RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żadne szanse nie są mu potrzebne, bo to nie jest typ dobrego zmiennika dla Barcy.
Z pewnością Paco może być w lepszej formie, jednak potrzeba tutaj innego gracza, po prostu znacznie lepszego.
Klub się przeliczył myśląc że można kupić zawodnika wartego 20 mln i dawać go na zastępstwo za Trio.
0
Hej macie jakiś pomysł jak ominąć blokadę streamów przez operatora internetu (Polsat) ?
Próbowałem przez serwer proxy ale działa tylko na główną stronę, a po kliknięciu
na link się nie udaje..
Zazwyczaj korzystam ze strony : http://www.sport365.live/en/home
Jeśli mam dostęp do "normalnego" internetu.
0
Tendencyjny ten artykuł.
Przecież wiadomo że Barca się nie rozleci.
Chodzi o to żeby utrzymać poziom, co się ostatnio nie udaje.
1
Ciekawą masz filozofię transferów.
Cieszmy się z Rakiticia bo był tani..
Nie wiem czy wiesz jakie są ceny dobrych ofensywnych pomocników, raczej nie kupuje się ich za 20mln.
Jaka cena taki towar.
Facet nadaje się bardziej na średniej klasy DMa niż następce Xaviego lub Iniesty.
0
Denis na wypożyczenie bo kompletnie nic nie gra ten chłopak i raczej grał nie będzie, Barca to za duże buty dla niego, przynajmniej na razie.
Paco chyba nie jest piłkarzem który potrafi utrzymać dobrą formę siedząc na ławce, więc też bym go wymienił.
Co do transferów to Cillesen i Umtiti bardzo dobrze, Digne poprawnie.
Paco, Gomes i Denis to troszkę niewypały.
24
Ta sama sytuacja co z Xavim.
Za stary chłop żeby ciągnąć pomoc Barcy.
Ale przydatny jako postać niekoniecznie pierwszoplanowa.
0
Nie zgadzam się z oceną taktyki na ten mecz.
Juve wygrało 3-0, wiec nie można było się otworzyć.
Ten mecz z takim przeciwnikiem i wynikiem 3-0, był nie do wygrania.
Nic tu taktyka nie da jak masz autobus i defensywę na najwyższym poziomie.
W takim spotkaniu trzeba farta, karnego, wolnego czy samobója.
Limit wyczerpany z PSG.
Lucho to beznadziejny trener, ale tu nie miał wiele do gadania.
Wynik był przesądzony z góry.
1
Gdyby tacy piłkarze jak Rafinha grali w pierwszym składzie to Barca nie walczyła by o mistrza tylko miejsce w tabeli premiowane występem w jakichkolwiek pucharach .
Solidny zmiennik, nic więcej.
1
Z Paco jest taki problem że blokuje miejsce w składzie dla zmiennika o większej jakości i przydatności.
5
A nie zauważyłeś przypadkiem, że Juventus wcale nie zamierzał za tą połowę wychodzić ?
Zresztą całkiem słusznie, strategia była prawidłowa.
1
W tym jest właśnie problem, walczyć z najlepszymi jesteśmy w stanie ale nie wygrywać.
A gadanie o końcu ery to nie jest nieporozumienie, bo właśnie dobiega końca cykl najważniejszych zawodników "starej Barcy" i widać to po wynikach dwóch ostatnich sezonów.
Jeszcze oddychają ale na przestrzeni całego sezonu brakuje im woli zwycięstwa.
No ale przecież wszystkiemu winny jest Gomes.
1
Juve grało z Barcą, czyli słabą w tej chwili drużyną którą PSG rozbiło 4-0.
Jak zagrają z przeciwnikiem z jajami, to może nie być tak różowo.
W każdym razie z RM i AM, szanse 50/50 .
8
Meczu nie ma co komentować, było wiadomo że tak się skończy.
Czekam na moment kiedy wreszcie Rakitić się wyprowadzi do innego klubu.
Najlepiej razem z Gomesem i Denisem.
Jeśli zarząd ma zamiar zrobić kosmetyczne zmiany w następnym sezonie to
nic się nie zmieni, obejrzymy dalszą część upadku Barcy.
