0

Przecież żartowałem.
Fakty są takie że wielki potwór, kat Barcy, dostał dwójkę na dzień dobry od przeciętnego Realu..

0

Ech, tak czułem że Celta się "podłoży".
Jak sobie przypomnę te komentarze jak to oni super zagrali z Barcą to mi się śmiać chce..
Wielki postrach gigantów w La Liga..

0

Ciekawe jakie fajki palił..

1

Ludzie wyluzujcie się, nikt niczego nie udowodni bez zapisu rozmów.
Wszystko rozejdzie się po kościach, podobnie jak tysiące podobnych wałów których nie było jak sprawdzić.
Ucierpi tylko wizerunek Madrytu na świecie, zawsze to jakiś plus całej tej sprawy.

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe jak się czują teraz piłkarze Realu wiedząc że ktoś im pomaga..
W końcu to nie ich pomysł przecież.
RM ma i będzie miał prze.....ne dopóki Messi gra w FCB.
Może niech się więc wyluzują i poczekają do końca kariery tego zawodnika, to już nie tak długo, w końcu.
Wtedy szanse się z powrotem wyrównają i nie trzeba będzie przekupstwa do bardziej
wyrównanej rywalizacji z Barcą..

0

Bravo za decyzje w sprawie Juvenstusu - to najbardziej skorumpowany klub świata.

0

Taki transfer z na oszczędność kasy..
Średnio mi on pasuje do stylu Barcy, chyba że kumpla Messiemu szukają, to rozumiem..

0

Wszystko fajnie ale obrona to nadal tragedia.
Rayo to wesoła drużyna która lubi żeby im nastrzelać, więc im chłopaki nastrzelali.
Mam nadzieję że Barca kupi jakiegoś porządnego stopera żeby grał w parze z Vermą a Pique wyląduje na ławce.

0

No przecież żartowałem..
Ale nadal nie kumam kogo niby mamy kupić ..

1

A co, Nolito nie może być nowym Larssonem ?
Niby kogo sobie wyobrażają, jakiegoś Szweda ?

2

Wszystkie te newsy "o dupe potłuc" można bo i tak pewnie kupimy Nolito.

1

No ciekawe tylko czy Van Persi byłby wstanie przyjąć rolę "podawacza" piłek do Messiego..
Jak go znam to raczej nie..

2

Co tu dużo gadać, Barca gra naprawdę słabo , szczególnie w obronie.
Przez środek łatwo się przedrzeć i zrobić presję.
Teraz to właściwie każdy powinien nas cisnąć, moment jest idealny.

Ciekawe czy chłopaki jak to zwykle ze średniakami grają, będą człapać po boisku dopóki nam nie strzelą, czy może w końcu dotarło do nich że w kryzysowej sytuacji trzeba zapi......ć na 120% od początku meczu.

7

Co do Couthinio to chłopak ma dobrą technikę, a to jak widać na przykładzie
średnio udanego transferu Rakiticia, jest dla Barcy najważniejsze.
Piłkarze ofensywni którym piłka trochę przeszkadza, nie mają tu łatwego życia.

Tak sobie myślę że jak kadra pomocników się poszerzy, to Rakiete mógłby Luis spróbować wystawiać na typowego DMa, Busi by sobie odpoczął przynajmniej co jakiś czas.

2

To by sporo tego było.
Coutinho, Busquets, Rafinha, Rakitić, Iniesta, Arda i rzekomo Pogba.
Chyba kogoś trzeba by było pożegnać przy takich transferach.

0

Patrze sobie na terminarz i w sumie to nie ma tragedii.
Gdyby tak udało się nie przegrać w Villarealem to możemy wyjść z tej kadrowej katastrofy praktycznie bez szwanku.
Mam na myśli stratę do Realu, bo zapewne na końcu sezonu reszta nie będzie miała znaczenia.

0

W sumie się staraliście, to prawda.
Jak zwykle przed końcem meczu.
Wyleczyć zawodników Barcy z człapania po boisku - nawet brak Messiego do końca chłopaków nie motywuje.
No ale jak ktoś przez tyle lat przyzwyczaił się że wystarczy podać do Leo i mecz się sam zrobi...

0

Tak to wyglądało że solidnie.
Ale było też sporo meczów z podobnymi wpadami jak teraz.
Wydaje się że to ta sama choroba .

2

Z obroną Barcy to jest tak, że wcale nie była lepsza w tamtym sezonie, tylko identycznie słaba jak teraz.
Ale wtedy z przodu chłopaki z Massim na czele cisnęli przeciwnika na tyle, że nie było możliwości żeby to nas ktoś porządnie atakował.

W tej chwili przody mamy słabe i wszystko wychodzi na jaw.
Tzn. że chłopaki z defensywy się gubią przy większej presji atakujących.
Mam nadzieje że zarząd to rozumie i za jakiś czas przygotuje Barce na odejście Messiego i kompletny krach drużyny.

0

To złudzenie optyczne, kiedy drużyna przeciwna się cofa żeby pilnować wyniku.
Chłopakom z Barcy wtedy wydaje się że są lepsi i atakują zacieklej..

0

Rakitić jak zwykle, gra jak w zwolnionym tempie.
Ale w sumie nie jego wina że mu każą w Barcelonie grać, przynajmniej się stara.

Spodziewam się problemów w każdym meczu do czasu powrotu Messiego.
Może ktoś w końcu przejrzy na oczy i zrozumie że ten chłopak to połowa Barcy.

1

Barca bez Messiego to poziom Bayeru Leverkusen.

0

Podoba mi się ten chłopak, na razie na YT.
Może niekoniecznie trzeba kupować piłkarzy po 50 mln.

1

Oceny Stagena i Rakiticia to jakiś żart chyba.

0

Wrażenie to mam że Iniesta jest już mocno wyeksploatowanym piłkarzem i często łapie drobne urazy.

5

Mathieu własnie pokazał w jakiej jest dyspozycji.
On się nadaje lepiej do składu kiedy Barca dominuje i nie ma presji na obronę.

0

Nie jest bez sensu jeśli czytasz je w odniesieniu do pierwszej części posta.
Mowa była głównie o tym że drużyna się słabo spina w trudnej sytuacji a o Sevilli pisałem tylko dla przykładu.
Wykroiłeś zdanie z całości jak jakiś dziennikarz szukający sensacji że ktoś coś tam powiedział..

1

Nie chodzi o gdybanie tylko o to że z taką grą defensywną będzie nam trudno wygrywać z kimkolwiek, a z dobrym przeciwnikiem w pełnym składzie może być pogrom.
jak nie wierzysz to obejrzyj mecz z Celtą po raz drugi.
Dlatego piszę że nie kumam dlaczego w kryzysowej sytuacji chłopaki poruszają się w defensywie jak muchy w smole.

3

Zastanawia mnie ile czasu jeszcze potrzebują zawodnicy Barcelony żeby zrozumieć w jak trudnej są sytuacji i że bez Massiego nie ma łatwego odrabiania strat.
Co oznacza że trzeba być skoncentrowanym i dawać z siebie 100% od pierwszej minuty meczu, szczególnie w grze defensywnej.

Z Bayerem wygraliśmy ale równie dobrze mogło być 2-0 i po meczu.
Naprawdę mamy fart że Sevilla jest osłabiona bo w pełnym składzie i formie przejechała by nas jak walec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?