0

Może niech dosypią chłopakom do herbaty jakiegoś koksu, bo znając ich zdolność do grania na 80% w najważniejszych meczach, mogą zaliczyć jakąś wtopę..

0

Jak Atletico zagra tak słabo jak w drugim meczu z Bayernem to o zwycięstwo może być trudno.

0

Nie wiem po co nam ten chłopak w pierwszej drużynie.
Będzie piąty w kolejce do gry, czyli ławka przez cały sezon.
Lepiej by mu było gdyby się gdzieś rozwijał na wypożyczeniu.

0

Guardiola podobno szuka winy u fizjoterapeuty.
Wcześniej lekarz klubowy był winny.
Facet jest po prostu śmieszny..

8

Jak dostaniemy 60 mln to nie będzie to Wielka głupota tylko chłodny interes..

0

No nie był bym taki pewny.
Staną w 11 na polu karnym i ze.....ją się żeby FCB zabrać tytuł..

0

Patrząc na grę City trudno być optymistą.. ta drużyna to jakiś żart.
Oczywiście będę im kibicował całym sercem.

Liczyłem na dobrą obronę i nie dopuszczanie do zbyt wielu sytuacji podbramkowych w meczu Bayern -Atletico, a widziałem miazgę i dużo farta dzięki któremu wygrali tą rywalizacje.
Ten fart się może skończyć w finale..
A o meczach z Barcą nawet nie wspominaj bo to jeden wielki wstyd był, wygrali z zespołem któremu się nie chce grać.

2

Jestem rozczarowany gra Atletico.
Spodziewałem się dobrej defensywnej gry, a widziałem jakąś obronę Częstochowy..
W taki sposób to raczej finału nie wygrają z Realem..
'
Ale też jest lekcja dla Barcy, że można grać z ambicją i nie schematycznie, Bayern ich cisnął pięknie na wszystkie sposoby.

0

Sam Pogba wystarczy, jak trafi do Realu to mamy przegwizdane.

3

Wymiana trenera chyba nic nie da, zresztą niby na kogo wymienić Luisa E. ?
Nikt nie spodziewał się, że chłopakom pod koniec sezonu odechce się grać do tego stopnia, że trzeba będzie na nich drzeć mordę..
Do tego najbardziej nawala dwóch kluczowych zawodników którzy decydują o grze zespołu..

Od dawna mówię, że Barce toczy rak niechciejstwa które się co jakiś czas objawia.
A te gadki o zmęczeniu i braku formy to możecie dzieciom z wciskać, ze niby wyeksploatowani itp.
Jak zostają trzy mecze do mistrzostwa to się za.....la a nie człapie po boisku.
Same wypłaty w milionach euro do tego zobowiązują.

Nie wiem czy nie lepiej by było kupić dwóch napastników a Messiego cofnąć do pomocy na stałe..
Na razie zanosi się na skład podobny do tego jaki mamy, pewnie w następnym sezonie jeszcze bardziej im się nie będzie chciało..
D. Suarez + obrońca i rezerwowy napastnik szału raczej nie zrobią.

2

3 mecze do końca a im się nie chce grać..
Brawo panowie, byle tak dalej.
Jeszcze ich trzeba motywować do biegania, normalnie jakieś jaja to są..

3

Bayern 3-0 z Atletico, chłopie w jakich ty obłokach bujasz..
Bayern to może sobie na swojej niemieckiej wsi ligowych ogórków ogrywać, w rywalizacji z top3 zespołów LaLiga raczej nie da rady.
Przynajmniej nie Bayern Guardioli.

0

Miałem na myśli słynne ego i zaciętość Bayernu które nie wytrzymały rywalizacji
z naprawdę mocnymi typami.
Atletico gra defensywnie, przeciwnik często wygląda jak by miał przewagę a wynik jaki jest każdy widzi..

0

Ciekawe jaką ma minę główny hitlerowiec Rummenige..
Jak mu się wydawało że Bayern ma jakąś charyzmę szczególną to
po meczu z bulterierami musi chyba przyznać, że to Niemcy są tu chłopcami do bicia..

1

Miejmy nadziej że Atletico nie zrobiło nam kreciej roboty wywalając nas z LM i nie odpadnie z Frycami albo co gorsza z Realem w finale.
Jeśli się tak stanie to chyba stracę do nich szacunek.

4

Barca obserwuje, a kupują Bayern, Real i Szejki.
Dybala był do wzięcia za 30mln, teraz będzie za minimum 60 .
Tak samo będzie z resztą narybku.
Za to my sobie kupimy Gameiro..

