RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho przydałby się, ale czy on zbawi pomoc Barcy to tego już nie wiem.
No i ta cena trochę straszna..
No ale lepsze to niż jakiś kolejny wymysł Fernandeza.
Reus to super grajek ale wszyscy wiedzą że to szpitalnik, prawie jak Verma.
3
Stoimy w miejscu, a niedługo zaczniemy się cofać.
Gdyby Barca była odpowiednio zasilana nowa krwią to mogłaby w ostatnich latach wygrywać LM prawie co roku.
W końcu mieliśmy zawodników z kosmosu.
Niestety najpierw nie było obrońcy, potem napastnika teraz nie ma pomocy.
Na ławce totalny szrot, w środkowej formacji starzec+ zawodnicy na poziomie połowy tabeli.
Do tego częściowe wypalenie niektórych cracków "starej Barcy".
Chyba tylko dzieci z tego forum wierzą że Messi zawsze nastrzela i i tak wygramy.
Otóż Messi też się zaczyna kończyć i już niedługo sam wszystkiego nie załatwi.
Nie wiem kto siedzi w tym zarządzie, ale żeby budować drużynę Barcelony w oparciu zawodnikach typu Rakitić czy Rafinha i oczekiwać sukcesów, to trzeba być niezłym wesołkiem.
Oni chyba nadal są w szoku, ze im się w La masii nie narodził nowy Messi i Iniesta..
0
Możliwe że masz rację, jednak gdyby to Barca wygrała LM i miała szanse na
kolejny triumf + wygranie Laliga, to pewnie na ten młody móżdżek by to jakoś podziałało.
0
No i mamy pierwsze skutki formy sportowej naszej drużyny.
Teraz wszystkie dzieciaki będą chciały do Realu.
0
Nie wiem czy wygrane mają tu jakieś wielkie znaczenie.
0
"kto jest dobry wszędzie nie będzie świetny nigdzie"
Jest w tym trochę prawdy ale równie dobrze można powiedzieć, że lepszy jeden rack niż trzech średnich grajków.
Do tego taka ilość zmienników powoduje, że nie dostają minut.
0
Najlepszy byłby zmiennik który ogarnia zarówno skrzydła jak i środek ataku.
Powinien to być bardzo dobry technicznie zawodnik, wszechstronny, pasujący stylem do Barcy.
Gdyby taki się znalazł, to mógłby grać naprawdę dużo, prawie w każdym meczu jakieś minuty plus zastępstwa.
Trzymanie na ławce zawodników którzy ogarniają tylko jedną pozycję jest mało przydatne.
0
Mogą poświęcić Paco na rzecz tego rzekomego super-transferu na który kompletnie nie ma kasy.
5
No dobrze by było żeby przyszedł ktoś kto rozgoni to towarzystwo, bo Barca coraz bardziej przypomina kółko wzajemnej adoracji.
0
Kibice nie chcą Unzue, mam nadzieje że zarząd w obawie o zawsze możliwą wtopę trenerską, wybierze kogo innego.
Jeśli Unzue zostanie trenerem i nie wypali to Cules rozerwą zarząd na strzępy.
Więc może choćby ze strachu go nie wybiorą.
0
Masz 12 czy 14 lat ?
0
Nie rozumiem czemu Was tak dupsko boli z tymi 100mln za Mbappe.
Ludzie płacą za oglądanie TV, więc kasa jest.
Co to za różnica czy 50 czy 100 mln ?
My przez to nie ucierpimy ani biedne dzieci w Afryce.
0
Ten kandydat mi się nie podoba ale ma czysta kartę, może by się akurat wstrzelił.
Tylko czy on w ogóle mówi po hiszpańsku ?
I czy ma niezbędną charyzmę żeby nie zostać muchą w nosi Messiego ?
0
Inaczej to się nie może odbyć.
Pytanie tylko kto to będzie.
7
Chodzi mu o sezon 2018 ?
Bo za obecny to chyba powinni co niektórym przyciąć wypłaty.
0
Może i wyrzucał, nadal podtrzymuje jednak swoje zdanie że RM to nie Barca i oni nie człapią po boisku bo im się nie chce.
