RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że dzięki mądrej decyzji Luisa zespół dostanie pozytywnego kopa.
Przynajmniej wszystko jest jasne i nie ma jakiś niedomówień.
Trener odchodzi, co było oczywiste już od jakiegoś czasu, teraz trzeba dać z siebie wszystko żeby wygrać ligę.
Liczę na podwójną motywację, jak w w drugiej połowie pierwszego sezonu Lucho.
Sampoali, ponieważ uważam że dla Barcy dobry jest trener z gatunku południowców, do tego wydaje się być trenerem z pasją, wyniki również są.
Koemana nie widzę, liga angielska to coś innego niż Barca.
Może gdyby przejął najpierw jakiś lepszy zespół z La Liga i się dobrze pokazał.
0
Możliwe, jednak tym razem mogło być to na wagę mistrzostwa.
0
Jak się chce to i szczęście czasem dopisze.
2
Wypadało by jeszcze przypomnieć co niektórym, że w ubiegłym sezonie Real grał słabo, co wydatnie nam pomogło w wygraniu ligi.
0
To jest bardzo ponury żart.
Z deszczu pod rynnę.
0
Może niech się wstępnie dogadają z jakimś klubem na sprzedaż zawodnika po sezonie, drogi nie jest więc chyba powinien się chętny znaleźć.
0
Zanim sklecisz listę wzmocnień, napisz skąd wziąć kasę, może jakaś lista sprzedaży ?
2
Nie wiadomo, może chłopaki zepną dupska tak jak w pierwszym sezonie, mimo zadymy z trenerem poczują się w końcu odpowiedzialni za wynik i zaczną coś pokazywać.
W sumie trochę więcej zaangażowania i brak Gomesa na boisku może wystarczyć
do lepszej gry.
2
Wymiana Rakiticia i Gomesa na piłkarza o profilu bardziej odpowiadającemu Barcelonie załatwiła by częściowo sprawę.
Odraczanie momentu sprowadzenia chociaż jednego gracza wysokiej klasy nic nie da.
Co do konkurentów to podtrzymuję swoje zdanie, że są niezbędni ponieważ chłopakom się za bardzo nie chce chcieć.
Po prostu graja jako święte krowy, często lekko zblazowane.
Patrząc na ich wiek i chęci do gry, przydałby im się ktoś depczący po piętach.
Może by dotarło, że oprócz skilla liczą się też chęci.
A MSN rzeczywiście pożera tą drużynę sportowo i finansowo.
0
Tak łatwo nie jest, jednak jeśli są chętni to się sprzedaje i kupuje odpowiedniego piłkarza.
To w sumie normalne, że się transfery nie udają czasami.
Wymiana dwóch zawodników w składzie to nie misja na Marsa.
2
Jest trochę w tym co napisałeś.
Jednak nie zanosi się żeby nasze gwiazdy nagle zaczęły świecić dawnym blaskiem.
Widać to zresztą od dawna.
Tak więc potrzeba im poważnych konkurentów do składu a nie zmienników o niewielkiej wartości sportowej (jak na Barce).
Wracamy więc do punktu wyjścia, czyli zakupu lepszych piłkarzy.
0
Nie ja tu jestem od banów, przecież wiadomo.
Mógłbyś jednak się powstrzymać od obrażania użytkowników tej strony.
Do dyskusji rzeczywiście włączam raczej w kwestiach problemów drużyny niż tam gdzie chwalimy po raz tysięczny Messiego czy Inieste.
Dla mnie jest nie pojęte, że chłopakom tak łatwo przychodzi odpuszczanie, od dawna piszę, że nie akceptowalny jest taki brak zaangażowania .
Stąd ten negatywny ton.
0
Nie wierzę w każde słowo które wypisują pismaki.
Jednak doświadczenie w słuchaniu mediów pokazuje, że nie ma dymu bez ognia.
Tak jak pisałem powyżej drużyna wyraźnie wygląda jak by nie chciała grać i to jest głównym sygnałem że coś jest nie tak na linii trener-zespół.
Kolego paoramirez1 nie porównuj mnie do gimbazy która zalewa tą stronę pochwałami po wygranych bo tego nigdy nie robię.
I daruj sobie chamstwo w wypowiedziach bo zaraz skończysz z banem.
0
Chłopie Ty naprawdę łykasz ten kit ?
