatowanych lub słabych.
Zarząd nie ma żadnej wizji na przyszłość, widać to od wielu lat.
Najpierw były kłopoty z napastnikami, potem z obroną, teraz ze środkiem pola.
Nie wiem jak można na tym poziomie robić taaaakie dziury w składzie.
Wiecznie kogoś brakuje, jakby to była wielka filozofia patrzeć 2 lata do przodu, a nie oglądać się wiecznie na Messiego.
4
Podstawowy problem jest taki, że jeden dobry nowy pomocnik nic tu nie zmieni.
Potrzeba dwóch, ponieważ Iniesta już nic nie gra, a po drugiej stronie para Rakitić /Gomes to też jak dla mnie porażka.
Że już nie wspomnę o zmienniku dla Busiego.
D. Suareza i Rafhini nawet nie wymieniam bo to zapychacze składu.
5
Iniesta jak najbardziej, ale chyba raczej jako maskotka drużyny, bo już ledwo powłóczy nogami chłop.
0
Jeśli tak ma wyglądać przebudowa zespołu to przynajmniej wiem czego się spodziewać.
Couthinio, Alena i Deluofeu zbawcami Barcy.
Zarząd chyba chce kontynuować dzieło Enrique.
0
Najwidoczniej nie zauważyłeś że tryplet załatwiło Trio będące w kosmicznej formie, a nie solidność w każdej formacji.
Gdyby Barca z pierwszego sezonu była zdrowym mechanizmem to w tym i poprzednim roku nie było by takiej lipy.
Super forma się skończyła i na wierzch wyszły wszystkie słabości tego projektu.
0
No ciekawe czy po blamażu w LM i La Liga na ławce zobaczymy Unzue.
Oznaczało by to że zarząd jest równie niekompetentny co obecny sztab trenerski.
0
Temu Panu też już dziękujemy.
1
Niestety to co piszesz jest prawdą.
Cały ten projekt "Enrique i spółka" był jakimś totalnym nieporozumieniem i szczerze mówiąc od początku mnie zastanawiało jak to możliwe, że ta drużyna
cokolwiek wygrywa grając totalnie "na wariackich papierach".
Osobiście poświęcam ten sezon jako ostateczny sygnał dla zarządu.
Nie wierzę w żadną remontadę i wygranie ligi.
W tej drużynie wszystko poza atakiem jest słabe.
Trener+asystent, zaangażowanie, gra w środku, gra w obronie, jakość zarówno
niektórych na boisku jak i zmienników.
Skoro już mamy przegrać to mam nadzieję, że będzie wielkie bum,
wymiana całego sztabu trenerskiego i 30% składu.
Nie do ruszenia s ą tylko: Trio, para stoperów, S. Roberto i Busquets którego gra też szalu ostatnio nie robi.
2
No spotkanie zagrane zupełnie w porządku, 3-0 na miękko.
Jest progres w porównaniu z PSG.
4
Mam nadzieje że Messi postawi jakieś ciekawe ultimatum przed nowym kontraktem.
Luis chce chyba sprowadzić zespół do poziomu Barcy B.
Wyżej też nie powinien się wychylać.
1
Pozostaje liczyć że ktoś skopie dupsko Realowi i nie wygrają drugi raz LM.
A u nas ból głowy, jak to zrobić żeby wymienić pół składu w jednym okienku ?
Lepiej niech jakiś tajny sejf otworzą bo inaczej to marnie to widzę..
0
Raczej spieprzyliśmy ligę (prawdopodobnie).
0
Nie wiem czy zauważyłeś ale Barca ma problem z drużynami które dobrze i zaciekle bronią.
Dlatego łatwiej nam wygrać z Sevillą.
Z taką drużyną jak Malaga trzeba ostrożnie i metodycznie dążyć do wygranej.
Kontra i bramka - z takim zespołem praktycznie jest po meczu.
Mathieu i Mascherano w obronie to dla mnie kłopoty, Denis i Gomes w pomocy to czysty żart.
Wszystko to + trudny rywal i mamy wtopę.
Tak, że nie widzę tutaj niewytłumaczalnej słabej formy.
Piłka składa się z szczegółów które Luis E. spartaczył jak zwykle.
0
Nie wiem jaki skład wyszedł na Seville ale jak zobaczyłem ten z Malagą to od razu powiedziałem że tego meczu nie wygramy.
L. E. to zwykły dyzma któremu coś tam się udało (tryplet).
Ktoś kto ustala taki skład na Malagę musi być albo niespełna rozumu albo nie znać się na piłce.
Wariatem facet nie jest więc pozostaje to drugie.
3
Trener sabotażysta i jego asystent (przyszły trener).
Śmiać się czy płakać ?
0
Chyba umrę ze wstydu - nie zgadzam się z tym co piszą gazety..
Zależy też które czytasz czy te "za" czy "przeciw"..
Trochę za bardzo emocjonalnie reagujesz, trudno dyskutować..
Zresztą nie oczekuje że jakikolwiek fan Juve przyzna mi rację..
0
Spokojnie chłopaki, powiem Wam o co chodzi.
Widzę że sporo tu fanów Juve.
Otóż w pewnym momencie przestałem oglądać mecze tego zespołu z konkretnego powodu.
Zbyt często wyglądało to tak, że wyżej wymieniony klub o mentalności zwycięzcy gra na 0-0, a następnie sędzia pod koniec meczu dyktuje karnego dla Juve totalnie z kapelusza, totalny wałek prosto w twarz.
Kto oglądał ligę włoską to wie o czym mówię.
Było to na tyle nagminne że odechciało mi się patrzeć na tą ligę.
A co do afery "calciopolii" to zastanówcie się jakie dostajemy informacje na ten temat jako lud czytający gazety, a ile rzeczy nigdy nie wyjdzie na jaw.
U nas w Polsce wyszedł zaledwie czubek korupcyjnej góry lodowej, a co dopiero w
Italii gdzie mafia trzyma łapska na wszystkim co wartościowe ?
Oglądając popisy Juve na przestrzeni lat, to jak grają i w jaki sposób wygrywają, zmierziło mnie po prostu zdanie o mentalności zwycięzców.
Widziałem głównie włoskie granie na remis i jednego farta + mistrzostwa ligi wygrywane w dość kontrowersyjny sposób.
Przy czym dotyczy to raczej lat wcześniejszych, teraz zapewne wszystko jest tam inne, nie wiem czy lepsze czy gorsze.
Nie odbieram Juvenusowi wartości sportowej, zawsze mieli dobrych piłkarzy i są bardzo mocnym zespołem.
1
Kolego 15 lat to ja miałem jak Cię nie było jeszcze na świecie, to raczej pewne.
A jak nie znasz "ciemnej" strony Juve to lepiej dla Ciebie.
Kupowanie mistrzostwa to dla kibica raczej mało przyjemny proceder.
No ale jeśli Twoja aktywność umysłowa ogranicza się do latania między Facebookiem a Onetem, to raczej nie mogłeś tego zarejestrować.
Więc jak słyszę o kanciarzach którzy mają mentalność zwycięzcy to mi się wesoło robi.
1
Juventus i mentalność zwycięzcy ?
Raczej mentalność kanciarza i oszusta, byle wygrać za wszelką cenę.
0
Chodzi o to że jest hejt na niego, facet nie ma formy i jest zaszczuty do tego.
Nie powinien grać bo nic wielkiego nie dawały jego występy.
Jesli przej..my ten mecz to do widzenia.