Zresztą sam zobaczysz że Juve jeśli wygra ten finał to tylko cwaniactwem i autobusem.
0
Oczywiście chętnie zobaczę jak wygrywa Juve, jednak trzeba wziąć pod uwagę że oni nie grają zbyt często z zespołami o klasie Realu.
A Real to nie Barca która stoi i patrzy jak jej się strzela bramki.
Tak że wcale nie zdziwię się jak będzie nokaut na Juve.
Jedyna szansa że się zamkną w autobusie i jakimś fartem coś strzelą.
0
Dotknąłeś ciekawego tematu.
Poza Denisem, właściwie nie wiadomo kogo sprzedać.
Prawda jest taka, że Rakitić byłby dobry na zmiennika, na pierwszy skład jest zbyt mało kreatywny i za słaby technicznie.
To własnie jego powinien zastąpić nowy pomocnik.
Jeśli kupimy Verattiego to nie po to żeby grał za Iniestę, bo wtedy niewiele się zmieni.
Moim zdaniem klub powinien przegadać sprawę z Ivanem, niech się określi czy jest w stanie utrzymać formę jako zmiennik i czy mu taka rola odpowiada.
Nie wiem czemu wszyscy uzależniają dobrą grę Barcy od zawodnika który
nie do końca pasuje do sposobu gry drużyny.
W jakimś sensie to on jest hamulcowym w pomocy bo brakuje mu niektórych skilli.
Bramka strzelona Realowi czy Juve, nic tu nie zmienia.
Piłkarz dobry na mecze w których Barca gra ostrożniej.
Kiedy potrzeba więcej wziąć na swoje barki zaczynają się problemy.
7
Azpilicueta to byłby bardzo dobry, bezpieczny transfer.
Solidny w defensywie, wszechstronny i ograny.
W razie potrzeb bardziej ofensywnych jest Vidal.
0
Dembele za rok lub dwa będzie kosztował 80-100 mln.
Nie opłaca im się sprzedawać go za 50 skoro można poczekać i podwoić tą sumę.
0
Autor artykułu wyciąga wnioski jak przedszkolak.
Z Osasuną to sobie może Andre strzelać nawet hat-tricki.
Inna sprawa że Gomes ma potencjał, ładnie się rusza z piłką.
Pytanie tylko czy podoła mentalnie.
W każdym razie mecz z takim przeciwnikiem nie jest żadnym materiałem do oceny.
0
No ciekawe, ciekawe.
Mamy 25mln + 30 Arda + 5Mathieu
Czyli 60 + sprzedaż kolejnego zawodnika.
Na pomocnika potrzeba 80+Hernandez25+Bellerin35.
Czyli potrzeba 140 mln.
Brakuje więc 80.
Nawet jeśli kolejne głowy polecą to i tak trudno tyle nazbierać z transferów.
Zarząd chyba planuje jakąś bombę transferową, albo sprzedamy kogoś wartościowego za duże pieniądze albo nie wiem, dodrukują euro chyba..
2
Po to, że Digne raczej nie rokuje na poziom pierwszego składu a Hernandez ma na to szanse.
Alba trochę się już "wypruł" w Barcelonie, dobrze jest szykować za niego zastępstwo, będzie jak znalazł za 2 lata.
0
Digne chyba sobie pójdzie jeśli przyjdzie Hernandez.
15 mln piechotą nie chodzi.
Dziwne że nie ma żadnego info na ten temat.
0
Alternatywy 4...
0
Niby tak, ale Coutinho na DM na przykład nie zgra.
Za to zagra na skrzydle co też jest dużym plusem.
0
Chcesz pograć z Messim to zapraszamy.
Chyba że wolisz dostawać od niego notoryczny wp......l
Drugiej okazji nie będzie.
1
Bo DigNe to bardzo przecìētny zawodnik.
Raczej bez możliwości rozwoju.
No ale w sumie czego się spodziewać po duecie
Enrique/Fernandez.
Dobrze że wogòle cokolwiek gra i się przydaje.
0
Prawda to, Barca musi odświeżać skład.
Jeśli zawodnik ma jakość to czemu nie ?
0
Może Gomesa by zechcieli również.
Wymiana 2/1.