Piłkarze oficjalnie dyskredytują trenera mówiąc że są źle przygotowani do meczów, do tego tworzy on konflikty personalne.
Media trąbią na lewo i prawo, że jest mega zadyma, zawsze jest w tym trochę prawdy.
Poza tym nie widzisz jak im się nie chce grać?
0
Jeśli tamta sytuacja była gówniana, to w jakiej jesteście teraz ?
Po prostu uwielbiam te gadki do kibiców, wszyscy wiedzą że połowa drużyny
nie trawi trenera, a Pique wyskakuje z gadką że oddadzą za niego życie.
0
No ale przecież za Gomesa i Rakiticia przyjdzie tylko jeden pomocnik, więc
tak wielu ich nie będzie.
Turana i Alcacera również zamieniłbym na jednego rezerwowego napastnika,
najlepiej takiego który ogarniałby dwie pozycje w ataku np. Carrasco.
Ja też nie jestem fanem talentu Rafinhi, ale może być to tani solidny zmiennik, podobnie jak Denis.
W sytuacji kiedy Barca gra fatalnie, oni są nieprzydatni, ale przy w miarę stabilnej formie drużyny, można ich dobrze wykorzystać.
20
Pisałem od dawna, że Trio potrzebuje zmiennika wysokiej półki to mnie chcieliście zjeść, że niby nie będzie grał, nie będzie chciał itp.
No teraz widać jak przydatni Barceloni są piłkarze klasy B.
Luis E. ma łatkę trenera który nie umie robić transferów i po raz kolejny się to potwierdziło.
0
Dajże spokój temu Rafinhi, jeszcze się przyda kiedyś.
Wszystko jest do zrobienia w jednym okienku.
Za Gomesa i Rakiticia jakiś topowy pomocnik + kasa z budżetu na PO.
Rezerwowy napastnik i kolejny pomocnik, po następnym sezonie.
0
Sprzedawanie piłkarza który jest wart parę milionów nie ma sensu.
Lepiej go trzymać na zmiany, przynajmniej nic nie kosztował .
Za to Rakieta i Gomes, powinni już pakować walizki.
Będzie straszna głupota zarządu, jeśli ich będą trzymać na siłę.
9
Dani ile Ty masz lat, piętnaście ?
Jeszcze nie skumałeś, że wszelkie władze są zawsze fałszywe i niewdzięczne ?
Zapraszam na nauki do kraju gdzie rządzi Zły Karzeł.
0
Patrząc na wybór składu w tym meczu można stwierdzić, że trener ma konflikt z najważniejszymi piłkarzami Barcy, chyba się nie lubią.
Albo raczej oni jego nie akceptują.
Wyrok został odroczony, ale przy takiej atmosferze i tak będzie wtopa prędzej czy później.
Może lepiej niech Luis już teraz opuści Barcę bo smród jest niesamowity.
Moim zdanie działa on demotywująco na zespół.
W atmosferze wojny nie da się grać dobrze.
7
On tu profilem po pierwsze nie pasuje, wóz z węglem podobnie jak Rakitić.
0
To oczywiste że nie było zasługi Luisa, po prostu Trio się wściekło na moment.
Zdążył jednak chłop zebrać setki fanów na tej stronie..
0
Chłopki chyba nie grali dla trenera..
0
No Rakitić to się dopiero pokazał..
7
Wiele się nie zmieniło, nadal "tam" chyba nie myślą prawidłowo.
0
Twierdząc że nie widzę go u nas miałem na myśli profil zawodnika.
Pewnie za 2 lata grałby lepiej, zwłaszcza jeśli cały zespół byłby w lepszej formie.
Jednak podobnie jak Rakitić, jest to trochę "wóz z węglem", a da się zauważyć, że tacy zawodnicy nie dają rady w środku pola Barcelony.
Tu trzeba super technicznych graczy z motorkiem w d.... .
0
Zachwyt nad Thiago jest przesadzony, ale Ty również przesadziłeś porównując jego poziom do Sergiego.
0
Ale nudny przegląd, znowu czytam co powiedział wczoraj Suarez.
4
Patrząc na Gomesa nie wierzę, że jest się w stanie rozwinąć na tyle żeby stanowić wzmocnienie Barcy.
Do tego kompletnie "niebarceloński" typ zawodnika, podobnie jak Rakitić.