RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Tylko niech teraz zarząd spróbuje się tłumaczyć , że nie było wystarczającej kasy na wzmocnienia.
45 Gomes 45 Rakitić - zamiana na normalnego pomocnika za 90mln.
A teraz rozerwijcie mnie na strzępy.
2
Żaden interes dla Mbappe czy Coutinho, przejść do PSG.
Jednego chce Real drugiego teoretycznie Barca.
0
No tu się zgadzam Kovacić, był dobrym towarem za nie duże pieniądze.
Ale Turan wydawał się pewny, znał ligę, miał dobry power..
0
Ale Gomes był przez większość sezonu sparaliżowany lękiem, raczej nie pokazał tego na co go stać.
A Rafinha i Denis już żadnych tajemnic nie mają..
0
Ależ właśnie Caballos + Veratti.
Za to do widzenia, Denis,Rakitić i Rafa.
Gomesa bym zostawił, może się odblokuje.
0
Przesadzasz.
Technikę ma dobrą + umiejętność grania pod presją rywala.
Miał właśnie wnieść zadziorność i chęci, ale okazało się że nie ogarnia środka w Barcelonie.
Transfer średnio udany, ale nie jakaś wtopa.
1
Na miejscu Messiego już dawno postawił bym ultimatum, porządne transfery
albo bye bye.
Strasznie partaczą mu ostatnie lata kariery.
Chłop musi strzelać, asystować, rozgrywać, szkoda że jeszcze bronić mu nie każą.
0
Nie wiem, było tutaj sporo pisane na temat zainteresowania tym piłkarzem.
9
Jeśli Ceballos nas zleje podobnie jak Theo Hernandez, to będzie lekki niesmak.
Chyba, że przyjdzie Veratti i zamiecie inne półśrodki..
0
Ależ powinien, bo przy odpowiednich transferach nie będzie dla niego miejsca.
Opchnąć takiego drewnianego gościa za 50mln to byłby interes życia.
0
Na razie to wygląda dość śmiesznie, gazety piszą że Valverde liczy na każdego oprócz Turana, a przecież Barca negocjuje przybycie dwóch kolejnych pomocników.
Nie wiem ilu powinno być pomocników, ale chyba 9 sztuk to za dużo.
0
No to tylko takie gdybanie.
Chodziło mi o to że oni mogą co najwyżej pod przykrywką lewactwa realizować skrajnie nie-lewackie cele.
0
A mi pachnie niekumacją Twoja wypowiedź.
UEFA to bezduszna organizacja dla której ostatnią rzeczą jaką zrobią jest
wspomaganie biednych.
Kolego, wszystko jest wykalkulowane.
Zbyt oczywiste i zbyt częste wygrywanie wielkich klubów spowoduje nudę, a co za tym idzie mniejszą oglądalność i mniej $$$.
Dlatego ździebko przytępią rogi najbogatszym, ale tylko na tyle żeby reszta mogła czasem coś zawalczyć, choć nie koniecznie wygrać.
Lud się ucieszy, UEFA również .
0
Jeśli Veratti wraca do PSG to chyba znaczy, że aż tak mu nie zależy i możemy zapomnieć o transferze.
Jeśli klub nie kupi nikogo naprawdę mocnego to zarząd może się już szykować do opuszczenia stanowisk.
0
Ok. tylko pokaż mi ich następców.
Zostało oficjalnie stwierdzone, że coś jest nie tak z produkcją młodych zdolnych w La Masii.
Czy to jest złą selekcja, złe czasy dla młodych czy zwykły pech - tego nie wiem.
Przecież gdyby pojawił się ktoś z oczywistym talentem i odpowiednią psychą, drzwi do pierwszej drużyny by się otworzyły.
Po naszych crackach typu Halinović czy Munir, widać wyraźnie że jest problem z wyborem odpowiednich ludzi.
3
Żeby ogrywać młodych trzeba najpierw doprowadzić ich do poziomu który
rokuje na pierwszy skład.