9

Czemu akurat zmiennik Suareza który w sumie dobrze znosi trudy sezonu ..
Lepszy by był jakiś uniwersalny napadzior, szybki i techniczny , tak żeby dawał radę na wielu pozycjach.

3

Zaraz się okaże, że każdy jeden z lepszych zawodników szczuje Barce o jeszcze większy kontrakt a szacunek i przywiązanie dla klubu to jakaś bajka dla dzieci..

Z drugiej strony wszyscy wiemy, że tam gdzie w grę wchodzą miliony euro sentymenty idą na bok albo są tylko na pokaz.

3

Dobrze by było strzelać gole już w pierwszej połowie, tak jak w dwóch ostatnich meczach.
Mam na myśli trzy pozostałe w których może być nerwowo jeśli nic nie wpadnie w pierwszych 45 minutach.

0

Co to za różnica ile dokładnie zechce?
Liczy się to czy na to zasługuje.
Co tatusiek wymyśli się okaże niedługo.

0

Chyba nie ta strona boiska.
Jest problem z ewentualnym zastępcą, bo jak widzę nikogo ciekawego na rynku chyba nie ma.
Hazard do Realu.

1

Niby plotki ale chłopak przegina z żądaniami finansowymi, a Leo Massim nie jest.
Barca ma płacić mu więcej tylko dlatego, że jakiś tam klub twierdzi, że da mu nawet 20 mln ?

Lubie jego grę i doceniam, to był udany transfer ale jak się nie podoba to do widzenia.
Za pieniądze z transferu można kupić Pogbę, napastnika/skrzydłowego i jeszcze zostanie.

0

Co to znaczy "ratował dupę" ?
Wykonywanie swojej pracy za którą ktoś Ci płaci 10 mln za sezon, nazywasz ratowaniem dupy ?
Neymar za taką kasę i możliwość gry w FCB u boku Messiego powinien zapierdzielać jak mały samochodzik i dawać 100% z siebie w każdej chwili.
Barca powinna się szanować, Neymar to nie Messi i do jego poziomu nigdy się nawet nie zbliży.
Rozumiem że dzieci potrzebują nowej gwiazdy ale na razie to chłop na więcej niż 10 mln nie zasługuje.
Chyba że za wizerunek marketingowy..
A jak sie nie podoba to sprzedać za 200 mln i kupić Pogbę , Dybale i jeszcze zostanie na Hummelsa.
Neymar jest idealny do Barcy a Barca dla niego ale klub musi się szanować bo za chwilę wszyscy będą szantażować o większa kasę..

0

To jest zawodnik którego trzymają specjalnie na potrzeby tej strony.
Dokładnie chodzi o to żeby dzieci myślały że mamy wychowanków którzy za chwilę zostaną crackami..

Za chwilę przyjdzie jeszcze jeden (D. Suarez) i nasza pomoc miażdży -
S.Roberto, Rafhinia, D. Suarez ,Rakitić - nic tylko czekać aż odpalą z formą i zdominują swoją grą całą ligę..

0

Mi się średnio podoba ten pomysł.
Jedynie cena może być kusząca.
Oglądałem kiedyś często Borussie i koleś popełniał masę błędów.
Niby gra w reprezentacji ale to niemiecki system i nie wiadomo czy się sprawdzi w FCB.
Lepszy byłby jakiś zacięty przecinak z potencjałem.
Ale w sumie stoperów potrzeba tak naprawdę dwóch, więc jakby był tani to brać.

Mam na myśli, sprzedaż Vermy i Bartry + starość Mascherano..

0

Może i tak ale Juventus to nie rozpadające się City, tylko drużyna z jajami.
A Wolfsburg jak pamiętam został w końcu rozjechany ..

0

Chyba musieliby sobie wstrzyknąć wszystkie możliwe rodzaje dopingu żeby z Realem wygrać.
Trener na wylocie, drużyna do sprzedania, słaba obrona.
Nie widzę tego.

0

Oczywiście, że jest drugie dno tej historii, pytanie tylko kiedy się o tym dowiemy.
Niebawem, po sezonie, czy może jak się któryś "wysypie"w autobiografii po latach..
Chyba tylko dzieci z tego forum wierzą, że drużyna tak po prostu straciła formę i nie jest w stanie wygrać meczu bo "zupa była za słona" .
Lub też że wszyscy są taaak wyczerpani sezonem, że już biegać nie mogą, chociaż sami przyznają że nie są jacyś szczególnie zarżnięci fizycznie..

0

W tym właśnie problem, że porażką jest w tym wypadku remis.
Nie koniecznie musimy przegrać mecz, wystarczy że nie wygramy.
Liczę bardziej na potknięcia rywali niż na dobrą grę Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?