Mamy zespół złożony w dużej mierze z zawodników wyeksploatowanych albo słabych, coś chyba trzeba z tym zrobić.
3
Przed wami już tylko wakacje, a przed wieloma (mam nadzieję) przeprowadzka !
3
Czułem że Real ślizgnie się na jakimś farcie w tym meczu.
Ale żeby trzy takie mega wały poszły, to jest lekka przesada.
0
Lewy również.
0
To ciekawe co napisałeś.
Valverde wydawał mi się sensowny, poza tym że ma porażkę jakby wypisaną na twarzy..
0
1-2 i karne.
Bayern jest w lepsze sytuacji niż Barca, mogą dać radę.
0
1-2 i karne, to wszystko na co Bayern może liczyć.
0
Niby skrzydłowy, ale nie wiadomo czy nie sprawdził by się w pomocy, przecież
grywał tam z powodzeniem (z tego co słyszałem).
Poza tym to zawodnik wysokiej jakości, nie jakiś Rakitić który ledwo umie biegać i nawet na swojej pozycji słabo się spisuje.
Do tego jego "skrzydłowość" ma pewien plus, zawsze można go przesunąć do przodu w czasie meczu na lewe lub prawe skrzydło, czy nawet w razie kontuzji może na dłużej grac z przodu.
0
A ja nadal przy swoim.
Barca pyta się przeciętnego piłkarza, chcesz przejść do nas ?
A on na to, tak ale jak będę na pewno grał.
Człowieku będziesz grał jeśli okażesz się wystarczająco dobry i wniesiesz wystarczającą jakość do ataku.
Podstawa to Trio i każdy o tym wie.
3
Deulofeu stawia warunki Barcelonie, świat chyba stanął na głowie.
Z tych możliwych wielkich transferów chyba tylko Coutinho jest realny.
1
Czekam od dawna na moment kiedy przestana już męczyć tego chłopa.
Ale za 5 mln się nie opłaca, lepiej niech już będzie żelaznym rezerwowym.
To tak jak z Alvesem, poszedł sobie za darmo bo niby za stary a teraz okazuje się że została po nim wielka dziura.
No chyba że kupimy jakiegoś dobrego stopera, wtedy nie będzie wielkiego bólu.
1
Dybala przyjdzie pewnie za rok, zarówno dla niego jak i dla Barcy to sensowny transfer.
W tym roku są inne priorytety.
0
Co mnie martwi to to że w tej drużynie znowu jest jakaś niechęć do gry, podobna
jak za czasów porażek z Bayernem.
Czasem się zastanawiam kto lub co za to odpowiada, że piłkarze na takim poziomie pozwalają sobie na kompletną olewkę, stają pod koniec sezonu i nie grają.
Skoro dzieje się to znowu, oznacza to że jest jakiś "rak" w tym klubie, coś tu kompletnie nie gra.
Nigdzie indziej nie widziałem takiego olewactwa, na tym poziomie płac nie ma na to miejsca.
Generalnie dla mnie Barca Luisa E. to wydmuszka która zdobyła tryplet.
A właściwie zdobyło go Trio.
Być może całe szczęście że tak fatalnie kończymy sezon, przynajmniej zajdą jakieś poważne zmiany i pomysłu Luisa zostaną tylko wspomnienia.
1
No to zaczynam się bać.
0
A ja się akurat nie zgodzę.
Przez cały sezon hejtowałem Gomesa bo wydawało mi się że zasługuje.
A teraz wychodzą na wierzch prawdziwe kwiatki, a mianowicie takie że to Barca gra fatalnie a nie Gomes.
A jemu to utrudnia aklimatyzacje.
Po pierwsza prawie cała reszta jest beznadziejna a dopiero później ten biedny chłopaczyna.
0
Czy to jakieś żarty ?
1
Oczywiście że się liczy to co zdobył.
Ale liczy się również to czego nie zdobył.
Mając najlepszy atak ever i kasę na transfery.
Gdzie był zespół trzy lata temu a gdzie jest teraz ?
Pomijając inwestycje w piłkarzy to wydaje mi się że jesteśmy w podobnym "miejscu".
0
Nie no żarty to były.
Barca miała fart, teraz Real ma fart.
No i ambicje której niestety Barcelonie brakuje.