9

Nie wiem jak sobie wyobrażasz Bellerina jako rezerwowego, ta opcja jest
nie możliwa do zrealizowania.
Przyjdzie piłkarz z niższej półki.

1

Nie oglądałem.
Sevilla nie ma tu nic do rzeczy, teraz jesteśmy w Barcelonie.
Ja nawet Vidala lubię, wydaje się być sympatycznym piłkarzem który musiał sporo się napracować żeby osiągnąć poziom jaki w tej chwili prezentuje.
Tylko czy to wystarczy na grę w FCB ?

6

Po co się pastwić nad tym Vidalem?
Sprzedać i wszyscy będą zadowoleni.
Patrząc na jego grę wszystko jedno lepszą czy gorszą, widać jakiego pokroju jest piłkarzem.
W ofensywie schematyczny w defensywie może by się ogarnął.
Nie wydaje się że mógłby być PO na miarę Barcelony.
Moim zdaniem to jest wtopa transferowa, źle wybrany piłkarz który z trudem
osiągnął poziom na którym jest teraz i być może jest to jego szczyt możliwości.

2

Nie wiem czy mam racje ale jak Neymara będą wiecznie chcieli zamykać do pierdla to on tu długo nie pogra..

1

Mnie interesuje gra Bravo w Barcelonie a nie w MC.
Chciałbym jeszcze dodać, że Bravo jak pamiętam dość często ratował nam dupsko w sytuacjach krytycznych a u Niemca tego nie widzę.
Po prostu broni i tyle.

13

Ludzie ogarnijcie się trochę, facet broni tu już trzeci sezon.
I nadal ma jakiś problem.
Na ten moment sprzedaż C.Bravo wydaje się być totalną wtopą.
Jedyne co Ter Stagen reprezentuje to chorobliwa ambicja nieadekwatna do poziomu umiejętności.
Pozdrowienia dla fanklubu Niemca, przy okazji pozdrawiam również fanklub Munira.

2

No bardzo ciekawe gdzie niby ten Dybala miałby grać.
Chyba za Neymara najprędzej, jeśli się zawinie z Barcy.

0

Ja nie mam zdania o Paco, bo go nie znam.
Ale za wcześnie żeby chłopaka skreślać.
Może być z nim jednak taki sam problem jak z Munirem, czyli że przy takiej częstotliwości występów będzie potrzebował 2 lata żeby się wkręcić.

0

Dla mnie Andre słabo a Paco za krótko grał.

0

czerwona powinna być

0

Poziom przeciwnika jednak sporo niższy.
Wygląda na to że Luis E. niczego się nie nauczył i nadal lub ryzyko.
Na szczęście nie ma Mascherano więc nie ma kto się poślizgnąć.

0

0

Szukajcie a znajdziecie.
Pewnie by się taki znalazł, gdyby sobie ustalić taki priorytet.
Poza tym bajka o siedzeniu na ławce jest dla mnie śmieszna bo jak widzisz,
własnie 3 tygodnie będą do dyspozycji.
Do tego zmiany w końcówkach, PK, mecze z ogórkami, rotacje z powodu zmęczenia lub na wszelki wypadek.
Do tego dłuższe kontuzje (odpukać).
Jak się to złoży do kupy do dobry grajek miałby tu sporo do roboty.
Oczywiście większość nie będzie chciała być zmiennikiem ale myślę że by się ktoś skusił gdyby dobrze poszukać.

Mnie generalnie chodzi o to, że mamy zawodników typu Rafhinia, D. Suarez, Arda, Paco czy wcześniej Munir, którzy nie wnoszą za wiele a poziom drużyny jest taki, że przydałby się ktoś naprawdę dobry.
Nie twierdzę, że potrzeba nam dużo lepszej ławki ale jednego więcej topowego ofensywnego zawodnika chętnie bym zobaczył w FCB.

