0

Nie pamiętam szczegółów tej sytuacji.
Ale z tego co sobie przypominam to wysoki poziom i wkład Di Marii w grę nie był
przez Florka doceniony należycie.
Takie chyba wtedy były newsy.
Nie pamiętam czy chodziło o kasę czy pozycje w zespole.

6

Czuję smród w postaci 150-180 mln i Di Maria.
Swoją drogą to jakiś cyrk żeby zabrać nam cracka i proponować nie zapłacenie jego oficjalnej wartości, a do tego wpychać byłego piłkarza Realu.
Jak na to spojrzeć z boku to wydaje się nie realne.
A jednak jest prawdziwe.

0

Wyobrażam sobie bo to nie Ramos czy CR7.
Sam odszedł z Realu bo go tam chyba nie szanowali wystarczająco.
Na miejscu zarządu dogadałbym się na natychmiastową odsprzedaż do innego klubu.
Pewnie 45 można by za niego "chapnąć.."

14

To pozytywne, że ktoś interesuje się wałami na linii UEFA-PSG.
Może niech w końcu ktoś kopnie tego szejka w dupsko, tak żeby zrozumiał że oprócz wielkich pieniędzy są też inne wartości w sporcie.
Kasa i tak jest najważniejsza, ale pokrętny sposób w jaki PSG chciało uniknąć FFP
musi być wyciągnięty na światło dzienne.

Generalnie trzeba patrzeć na łapska przybyszom z Kataru, bo chcą zrobić z piłki cyrk, a już jest dość nieciekawie.
Coś mi się zdaje że Neymar "pójdzie" tylko normalnym transferem z dodatkiem w postaci jakiegoś zawodnika PSG.

Na miejscu Barcy uparł bym się na Verattiego + 150 mln, lub
220 + Di Maria i Draxler.
Jeśli chcą nas obrobić z Neymara , to niech słono za to płacą.
Zawodników przejętych od PSG można od razu sprzedać i zainwestować w docelowe transfery.

0

Mogliby puścić już tego Dembele, w sumie kupa szmalu za niego.

0

Problemem jest za niska klauzula.
Prawnicy nie ogarnęli tematu, nie przewidzieli że za jakiegoś gówniarza będzie trzeba za chwilę płacić 150 mln.
Przy takich kwotach 222 za Neymara to śmiech.

17

Było dodać zapis, że premia tylko przy wypełnieniu kontraktu.
Nie wiem co za głup musiał to klecić, żeby zapłacić premie a koleżka po roku wieje do PSG.
To druga wtopa po zbyt niskiej klauzuli.

0

Kupimy jak najbardziej.
Niestety będzie to Dybala który jest tu nie potrzebny w tej chwili.
To jedyny dobry zawodnik realnie do wzięcia.

0

Chciałbym zauważyć, że w ostatnim sezonie kręciły nas kluby z dolnej połowy tabeli LaLiga.
A mecz z PSG był apogeum nieporadności Barcy i Enrique.
Nie znam Draxlera ale jakoś nie zauważyłem żeby świat się o niego zabijał.
No i zostaje pytanie czy nam jest potrzebny i jak będzie wyglądał wrzucony miedzy lepszych piłkarzy.

0

Kwota nie ma tu nic do rzeczy, zwłaszcza że jest zbyt mała w stosunku do wartości piłkarza.
Rozmowa była o wymuszaniu, zgodnie z prawem ale jednak.
Biorąc pod uwagę że z tatuśkiem pobrali kasę za samo podpisanie kontraktu z Barcą, trochę nieuczciwie wygląda ta szybka dezercja.
I to jest jedyne o co można mieć pretensje.

0

Już wymusił, wymuszając w kontrakcie tak śmiesznie niską klauzulę.
Przecież wiedzieli z ojczulkiem po co tak cisną na niską cenę odejścia.

0

Jasne, że nie jest.
Ale ja liczę to co dostanie Barca, a nie to co straci PSG.
222-80 (cena Verattiego)=142mln

Sprawa jest o tyle zawiła, że szejker może posmarować i UEFA nic mu nie zrobi.

2

Poza Verattim nie ma tu nic do wzięcia.
Szejk chce nam wcisnąć swój szrot.
Di Maria to dobry grajek ale za chwile puknie mu 30 lat.
O pozostałych dwóch nawet nie ma co pisać bo to jakieś żarty.

