RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to ja nie wiem jak oni tego Pogbe chcą wcisnąć przy takich układach..
Czyżby cały ten cyrk wokół jego transferu do Barcy to była ściema ?
0
To w sumie nie za dużo jak na plany zakupów o jakich się mówi..
0
Przy okazji rozmowy o transferach, czy ktoś tutaj orientuje się ile w sumie Barca może wydać w lecie ?
Wiadomo że przydałby się pomocnik z prawdziwego zdarzenia, środkowy obrońca i napastnik na zmianę MSN.
Trzeba będzie też kogoś sprzedać (Adriano, Sandro, Mathieu/Vermaelen, możliwe że Alves).
No więc ciekawi mnie jak to finansowo wygląda, zwłaszcza że być może trzeba będzie za Pogbe zapłacić kupę szmalu..
Nie chodzi mi o kolejną dyskusje kogo kupić a kogo nie tylko o info na temat finansów na transfery w lecie.
1
Jednym słowem, albo wyniki albo tożsamość.
Niczyja wina że tak to wygląda w tych czasach, kasa zepsuje wszystko.
0
Artykuł ciekawy tylko nie wiem czy wahania dyspozycji Pique są zależne od czegokolwiek co da się określić.
Reszta obrony w sumie ten sam problem.
Były mecze kiedy nie byli zmęczeni a i tak któryś miał dzień świra i robił babole.
Moim zdaniem Barca trochę rozpuściła obrońców w kwestii koncentracji i tak się przyzwyczaili że można czasem się nie starać.
W końcu i tak Messi strzeli i załatwi sprawę w razie kłopotów..
0
Tylko jakoś mało w grze do przodu..
0
Rakitić zazwyczaj jest bezbarwny.
1
Nikt nie mówi że jesteście.
Bardziej chyba chodzi o to że nie było jak dotąd drużyny na takim poziomie jak Barca, która by jednocześnie tak bardzo dawała się cisnąć.
Ta skłonność do dopuszczania przeciwnika do setek kiedyś się źle skończy.
5
Barca kontrolowała mecz?
Ja tam widziałem co innego..
0
Spokojnie kolego , na tej stronie połowa ludzi widziała w Munirze nowego Messiego, Bartra to kolejny Puyol a Rafinha i Roberto to Xavi i Iniesta, tylko trzeba poczekać..
Sergi przyda się jako uniwersalny grajek od wszystkiego ale do przodu to raczej Barcy nie pociągnie.
Dlatego właśnie twierdze że potrzeba nam jak tlenu jakiegoś topowego pomocnika .
Widać to w meczach w których nie idzie łatwo..
0
Style wiadomo że odmienne, miałem na myśli klasę sportową piłkarza, akurat obaj zajmują się tym samym czyli strzelaniem bramek.
Messiego wstawiasz gdziekolwiek i robi wygraną w pojedynkę prawie w każdym meczu, zwłaszcza za młodu, a Neymarowi raczej się nie zanosi na aż taki poziom.
5
Ja się nie zgodzę i twierdzę że Naymarowi jeszcze bardzo daleko do poziomu Messiego , zapewne też nigdy się do takowego nie zbliży ..
0
W Arsenalu to mają jakieś przeciążeniowe problemy czy jakiś lipnych medyków, bo klub ten kojarzy mi się ze szpitalem od dłuższego czasu.
0
Wypożyczyć - najlepsza opcja.
I to na długo, póki Bravo się nie wykończy..
Już jeden taki był co chciał koniecznie odejść z Barcelony i jak skończył wszyscy wiemy.
Najlepiej by było wypożyczyć z możliwością powrotu w razie kontuzji Bravo.
Inna sprawa że ten chłopak jakoś mi nie pasuje do Barcy i mam wrażenie że pójdzie inną ścieżką..
0
Bo się dzieci nakręcają jak byśmy co najmniej kolejną manitę Realowi zrobili..
1
Napiszcie coś o faulu Mathieu, mogła być nawet czerwona..
6
Już przestańcie się wyflaczać nad tym meczem bo to było widowisko typu Real -Granada, przeciwnik nie grał tylko stał, chyba przeciwko swojemu trenerowi.
0
W sytuacji kiedy chcemy wygrać ligę i LM powinniśmy odpuścić puchar.
No ale wszyscy chcą trypletu..
Finałowe mecze PK są naprawdę w złym momencie.
1
Nie zdziwiłbym się jakby zatrzymał nas ten cholerny Puchar Króla który tak naprawdę nie jest wielkim trofeum a wyciska z graczy wszystkie soki.
1
Ja bym chciał żeby Barca w "tych" meczach kiedy piłkarze są zmęczeni grała ostrożniej w pierwszej połowie, nawet defensywnie.
Pozwolić się wyszumieć rywalowi i wtedy się bardziej otworzyć.
0
Nie wiem co za śmiałek wymyślił ten transfer ale niech że go biorą za jakąkolwiek sensowną kasę.
Tylko czekać aż się chłop rozsypie a młody nie jest.
Zastanawia mnie tylko jak zarząd i trener widzą skład stoperów na przyszły rok..
1
Ciekawe co byś czuł jak by było 2:2..
A nie wiele brakowało .
0
Można sobie gdakać ile wlezie na temat Nolito, a i tak wszystko zależy od tego czy będą poważniejsze absencje MSN w ważnych meczach.
0
Niech więc opchną Sandro i wezmą jakiegoś starca chociaż, byle nie pękał..
0
Tutaj bardziej chodzi o ewentualne absencje, jak ktoś wypadnie na długo to zrobi się problem..
0
No tak, mały zielony chochlik się wkradł..
19
A dla mnie wtopa na maxa jeśli go nie kupimy/wypożyczymy.
Dodatkowy napastnik jest niezbędny, Arda ma grać w pomocy, a Alexis nie rozwiązuje tutaj problemu kontuzji MSN.
18mln za dobrego rezerwowego na 3 lata to nie tragedia.
Chcecie drugiej z rzędu wygranej w LM ?
Ciekawe co powiecie jak Messi będzie chory a Suareza wykluczą kartki w jakimś półfinale.
Potrzeba napadziora na rezerwę i to dobrego, w formie.
Nolito jest do tego idealny..
0
Czemu mało ?
Może wchodzić w każdym meczu na zmianę, do tego całe mecze dla rotacji, puchar, nieuchronne urazy i kontuzje MSN..
Minut będzie miał od cholery..
0
Masche naliczyłem dwa niezłe babole po których mogły być bramki.
Generalnie na swoim stałym poziomie, niby dobrze a jednak wtopy były.
Za dużo zawodników z ławki, mechanizm nie zadziałał dobrze..
1
Proszę wybaczyć ale dostałem straszny wp.....l za brak wiary w Sandro i Munira, od tego czasu bywam trochę wredny..