0

Zgadzam się z opinią.
Barca bez Messiego i Busquetsa to nie jest zespół który może sobie tak po prostu wygrać z wczorajszym Atletico.
Było sporo pecha, nagłe rozegranie wolnego, kanał, poślizg i perfekcyjny strzał.
Nawet gdyby Masche się nie wyłożył, również mógł paść gol.
Graliśmy dobrze ale w sytuacji kiedy Messi nie stwarza swoją osobą maksymalnego zagrożenia, Barca już nie jest taka silna.

Simeone mówi coś o dobrych zmianach, chyba tylko po to żeby dowartościować siebie samego.
Gdyby nie kontuzje było by im bardzo trudno zremisować.
Zespół (FCB) grał dobrze, trzeba się cieszyć.

Ja jak zwykle ubolewam, że nie ma czwartego napastnika który byłby mega kocurem i mógłby wnieść więcej niż Arda czy ewentualnie Paco.
Być może ktoś mnie wyśmieje, ale wspomnicie moje słowa jak ktoś z Trio wyłoży się na dłużej.
Za takiego gościa trzeba by było dać minimum 50 mln, ale przynajmniej było by zabezpieczenie w razie kontuzji i porządny gracz do rotacji.

1

Bo tam nie ma drużyny, SAF zostawił zgliszcza po sobie, magia prysła i trzeba
teraz długo budować..

17

Ludzie dajcie już spokój tym zmiennikom.
Mascherano załatwił mecz i tyle w temacie.

0

Kolego nie da się trzymać w klubie takiej ilości gwiazd, nawet Real w ten sposób nie robi.
Barca ma kaprawych obrońców, mam na myśli stoperów, do tego cała gra obronna szwankuje jak na taki mocny klub.
Mascherano z całym szacunkiem dla niego, to jest DM a nie obrońca.
Mathieu mam wrażenie, że niedługo stoczy się do poziomu polskiej ligi.
Jedynie Umtiti jest materiałem na dobrego, zawsze zaangażowanego na 100% obrońce.



Nie wiem kto za to odpowiada, za to trzymanie latami ekipy defensorów
którzy nie są na miarę Barcy.
Zgadzam się z Tobą w sprawie czwartego napastnika, to powinien być lepszy grajek, z takimi samymi uprawnieniami do gry jak Trio.

5

Trzeba być wariatem żeby wystawić taką parę stoperów.

2

Barca bez Messiego..
Takiego meczu właśnie się spodziewałem.
Będzie ból za parę lat..

0

No tak podejrzanie to wygląda w obronie..
Do tego nowy bramkarz.
Chyba że chłopaki z przodu zrobią taką presję, że przeciwnik nawet pod bramkę nie podejdzie.

0

Szału facet nie robił ale był zgrany z drużyną i zawsze był w pogotowiu w razie potrzeby zmian.
Taki zawodnik jest przydatny.

0

Ciekawe kto w taką bajkę uwierzy.
Że w dzisiejszych czasach np. na 5 mln euro więcej ktoś machnął ręką..
W zamian za zasługi he he..

0

Wszystko jedno byle przy sztucznym świetle.

9

Kolesiowi co zepsuł tą kontrę należą się baty od całej drużyny..

1

Ja od dawna gadam, że jak Real się ustabilizuje z odpowiednim trenerem, to skończą się czasy głupich wpadek Barcelony pozostających bez konsekwencji.
Real ostatnio miał bez przerwy jakieś zawirowania, teraz się to może zmienić.
Mam nadzieję, że obecność Umtiti'ego na stałe w obronie, trochę zwiększy szanse na wyeliminowanie wpadek po błędach.

0

W sumie to nie widzę winy Jaspera w żadnej ze straconych bramek.

9

Nie ma to jak podkradać Barcelonie młodziaków.
Płacisz mało albo w ogóle i masz grajka z dobrym skilem technicznym.
Żyć nie umierać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?