Ilu piłkarzy ze szkółki Barcy zrobiło wielkie kariery w klubach top5 ?
Mam na myśli tych którzy poszli w świat.
Tello Deulofeu Bojan - chciałbyś ich w Barcelonie ?
4
Pedro, chłopaku to nie te czasy kiedy można było ogrywać pięciu słabiaków przez 5 lat.
Piłka na najwyższym szczeblu zrobiła się za trudna dla sfory młodzików gapiących się w smartfony,czy robiących sobie selfie.
Niech najpierw się wykluje ktoś potencjalnie godny pierwszego składu Barcy.
Chyba że pragniesz oglądać plecy Realu naiwnie czekając na kolejnego Inieste,.
1
To rozumiem, ale sam Veratti sprawy nie rozwiązuje.
To tylko jeden piłkarz.
Nadal nie ma dobrego mocnego ofensywnego pomocnika i jakościowego zmiennika dla Trio.
Twierdzę, że Włoch oczywiście załata dziurę ale przydałoby się też coś na przody.
Jeśli mamy być konkurencyjni.
0
Bez przesady z tym, że Veratti uczyni Barcę zdolna jakoś strasznie deptać Real.
Nadal będzie brakować drugiego bardziej ofensywnego pomocnika i wysokiej jakości zmiennika dla Trio.
Obawiam się, że w tym roku załatamy tylko dziury.
A kopa Barcelonie dałyby dopiero kolejne dodatkowe transfery piłkarzy takich jak Coutinho i Dembele.
W tej chwili mamy w pierwszym składzie pomocy Busiego (nierówna forma) i Inieste (starość).
Nawet po przyjściu Verattiego nie ma dla nich dobrych zmienników.
Na resztę pomocników można rzucić zasłonę milczenia.
Chyba ,że Roberto się jakoś dobrze wstrzeli.
Wystarczy ,że Messi wypadnie na dwa miesiące i będzie ból dupska.
0
Zdanie zostało napisane w sposób który sugeruje ograniczenia finansowe w odniesieniu do tego transferu, a nie wstępną kwotę przekazaną PSG.
To że nie zaczyna się od najwyższej kwoty jest oczywiste.
1
"Katalończycy potrzebują ostatniego czynu ze strony włoskiego zawodnika, aby móc dalej negocjować i zapłacić maksymalnie 80 mln euro"
Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w tym zdaniu.
0
Chyba czekają aż chłopak zrobi jakiś brzydki ruch i nie stawi się w terminie.
Wtedy PSG dostanie sygnał, że zawodnik naprawdę ma ich w d....e i nie ma zmiłuj.
3
Jeśli zarząd liczy, że kupi Verattiego za 80 mln to już możemy o nim zapomnieć.
Rynek dyktuje ceny a tutaj mówimy raczej o minimum 100.
0
Co to za brednie z tym graniem Busiego wyżej ?
Od kiedy to nam dwóch DMów potrzeba ?
Czytając ten artykuł można wywnioskować, że Veratti jest tu zbędny.
0
Czyżby Rafinha miał zostać naszym nowym crackiem środka pola, zamiast poprzedniego cracka Rakiticia ?
W sumie po co nam Veratti jak w drużynie od dawna czają się prawdziwe gwiazdy i tylko czekają żeby rozbłysnąć pełnym światłem ?
Rafinha zapewne po kolejnym sezonie będzie wart 80mln jak jego brat ;)
3
Niezbyt wesoły "przegląd".
Dulofeu i Paulinho na dzień dobry.
0
Zostawienie w drużynie Rakiticia i Gomesa to bezsens.
Dwóch takich nie potrzeba.
0
80 raczej Barca nie da.
1
Jeśli ban na transfery to na pewno go nie puszczą.
0
Być może Valverde ma jakiś konkretny plan na tego grajka, jakoś chyba to musi
widzieć, skoro zaakceptował ten transfer.