2

Przecież Neymar nigdzie się nie rusza, na pewno !!! (200%)
Na pewno ! (150%)
Na pewno (125%)
Na pewno.. (100%)
Na pewno... (75%)
Na pewno ? (50/50)

0

Z takimi zastępstwami jak wymieniłeś to chyba o puchar UEFA chcesz walczyć.
Chodzi o to, że taki klub jak Barca powinien mieć na wypożyczeniach rokujących na gwiazdy piłkarzy (np. Dembele), jeśli nie ma w szkółce.
Gwiazdy wymrą mniej więcej w tym samym czasie, a jak ty widzisz ich następców w postaci Deulofeu to życzę powodzenia.

0

Każdy ?
Ne lewe skrzydło tylko Coutinho, Grizmann,Carrasco albo Hazard.
Wystarczy że kluby nie zechcą ich sprzedać i nie ma kogo tam wstawić.

0

Coutinho, jedyny sensowny.

0

Dokładnie.
Projekt sportowy pod tytułem, wyciskamy do końca z Iniesty i Messiego.
Nie mamy pieniędzy na transfery.
Nie możemy mieć porządnego trenera bo tu się tak nie da.
Nie kupujemy młodych zdolnych tylko prosimy się żeby ktoś sprzedał cracka za 100mln.

1

Niezły z Ciebie "Wesoły Romek".

0

Bardziej niż samo odejście Neymara denerwują mnie te kłamstwa w mediach.
Nie wiem jak można pisać że Naymar już zaklepał transfer, jeśli jest to nieprawda.
A jeśli jest to prawda to nich w klubie nie mówią że zostaje w FCB na 200%, skoro wiedzą, że jest porobione.
Grać na podwyżkę Neymar nie może, bo nie zasługuje na większa kasę, nie dostanie w Barcelonie lepszego kontraktu.

1

Może i są, tylko prawdopodobnie nie do wyjęcia.

0

He He, teraz to dopiero będzie wojna między PSG a Barcą.
Bardziej martwi mnie to, że nie ma kogo wstawić za Neymara.
Najlepszy byłby Coutinho.
A Verattiego coś mi mówi , że nie dostaniemy.

0

To sposób na uzdrowienie tej drużyny.
Od dawna mam wrażenie że brakuje nam wstrzyku za 200 mln..
Ale jeszcze lepiej kupić Verattiego, zostawić Neymara, za rok Dembele.

1

Raczej zemsta, tak myślę.

3

Ależ macie ból dupska z tym Neymarem.
Facet jest od dawna jedną nogą w FCB a drugą na wylocie po lepszą kasę, a
lament się podniósł jakby to Messi w swoim prime odchodził do Realu.

Klauzula jest odpowiednia, na większą by się sam zawodnik nie zgodził.
Barca zarobi na 2-3 topowych graczy i załata dziury w składzie.

0

On raczej nigdy nie świecił..

1

Ustawienia zasilania w panelu sterowania.
Wybierz skutek zamknięcia klapy.

0

Za 12 tyś to bym brał Paska B5 albo Mazde 6.
To chyba nie kompakty ale solidne auta i dobrze się śmiga.

1

Tak, jest genialny.
Jego geniusz wyceniają na 25 mln..

0

Weź pod uwagę, że gra w AM, gdzie nie ma za dużo swobody.
W drużynie gdzie jest więcej miejsca i luzu dla ofensywnych graczy, myślę że by się przyjął.

0

Jak ktoś lubi się lękać, to niech lepiej pomyśli co się stanie jak Messi skończy karierę albo się zepsuje na amen.
Wtedy to dopiero będzie krach, odejście Neymara to przy tym pikuś.

1

Tutaj się nie zgodzę, dla mnie to jest piłkarz w swoim prime.
Może gdyby dostał więcej swobody i grania na niego, stałby się bardziej kluczowy.
Ale to w innym klubie.

4

W czym problem?
Barca to nie więzienie.
Nie będzie chciał, to sobie pójdzie gdzie indziej.
To nie jest kluczowy piłkarz jak Messi na przykład.
Za 200 mln można kupić Carrasco i Dembele, do tego zostało by na jeszcze jednego.

0

Emery nie chciał Krychowiaka, tam była jakaś presja w zarządzie żeby go kupić.
W każdym razie nie było tam żadnej ingerencji trenera, a być może nawet jakaś niechęć.

1

Nie sądzisz że by wygrał ?
A wyobrażasz sobie że 110mln siedzi na ławce ?
Ja tam go widzę jako zawodnika pierwszego składu na różnych pozycjach, właściwie wszystko w pomocy mógłby ogarniać.

1

Wystarczy Gomes i Roberto na zmianę dla Verattiego.
Ilu chcesz tych zmienników, pięciu ?

0

Haha znowu kolejny mądry.
Akurat taka propozycja ze strony Barcy jest bardzo logiczna bo Ivan tutaj nie pogra w razie przyjścia Verattiego.
Tak że może być to prawda.

0

Ano z takiej że PSG to nie Barca gdzie zapycha się pomoc zawodnikami wartymi 20 mln, ich stać na lepszego pomocnika zwłaszcza że chcą podnosić poziom sportowy.
Przykład Krychowiaka wskazuje że nie ma tam taryfy ulgowej dla drewnianych chłopaków.

0

To byłby szczyt beszczelności zabrać Emirowi najlepszego piłkarza i wcisnąć mu jeszcze koleżkę który skończy tam jak Krychowiak.

0

Co za różnica, jest strasznie słaby, coś jak Munir.

0

Na przykład taki, że przydałby się zmiennik który ze względu na bardzo dobry skill ogarnia wszystkie pozycje w ataku i jest rozwojowy (np. Dembele).
Paco raczej prochu nie wymyśli, zwłaszcza jak siedzi na ławce, a tutaj się wiele nie zmieni.

1

Być może tak się stanie, to najbardziej logiczne wyjście jeśli ma być jeszcze jeden lub dwa transfery za większą kasę.
Żaden z tych zawodników nie rokuje jakoś szczególnie, można więc ich sprzedać bez uszczerbku na poziomie sportowym drużyny.

0

Czy on jest tam ostoją defensywy to bym polemizował.
W Barcelonie mógł być dobrym rezerwowym i szkoda że odszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?