RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ostatnie newsy + gra w pierwszym składzie skłaniają raczej do wiary w pozostanie Neymara w FCB.
0
Dobrze prawisz.
Roberto miał na pewno dwie fajne akcje w tamtym sezonie, jedną z PSG drugą z Realem.
Poza tym pokazał, że może być ciekawym zawodnikiem jeśli rozwinie skrzydła.
Tyle, że to nie niczego na razie nie oznacza.
Może wskoczy na stałe do składu , a może skończy jak Rafinha czyli zawodnik na poziomie ale z ograniczoną przydatnością do gry w FCB.
0
Na razie jedynym kosmicznym transferem było przejście Pogby za 120mln.
Bardzo młody piłkarz ze skillami podkręconymi na max.
Reszta kwot 120-150mln to jak dotąd wymysł i pragnie mediów, nikt tyle nie zapłacił jak dotąd.
Tak że wstrzymał bym się z takimi wycenami.
0
Tak,jasne było napisać od razu 160..
0
Jeszcze nam na dobre wyjdzie ten transfer.
0
Jedyne co jest na plus w tej sytuacji, to to że z Liverpoolem Coutinho raczej daleko nie zajdzie.
Może więc zachce mu się do Barcelony.
0
Chyba nie oglądałeś ostatnich dwóch sezonów.
Iniesta to facet któremu skończyła się bateria.
Jest za to bardzo przydatny jako pomost między starym a nowym w Barcelonie.
Nie nadaje się już żeby decydować o sile drugiej linii.
Mimo całej sympatii dla niego, zaczyna wyglądać jak Xavi w ostatnim roku.
9
Biedny Neymar, z jednej strony jest przyszłością Barcelony, z drugiej jednak pragnie mamony i większej sławy.
Strasznie ciężkie życie ma chłop.
21
Jeszcze Ci nie przeszło z tym Verattim?
Prędzej szejki kupią Messiego niż Barca Verattiego.
2
Wystarczy na dwóch po 100mln.
Gorzej jeśli ten głupi zarząd wpłaci większość na Espai Barca, a ochłapy przeznaczy na jakieś transfery typu Paulinho.
1
Przecież on nie zostanie kupiony na lewe skrzydło.
Będzie grał za środkowym napastnikiem albo pójdzie na prawe skrzydło a Messi
wtedy do pomocy.
Skrzydłowy to na ten moment tylko Coutinho, Hazard, Carrasco.
0
Tak to niestety wygląda.
Przez Barce przewijają się ostatnio zawodnicy o wartości 20 mln, a ludzie oczekują że ktoś zapłaci za nich 40.
Trzeba najpierw coś pokazać, żeby się dobrze sprzedać.
1
Neymar daje dużo jakości Barcelonie i trochę magii podobnie jak Messi.
Jest wprost stworzony do tego stylu.
Ale prawdą jest też, że to nie jest jakiś kluczowy zawodnik i takim nigdy nie będzie.
Do Messiego daleko mu jak na księżyc.
Barca z innym dobrym skrzydłowym i dodatkowo kolejnym zawodnikiem za 100mln może być lepsza niż z Neymarem.
Do tego jeszcze będzie klubowo-transferowa kasa na trzeciego gracza.
Jeszcze się może okazać że ten transfer będzie strzałem w 10.
0
Taki typek na 60-70 mln, ale ostatnimi czasy trzeba 30-40 do każdej ceny dodać.
Przyznam że Dybala momentami wydaje się być przereklamowanym piłkarzem, jednak często robi też bardzo dobre wrażenie.
Ma ciąg, kiwkę i nosa do bramek.
0
Przesadzasz.
Kasa z Neymara, + to co mamy i dostaniemy za sprzedanie dwóch zawodników,
to będzie jakieś 300mln.
Za tyle można kupić 3 topowych zawodników.
Wystarczy żeby załatać dziury.
0
Jeśli klub zdoła kupić odpowiednich piłkarzy, to ten transfer może wyjść jeszcze na dobre.
Załata się dziury w składzie których by się nie dało zalepić bez dodatkowych 100mln.
0
Może i miał, ważne czy facet w ogóle chce grać w FCB.
2
Przyglądałem się Couthinio w jakimś sparingu.
Nie zagrał super meczu, ale zdecydowanie pokazał że jest wart dużo.
100-120 mln i może przy presji zawodnika go puszczą.
1
Chyba zwariowałeś chłopie, żeby przy takich dziurach w składzie i braku ewidentnych talentów wśród młodych, wpłacać kasę na poczet długu.
Po stracie Neymara będzie brak skrzydłowego i brak dwóch dobrych pomocników.
0
Oczywiście, tylko problem jest ze nalezieniem odpowiednich zawodników.
Verattiego sobie odpuszczam, bo jeśli Neymar przyjdzie do PSG to Włoch tam pewnie zostanie.
222mln +16 + transfery naszych "gwiazd" = ok. 300mln
Tylko kogo za to kupić?
0
Nie no nie mogę, następny "Wesoły Romek".
1
Problem w tym że Vweratti nie przyjdzie.
Ma to co chciał, wzmocnienie PSG dobrym zawodnikiem.
1
Nie bądź taki pewny.
Będzie w PSG Neymar, przyjdą może następne cracki.
A Barca nie dość że się powoli wykańcza, to zamiast wzmacniać skład na razie go osłabia, jeśli prawda jest transfer Neymara do PSG.
0
No nie do końca, kupimy tylko dwóch dobrych zawodników za tą kasę.
Trzeciego co najwyżej za pieniądze z transferów naszego szrotu.
0
A gdzie oficjalna informacja,że Neymar powiedział, zostaję w Barcelonie ?
Neymar zaniemówił czy co ?
1
Czas pokaże kto tu jest pelikanem.
2
No i co, gdzie są wszyscy "znafcy" jasnowidzowie wszechwiedzący którzy od początku wiedzieli że flirty z PSG to jedynie dziennikarski fake ?
Miny wam zrzedły ?
Czy może klub też kłamie, przyznając że jest problem z Neymarem ?
0
Czegoś chyba nie rozumiesz kolego.
Veratti jest zablokowany nie przez pieniądze czy nieudolność byłego agenta,
tylko przez zacietrzewienie Emira.
Raiola to lansiarz który jedyne co robi lepszego to wyciąganie większej kasy żeby się nachapać.
A to raczej Barcelonie nie wróży dobrze , zwłaszcza że się z nim nie lubimy jak pamiętam.
Zaśpiewa 150 mln i po Verattim.
Tak to się skończy.
0
Podobno radzi sobie bardzo dobrze.
2
Przecież Neymar nigdzie się nie rusza, na pewno !!! (200%)
Na pewno ! (150%)
Na pewno (125%)
Na pewno.. (100%)
Na pewno... (75%)
Na pewno ? (50/50)