0

Plotka z byłego klubu Luisa (Romy) głosi, że facet ma kłopot z transferami.
Był tu kiedyś ciekawy artykuł na ten temat.
Patrząc na to co się dzieje może być w tym ziarenko prawdy.

Inna sprawa, że ostatnie przygody z nowymi nabytkami wyraźnie pokazują, że tutaj wzmocnieniem są zawodnicy na najwyższym poziomie z kosmiczną techniką.
Jednym, słowem piłkarze za których płaci się więcej niż za Gomesa czy Arde.
Choć akurat te transfery na papierze wyglądały dobrze.

3

Są pewne plusy ostatnich słabych występów Barcy.
Mam nadzieję, że zarząd w końcu przejrzał na oczy i wie to, co
wiedzą już chyba wszyscy fani FCB - ten zespół potrzebuje drugiego kreatywnego pomocnika na wysokim poziomie.

Jakiś czas temu miałem co do tego wątpliwości, bo przecież jest Arda, Denis, Rafhinia, Gomes.
Teraz jest jasne, że ci piłkarze przy słabej formie Trio dają niewiele, po prostu są na boisku, czasem zagrają jakiś lepszy mecz.
Może kiedyś się rozwiną ale kiedy i czy w ogóle, tego nie wiadomo..

Jeśli MSN odzyska formę to znowu problem pomocy zostanie zamieciony pod dywan, ale z pewnością znowu się ujawni w kolejnym newralgicznym momencie.

Problem w tym, że w kolejnym sezonie trzeba kupić dwóch stoperów (Mascherano i Mathieu pewnie odejdą) i prawego obrońce.

0

Mega ciekawy mecz?
Nawet osoba siedząca za mną (nie jest kibicem piłki ale czasem ogląda) spytała mnie co to za nudny mecz i czemu takie flaki oglądam..
Spotkanie wyglądało jakby obie ekipy oszczędzały siły, pytanie tylko na co..?
Real to w ogóle przyjechał chyba podreptać i zabrać remis.
No ale co się w sumie dziwić, Barca słaba ostatnio a w RM kontuzje.

11

Jak na klasyk mecz dość powolny z małą ilością sytuacji.
Racje mieli ci którzy pisali przed meczem że Real jest beznadziejny.
Dość słaba Barca cisnęła ich jak leszczy.
Wynik sprawiedliwy, bo nikt tu szału nie zrobił moim zdaniem.
Jedynie L.E. jak zwykle się popisał wspaniałymi zmianami ..

2

Śmierdzi remisem w tym meczu, tak myślę.

0

Styl uległ modyfikacji, to nic złego przecież.
Magia wciąż działa.
Gorsze jest to, że L. E. zrobiłz Barcy drużynę która przycisnąć może każdy kto
tylko zagra ambitnie i z pomysłem.
A wydawało się że to trener który po pierwsze uczyni Barcę waleczną i mocną mentalnie.

0

Uważaj, klub obrońców Rakiticia nie przepuści takiej zniewagi ..
A tak na serio to facet się stara ale nie ma papierów na granie na tak wymagającej pozycji.
Blokuje miejsce komuś bardziej kreatywnemu.

3

No raczej nie spinali.
Chyba, że nie zauważyłeś dreptającego Messiego czy Xaviego.
Co prawda Messi miał wtedy sporo kontuzji ale generalnie po erze Guardioli
nastąpiło małe rozprężenie.
Szybko zapomniałeś o tym że w pierwszym sezonie Luisa chłopaki po porażce na Anoeta sami zmotywowali się wewnątrz grupy.
I to nie jest tylko moje zdanie, często było tu o tym pisane.
A trofea to LM i LaLiga, więc może nie podawaj jakiś liczb zawierających zdobycze o których świat zapomniał jeden dzień po wygranym meczu.

Podsumowując, twierdzę że Luis nie jest dobrym trenerem a większe znaczenie dla Barcy ma motywacja i wola zwycięstwa wewnątrz drużyny.
Co do plusów Luisa które podałeś - można wymienić drugie tyle minusów.
To jest trener który ma dwa atuty, był dobrym piłkarzem i jest mocny fizycznie.
Powinien mieć respekt wśród zawodników, a czy ma to tego nie wiem.

4

Wybacz ale tytuły zdobyła po pierwsze drużyna a nie trener.
A tego że chłopaki spięli dupska i postanowili coś w końcu wygrać to pewnie nie zauważyłeś.
Trzech gości z przodu załatwiło całą sprawę a Ty mi tu wyskakujesz z takim tekstem.
Facet popełnia te same błędy jak małe dziecko, raczej trudno wychwalać go pod niebiosa.
Choć akurat ten mecz to nie jego wina, nic wiele lepszego na ławce nie miał.

