1

Moje też.
Bez tego zawodnika linia pomocy wyzdrowieje.

0

70, bo od czegoś trzeba zacząć.
120 to moim zdaniem za dużo, bo zawodnik łapie kontuzje i nie jest jakiś szczególnie bramkostrzelny.
Gdyby miał końskie zdrowie i do tego jeszcze ładował bramy, to kasa poszła by baaardzo duża.

1

Na pocieszenie, podczas stypy po Verattim mogę pocieszyć, że drużyna w lidze miała tylko 3 pkt straty do Realu.
Wystarczy jeśli obecny trener będzie bardziej kompetentny niż Luis E, (co raczej nie będzie trudne) a liga będzie nasza.
Gorzej z LM.

3

Wyobraźmy sobie analogiczną sytuacje w FCB.
Neymar stwierdza że chce odejść, bo coś tam.
Znudziło mu się, albo zachciało mu się francuskiej miłości w Paryżu, wszystko jedno.

Czy Bartomeu trzyma go na siłę?
Nie, po prostu po błaganiach o pozostanie w Barcelonie, pozwala mu odejść za godziwą kwotę.

Jeśli PSG nie zapewnia Verattiemu tego czego on pragnie, powinni pozwolić mu odejść.
Cała ta gadka o niewolnictwie ma jak najbardziej sens.
Emir nie czuje ducha piłki, tylko robi tu jakieś interesy.

1

Raczej się nie zgodzę.
W sytuacji kiedy zawodnik ma ważny kontrakt, nic nie dadzą oferty Barcelony.
Emir je po prostu zleje.
Przy takim układzie jak mamy w tej chwili , tylko zdecydowana nieugięta chęć opuszczenia klubu przez Włocha może spowodować konieczność transferu.

0

Jeśli Veratti odpuścił to jest mega osłem.
Albo się jest przywiązanym do klubu i nie robi się takich jaj, albo chce się odejść i się drapie pazurami do końca żeby się uwolnić.
W ten sposób tylko by podrażnił kibiców, a jeśli była to gra na podwyżkę to jeszcze gorzej.

2

Nie no to jest jakaś kpina, jak gościu odpali i będzie wart 40, to co opchniemy go za 20 ?

1

No i co z tymi plotkami ?
Gdzieś tam napisali że bombą ma być Seri..

0

Pewnie , że się przyda tylko po co nam wtedy Rakitić i Gomes ?

0

Może Gomesowi zrobi się lepiej.

1

Zobaczymy jak to będzie.
Prawda jest taka, że z zawodników dostępnych na rynku nie ma jakiś wybitnych cracków, więc ten transfer ok.
Bellerin to nie jest nowy Alves.

1

Prawda to.
Pep jest kreatorem, kimś więcej niż trener.
Ale sam trenerka nie idzie mu jakoś wybitnie.
Być może ze "starą" Barcą lepszy trener wygrałby więcej, zrobił lepsze transfery.

4

Czy tak trudno zrozumieć, że transfer Azpilicuety jest ABSOLUTNIE nierealny ?

0

No przecież to był fake-news, rusek w życiu nie sprzeda tak dobrego piłkarza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Vidal to jest wielka niewiadoma, zwłaszcza po kontuzji.
Podziękuj Luisowi E. za trzymanie zawodnika na ławce zamiast go przetestować, choćby po to żeby było jasne czy się w ogóle nadaje.

0

To już może lepiej plan "D" jak Dani Alves !

8

Busi-Roberto-Rakitić - dla Ciebie to dobrze wygląda ?
Czyli powtórka z rozrywki, dominują nas w środku ekipy z połowy tabeli ...

1

No właśnie, cały czas o tym kto przyjdzie, a ciekawe co klub zrobi z dziesięcioma pomocnikami..

0

Rano Veratti do Barcy, wieczorem w PSG.
Tak to wygląda na razie.
Jeśli facet odpuści to mu się nie uda.
Jeśli jednak się uprze, to przy wielkiej zadymie w końcu go puszczą.

2

Neymar na sprzedaż ?
Autor ma jakieś wtyki w rodzinie , czy co ?

Co do Dulofeu, to można przetrzymać tego cwaniaczka przez jeden sezon, potem opchnąć za 25 mln gdyby się wstrzelił.
Jeśli okaże się słaby (co jest bardziej prawdopodobne bo to piłkarz który potrzebuje regularnej gry), to wielkiej straty finansowej nie będzie.

3

W dzisiejszych czasach te 25mln to nie jest jakaś wielka kasa.
Gdyby udało się jednak wyciągnąć Verattiego i Bellerina, Paulinho może być do nich ciekawym dodatkiem.
Nie jest winą zarządu że Ceballos wolał Real.

O ile na początku sagi wydawało mi się, że PSG na 100% zablokuje Verattiego, to teraz mam odczucie że Emir nie może sobie strzelić w stopę i jednak sprzeda Włocha.
W końcu nie może być tak, że piłkarz gra tam gdzie nie chce grać.
Takie prawo (piłkarskiej) natury.

0

Słabszy niż Rakitić to on raczej nie będzie.

0

Jeszcze Coutinho słowa nie powiedział, a już mamy wojnę między PSG a Barcą.

0

Kiedyś myślałem że ten zarząd nie jest taki zły, ale rzeczywiście są to chyba ludzie
którzy robią tu po prostu własny interes.
Tylko zastanawiam się patrząc np. na gębę Rosella, kto takie coś wybrał na prezydenta ?
Mam tylko nadzieję, że jeśli nie będzie w tym roku absolutnie koniecznych transferów to pożegnamy tą ferajnę jakimś zamachem stanu.
W tej chwili uratować ich mogą tylko udane zakupy.

0

To w sumie naturalne, że idzie się tam gdzie zwycięski flow, ale nadal mnie dziwi że Barca jest w tej chwili tak odpychającą marką, że nikt tu nie chce grać.
Poza Verattim, he he.

2

Rozumiem że wszyscy boją się Trio i nie chcą transferu do Barcy, ale w pomocy raczej nikt u nas nie straszy.

27

Coś nie wesoły ten przegląd.
Stara metoda "na agenta", agent psioczy a zawodnik przeprasza.
Dzięki temu piłkarz niby nie jest winny, a jednak opinia publiczna usłyszy co ma usłyszeć, tak żeby wstępnie obrobić dupsko emirowi.

4

Po co sprzedawać bramkarza który jest idealny na zastępstwo ?
Dobry, tani, co chcieć więcej ?

3

Jak widać nie zauważyłeś, że Gomes w ogóle średnio pasuje na pomocnika Barcelony (podobnie jak Rakitić).
Do tego jakiegoś szału w poprzednim klubie nie robił, w reprezentacji również.
A porównania do Iniesty czy Xaviego za młodu, to już jest totalny żart.

Widząc jakie są potrzeby Barcelony, nigdy bym nie kupił piłkarza o takim profilu.
Czy tak trudno jest zauważyć, że styl gry Barcy wymaga supertechnicznych wiercipiętów z motorkierm w dupie ?
Do tego z przeglądem pola lub umiejętnością strzelania bramek.

Zamiast tego toczą się dwa wozy z węglem i pomoc wygląda tak jak wygląda.
Z pustego nie nalejesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?