RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zablokowanych transferów już trochę było.
Ciekawe jak ma grać w PSG, skoro nie chce tam grać ?
0
Za chwilę Veratti powie że dobrze mu w PSG i zostaje.
A my zostaniemy z jakimś Renato Sanchezem.
3
"Srali muchy będzie wiosna"
2
Denis jak ty masz się rozwijać kiedy nie dostajesz minut i dostawał nie będziesz.
Chyba że Valverde dostrzeże w tobie jakiś super talent jak Enrique w Gomesie :)
0
Wzrostu czy czego innego, stoperem jest słabym.
Po pierwsze w ogóle nie jest stoperem i nie powinien grać na tej pozycji.
7
Mascherano to jest jakiś żart, a nie stoper na miarę Barcy.
Marlon to na razie melodia przyszłości.
Było brać tego Sancheza i pożyczyć na rok czy dwa, real by tak pewnie zrobił.
Za rok Masche odejdzie, jeśli Marlon nie wypali zostaniemy z dwoma środkowymi obrońcami.
W dzisiejszych czasach dobrze mieć na wypożyczeniu porządnych zawodników.
No ale Barca jak zwykle śpi, a potem płacz że obrońcy po 60mln..
0
Denis tu nie pogra bo jest w tej chwili za słaby na pierwszy skład.
Dla takich koleżków dobre jest wypożyczenie.
Bo jak niby ma wzmocnić Barcę piłkarz za którego nikt nie zapłaci więcej niż 15-20 mln ?
1
Tylko do tego trzeba mieć dobry węch, a u nas raczej nikt takowego nie ma.
0
Ale śmiechowne czasy, za każdego dobrego sprawdzonego piłkarza trzeba dać minimum 100mln.
Idealne czasy na łowienie talentów za grosze i sprzedaż za gruba kasę.
Brałbym tego Verattiego choćby tylko dlatego, że nie ma nikogo na takim poziomie za sensowne pieniądze.
Strasznie lipne jest tylko to, że chłop jest często kontuzjowany.
Ze względu na to cena nie powinna być maksymalnie wysoka.
Zapewne skończy się na 120mln.
2
Jeśli koleżka odejdzie z PSG , to raczej tylko do Barcy.
Wątpię czy Juve da za niego 90 mln, a Barcelona być może tyle zapłaci.
18
W Barcelonie jeśli mają rozum to poczekają na Dembele.
Mahrez w takiej sytuacji jest zbędny.
Chyba że za grosze go oddadzą.
0
No jakiś czas temu ucichły zapowiedzi wymiany składu, w następnym sezonie zobaczymy tą samą pomoc z jakimś średnim nabytkiem który zapewne będzie grał ogony z racji nie przystosowania.
Minus Arda i Rafinha zapewne.
Czyli właściwie nie wiadomo czy nie gorzej niż w tym sezonie.
Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że ta ekipa nie jest w stanie sprowadzić jakiegoś cracka.
1
To było oczywiste od dawna.
Nie będzie żadnych Verattich, tylko PO, jakiś tani pomocnik i Deulofeu na skrzydło, no i któryś kolumbijski stoper.
21
Brałbym obu, jednego gdzieś pożyczyć.
Ciekawe czy Barca jak zwykle będzie spała i za dwa lata zobaczymy Sancheza w jakimś City albo PSG, ale wtedy cena będzie 60 nie 20.
0
Lepiej dwóch po 40, niż jednego za 80.
Tylko trzeba umieć wyszperać, a w Barcelonie tego nie umieją.
Dwóch perspektywicznych pomocników np. Seri i ktośtam.
12
Za rok będzie kosztował 120.
Barca to wesoły klub, co chwila ktoś kupuje za 20 sprzedaje za 80, a u nas
zawsze jakiś problem z transferami.
0
Ja myślę że wręcz przeciwnie, chłopak bardzo chce iść do Barcy, spokojnie zgodzi się na częściową ławkę.
Poza tym może też grać pomocnika.
A bajka o tym że nikt nie przyjdzie bo Trio nie da grać, jest już mało aktualna.
Minut jest wystarczająco żeby młody sobie pograł.
0
Takie z Deulofeu wzmocnienie jaka jego cena.
Czyli małe.
Nie wiem, może Dembele jest w stanie grać również "na pomocniku", wtedy ten transfer miałby większy sens w tym sezonie.
7
Przy dzisiejszych stawkach 90mln to normalna cena.
Niech sobie Dembele siedzi tam jeszcze rok, prędzej czy później i tak u nas wyląduje bo pasuje tu idealnie.
3
30 mln za Dembele to chyba jakaś "wesoła nowina".
50 to absolutne minimum.
A Mbappe może sobie kosztować i 150, w tej chwili to najlepszy kąsek na rynku.
1
Chyba tylko ten wesoły agent wierzy w te słowa.
0
Jest nadzieja, Borussia sprzedaje piłkarzy w sensownych cenach.
Może za 60 mln Dembele by się sprzedał.
0
Ja myślę, że Messi by pokazał więcej gdyby miał z kim grać.
Drużyna jako całość grała w niektórych kluczowych meczach tak fatalnie, że nawet Leo z najlepszych lat by nic nie pomógł.
1
A czego się spodziewałeś ?
Że real się położy tak jak Barca?
W Juve z przodu biegają Mandżukić i Higuain, to czego się spodziewać..
Po tym co grubas pokazał w finale, pożegnałbym go natychmiast na miejscu prezesów.
Nie wiem skąd u niektórych była pewność, że Juventus wygra.
Ja byłem pewny że Real to zgranie, co najwyżej Juve w karnych na mega farcie.
3
Real grał bardzo dobrze, ale tu chodzi o coś innego.
Mam na myśli zwykłą sportową ambicję, której brakuje ostatnio zawodnikom Barcelony.
Różnica w mentalnym i fizycznym zaangażowaniu jest przeogromna.
U nas to wygląda jak jakaś umieralnia.
Żeby to zmienić trzeba naprawdę zrobić jakiś mocny przewrót w składzie.
0
Roberto to dobry materiał na zmiennika, w tej chwili poziom Rafinhi mniej więcej.
Ale może wyskoczy jeszcze z pudełka.
6
Nie zapłacisz, nie kupisz.
Za to kupi jakiś Manchester, a my dostaniemy jakieś transferowe ochłapy.
Umtiti to przypadek który zdarza się raz na jakiś czas.
0
Podziękuj naszym chłopakom za zaangażowanie i wolę zwycięstwa w tym sezonie.
Mniemam że to oni sprezentowali Realowi to szczęście.
0
O czym tu myśleć ?
Messi na stałe w środku nie będzie grał bo zapewne nie chce mu się wystarczająco zaciekle bronić, a tego wymaga ta pozycja.
Zresztą szkoda taką siłę rażenia ustawiać dalej od bramki przeciwnika.
1
"Styl gry zależy od kolektywu, od środkowych pomocników, aby dobrze rozgrywali piłkę".
No mam nadzieję, że to nie są puste słowa.
Wygląda na to, że trener kuma w czym problem.