3

Mecz zawsze można przegrać, zwłaszcza z tak dysponowanym przeciwnikiem.
Bardziej należało by się się spojrzeć na grę Barcelony od początku sezonu i zastanowić co jest tego przyczyną.
Trener jest marny, jednak styl jest z góry określony i nowy człowiek prochu tu nie wymyśli.
Messi robi połowę roboty i rządzi drużyną, to również rzecz niezmienna.
Plotka głosi, że Lucho słabo dobiera transfery i może tutaj jest pies pogrzebany.
Iniesta pomocy nie zbawi, bo nawet jak jest zdrowy to w połowie rozegranych meczów prawie go nie widać.
Ludzie czekają na Iniestę jakby był drugim Messim i gwarantował sukces, a zapominają że facet często jest kontuzjowany i tak naprawdę jest połową zawodnika którym był kiedyś.
Tyle, że i tak jest lepszy niż reszta pomocników.

3

Ja bym raczej obstawiał mega pressing i wykorzystanie wskazówki jaką dał Real San Sebastian.
Jeśli Zidane ma rozum to skoczy nam do gardła jak dziki kocur.
Chyba, że woli czekać aż Messi dostanie piłkę i zrobi co trzeba..

1

Zastanów się lepiej ile punktów w tym czasie straci jeszcze Barca, grając tak jak gra od początku sezonu.
Tak, Real z pewnością teraz stanie i będzie czekał aż mu nastrzelają...

3

Zespół stacza się w jakąś otchłań, a przy każdej stracie punktów połowa ludzi pisze że ligi nie wygrywa się jesienią.
To prawda, ale można ją jak najbardziej jesienią przegrać.
Chyba, że komuś wydaje się że Real odwali taki numer jak Barca w poprzednim sezonie i zacznie masowo tracić punkty.
Tyle, że ja bym na to nie liczył bo oni dawno nie wygrali mistrzostwa i będą gryźć
trawę żeby utrzymać przewagę.

Co jest najbardziej kłujące w oczy to to, że Barcę L.E. może objechać każdy średni zespół jeśli tylko ma formę i postawi trudne warunki.
A naszym chłopakom grać na 100% nie zawsze się chce.
Chyba byli w szoku, że przeciwnik walczy, biega i strzela..
Teraz znowu będą modły do Messiego, królu zrób coś !

0

Uważaj, ściany mają uszy - klub obrońców Rakiticia nie śpi nawet o tej godzinie.

2

Może lepiej po pierwsze niech nie dadzą sobie strzelić głupiej bramki bo wtedy będzie pozamiatane.

0

Do pomocy w FCB raczej trudno byłoby się wcisnąć..
Chyba żeby połowa składu zjadła źle przyrządzoną rybę Fugu.

2

A wydawało się, że Ancelotti będzie dla Bayernu idealny.
Tam chyba jednak trzeba jakiegoś hitlerowca z krwi i kości..

0

Niestety codzienne oddawanie hołdu Messiemu nie jest moim celem na tej
stronie.
Zauważ że krytyka jest rzeczowa a nie jakiś hejt..

2

Wygrana z Celticiem reakcją na potknięcie ?

0

MC sieje zamęt i tyle.
Nie wiem czy by im się opłacało dać 200mln za zawodnika który ma trzy dychy na karku i grał całe życie w jednym klubie między swoimi.

Nie twierdzę, że nie podoła sportowo ale na przykład może źle znieść "mentalnie"
taką przeprowadzkę i co wtedy, 200 baniek poszło w eter ?
Przecież Barca go nie odkupi za 150 ..
Szejki chyba umieją liczyć i szacować ryzyko takiej operacji.

1

Gramy fatalnie, ale przyczyną są kontuzje a nie jakiś katastrofalny rozpad zespołu.

0

Zauważ, że w przypadku FCB trudno mieć jakiś konkretny pomysł na granie, skoro styl i sposób gry już jest z góry ustalony.

0

Otóż problem polega na tym, że komponowanie nowego zawodnika w zespół
FCB trwa co najmniej rok a najczęściej dłużej.
Tak, że trudno cokolwiek oceniać w tym momencie.
Dla mnie Arda jest niewypałem, reszta może jeszcze zaskoczyć.

0

Niestety analizuję na zimno.
Zresztą sam widzisz jak się skończyło.

3

Barce ratuje tylko zawirucha która się odbywa w Realu od paru lat.
Jak zaczną grać dobrze to po nas.

1

W sumie byłem pewien że przej.....my, więc remis jest sukcesem.
Na domiar szczęścia pomyliłem godziny i tego nie oglądałem przez pomyłkę.
Ciekawe czy przypadkiem w tym sezonie nie okaże się że wyczerpaliśmy temat.

4

Liga angielska chyba zmienia się w Ekstraklase.
Takie wnioski po meczu MU-Arsenal..

29

Wtopa wisi w powietrzu.

0

Pytanie czy zawodnicy będą mieli szacunek do trenera który nie był wybitnym zawodnikiem i nie jest na razie trenerskim crackiem.
Mam wrażenie że drużyny takie jak Real czy Barca potrzebują na ławce kogoś
kto ma "jaja".
Choć oczywiście nie musi ich pokazywać jak Van Gaal w szatni Bayernu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?