1

Jest w tym co piszesz trochę racji.
Ale w sumie to można wybaczyć ten mecz, ze względu na podświadome oszczędzanie się przed LM.

A syndrom braku gry na 100%, obserwuje u graczy Barcy od czasów końca Guardioli.
Zdarza się to często i jest dla mnie dziwne że piłkarzom którym płaci się dziesiątki mln euro, pozwala się na grę na pół gwizdka.

0

Może wypadało by coś powiedzieć o swojej żenująco śmiesznej interwencji przy golu Ronaldo.

0

Widziałem już takie mecze kiedy Real wygrywał dzięki dobrej grze z kontry.
Podobnie było w LM z Bayernem, który wtopił bo dał się zaskoczyć słabszej drużynie.
Nie oszukujmy się , Real ma skład żeby wygrywać z najlepszymi i co jakiś czas mu się to udaje.

0

Piqué może niech lepiej nic nie mówi, bo zaraz wszyscy łykną ten dołek.
Po raz kolejny okazało się, że albo się zjada albo jest się zjadanym.
Takie prawo natury, w piłce również obowiązuje, szczególnie w przypadku Barcy która
ma problem w kontrolowaniu wygranych meczów.

14

Stało się to co zwykle, kiedy Barca nie ciśnie przeciwnika.
Tzn. nagle zmieniliśmy się z wilka w owce.
Bywały już takie mecze i zazwyczaj kończyły się remisem.
Tutaj poszło jeszcze gorzej, ale to raczej przypadek.

Do tego tridente zagrało fatalny mecz (Messi trochę lepiej) i wtopa gotowa.
Real był słaby jak zwykle, każdy to widział.
Naprawdę musiało się chłopakom bardzo nie chcieć żeby z nimi przegrać.
A zejście Rakiticia zrobiło katastrofę w grze defensywnej.

0

Może i tak, ostatnio Barca lubi przysypiać pierwsze pól godziny.
Z drugiej jednak strony oddanie inicjatywy Realowi grozi utratą bramki, obronę jaką mamy, wszyscy znają.
No i w końcu gramy u siebie, nie wypada kulić ogona na dzień dobry.

2

Gdyby nie to że mamy mecz w LM, byłby pewnie pogrom.
Myślę że będą na początku starali się coś strzelić a potem to tylko kontrolować.
Przydało by się jakieś czerwo dla Realu, tak dla mniejszego zmęczenia.

4

Świat zwariował i za dobrego stopera trzeba będzie dać minimum 50mln..
No ale jak Barca spała przez kilka lat a potem nakupiła dziadków i kalek to teraz musi przepłacać.

1

Czy to są pierdoły, się jeszcze okaże.
Sytuacja sprzyja takiemu transferowi.

0

Jakoś strasznie smutno mi nie będzie, jeśli pożegnamy Niemca.
Barca nawet tego nie odczuje.
Bravo zagra więcej i tyle.
Kasa pójdzie na innego bramkarza, skoro Stagenowi źle to trzeba coś z tym zrobić.
Facet ma prawo wymagać regularnej gry a Barca ma prawo rotować bramkarzami jeśli ma taką ochotę.

0

Spokojnie 5 lat może jeszcze grać.

0

Mamy kilku stoperów więc tragedii nie ma.
Mathieu na LO to porażka, przypominam przegrane GD z ostatniego sezonu.
Miejmy nadzieje że Alba będzie zdrowy.

0

16,5 mln - nigdy nie widziałem czegoś głupszego

1

Najbardziej irytujące jest kopiowanie zachowań bramkarza Bayernu.
Facet broni w najlepszym klubie świata, przygotowują go na pierwszego bramkarza na długie lata, a jemu strasznie z tym źle.

22

Gra Realu taka jak z meczu z Sevillą ?
Nie ma problemu, RM nie grał tam nic wielkiego, to Sevilla była słaba, aż kuło w oczy.

0

No to w takim razie nie wiem co zarząd Barcy planuje, bo Verma jak dla mnie jest do odstrzału.
Po co komu piłkarz potencjalnie kontuzjowany ?
Do tego nie gra i nie ma formy przez to.

0

Ile mogą dać za takiego Alvesa , 10mln ?

0

No właśnie ja też w to nie wierzę, głównie ze względu na cenę i obecność trzech PO w składzie.
Ale sam piłkarz jest ok, szybki, ograny w dobrym teamie.
Trzeba było go rok temu brać.

0

Tak, tylko ile on będzie kosztował ?
Przy zainteresowaniu innych gigantów może to być spora suma.
Jakoś nie widzę Barcy płacącej 40mln za kolejnego PO.
A Vidal na razie szału nie robi , dla mnie jest zbyt schematyczny w ofensywie.

0

Bellerin, wreszcie jakiś konkretny ciekawy zawodnik.
Tylko ile trzeba będzie za niego dać ?
Ciekawe też ile zaoferują Chińczycy..

0

Busi i Rakieta odpoczywają, wspaniała sprawa przed meczowym maratonem.

0

No to lipa, ciekawe co Szwabi mu takiego zaoferowali, grę obok Lewego ?

0

Barca zawsze będzie robić takie rzeczy, dopóki obrońców będziemy mieć z gatunku "wesołych".

0

Niby to specjalny rodzaj meczu w którym się nogi nie odstawia, jednak przed Barcą mecz z Atletico i wypadałoby się nie nabawić urazów.
Czuje że zagramy spokojnie w tym meczu.

1

Real obejrzałem pierwszy raz od pół roku.
Strasznie schematycznie grają, ambicja + jakieś wrzutki, czasem ktoś błyśnie.
Teraz się nie dziwie że są na trzeciej pozycji w tabeli..
Jeśli zagramy dobrze w GD, nie powinno być problemu żeby przynajmniej zremisować.

Swoją drogą to wczorajszy remis i porażka Atletico trochę uatrakcyjnią widowisko, RM będzie miła złudne wrażenie że grają o cokolwiek.

0

Ja lubię Mathieu, podoba mi się jego gra w FCB.
Jednak patrząc na niego mam nieodparte wrażenie, że chłop coś zaraz zmaluje.
Jak dotąd mu się udawało, ale w końcu nadszedł ten moment.
Miejmy nadziej że teraz będzie lepiej.

7

To że Mathieu to bomba, wiedzieli wszyscy.
Na szczęście wybuchła dzisiaj a nie np. w ćwierćfinale LM.

0

Dobra recenzja.
Też jestem rozczarowany Ardą, no ale chyba w FCB wszyscy się rok aklimatyzują.

0

Miejsce jak najbardziej jest, tylko nie ma tyle kasy na gracza na tą pozycje.

1

Ja tam wiem tyle, że Barca nie może wyjść na ten mecz tak jak ostatnio w lidze.
Na dzień dobry po słabej grze dostaliśmy jeden i trzeba było gonić wynik.
Szczerze mówiąc to tamto spotkanie nie wyglądało najlepiej i trzeba było naprawdę sporo się napracować żeby wynik był korzystny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?