140mln+ Veratti, tak by było sprawiedliwie.

0

A czemu nie zarobić na nim 150 ?
Nie wiem czy Neymar zostanie do końca życia w PSG.
zwłaszcza jak będą słabi w trofeach.

1

Ja się boję że zaczną kalkulować z upłynnieniem gotówki gdzie indziej niż na wzmocnienie drużyny.
Co do Rafinhi to trudna sprawa niby przydatny solidny zmiennik ale ile on zagra niby..
Razem z Coutinho będzie taki nawał "gęb" do wykarmienia że musi ktoś odejść.
Nie wyobrażam sobie dziewięciu pomocników w składzie.
Dziwne tylko że nic nie słychać na temat transferów.
Jeśli oprócz Coutinho dojdzie skrzydłowy to Arda co najwyżej kebaby może serwować po meczu.

2

Ktoś odejdzie na pewno, za dużo pomocników.
Tym samym będzie większa przestrzeń na nowe kontrakty.

16 Neymar
2- Rafinha
4 - Turan

Razem 22mln na nowe kontrakty.
Nie sadzę że w pierwszym roku Coutinho czy Dybala dostaną po 10 mln.
Tak że na dwóch nowych cracków wystarczy.

0

To jest jasne jak słońce.
Szejki zechcą odzyskać kasę i pójdzie do Realu za 3 lata za trochę mniejsza sumę.
Wszyscy będą zadowoleni, również (burdel)Tata.
Następny klub, następna prowizja.

0

Chyba a 100+ Rafinha.
Chyba że Liverpool lubi żeby go dy...ć.

3

Przesadzasz, wszyscy wiedzą że ten chłopak ma mocno już naciągnięta cenę 100-120.
Jakoś nikt się nie pali z ofertami.

0

Działania zarządów od czasów końca Guardioli to kryminał.
Gdyby Barca robiła od początku odpowiednie transfery, to była by potęgą na długie lata.
Trafiło się wielkie złote jajo (Messi) i kilka mniejszych złotych jajek i to wszystko prawie za darmo.
Taki klub powinien mieć przyszłe gwiazdy na wypożyczeniach, czekające na wejście do składu.
Taki Dembele kosztował parę groszy, wystarczyło go kupić i pożyczyć na 2 lata.
No ale przecież lepiej siedzieć i czekać aż zakosztuje 90.
Tłumaczenia że niech chciał nie przyjmuje, bo na pewno dało się go $kusić odpowiednią sumą.

0

Zgadzam się szczególnie w jednym.
Główna przyczyną porażki ostatniego sezonu była przede wszystkim postawa
najważniejszych zawodników.
W każdym razie na pewno nie zmienników.
No i trener-freak dołożył swoje -5 punktów.

Denisa bym również pożegnał bo nie pokazał nic poza bezproduktywnym miotaniem się.
Z takim skillem będzie siedział na ławce i zagra 5% tego co w słabszym klubie.
A to młody chłopak i potrzebuje gry do rozwoju.

0

Nic nie będzie, Neymar zostanie i będzie syf.
Nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

2

Niech sobie idzie gdzie chce ale z tym pobraniem 26 mln i pokazaniem dupska po roku , to jest totalna chamówa i dymanie klubu z kasy.

0

No żeby się nie okazało że Szejker posmaruje w UEFA i progu finansowego cudem nie przeskoczy..
Bo mnie się zdaje że 20 mln łapówki to dla niego nie problem.

2

Miejmy nadzieje, że nie wezmą Di Marii.
Nie dość że ułatwimy im transfer to dostaniemy kolejnego podstarzałego zawodnika.
Mając kasę Barca powinna myśleć o przyszłości.

0

222+16+ transfery = Coutinho, Dembele + jakiś rozgrywający..

0

Właśnie sobie przypomniałem, że jakiś rok temu zastanawiałem się jak niby Barca widzi swoją przyszłość na lewym skrzydle skoro Neymar na 100% odejdzie za 2-3 lata.
Teraz jest przynajmniej jasne, Lalka Barbi odchodzi.
Jest kasa, jest fun.

1

Ja tam nie miał bym nic przeciwko Verattiemu za 80 mln jako część transakcji.
W końcu jest nam potrzebny, a rozgrywających na rynku brak.

1

A co tu jest do grania ?
Chce odejść, proszę dać 222mln.
Rzecz chyba oczywista.

1

Żeby chociaż jeden przyszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?