RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ja bym już dawno wy......ł Guardiole, gdybym był zarządem Bayernu.
0
Grze obronnej ?
Kolego, w przeciągu całego sezonu Bravo ratował nam dupsko wiele razy, w wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach.
Defensywa wiele razy dawała ciała a koleżka wyciągał piłki nie do obrony.
Praktycznie bronił perfekcyjnie poza jedną może dwoma wpadkami.
Chyba inną ligę oglądałeś skoro twierdzisz że obrona była lepsza niż bramkarz..
1
Chyba zwariowałeś kolego żeby po takim sezonie wykopać Bravo z bramki w lidze.
Stagen jak jest diamentem to niech może najpierw to udowodni, bo na razie jest dobry i tylko tyle.
0
Bravo jest pewniejszy a Stagen miał trochę wpadek .
Nie wiem co by musiał zrobić Niemiec żeby wygryźć Bravo ze składu na ligę.
0
Zdaję sobie sprawę, to tylko przykład.
0
Mathieu to porażka na boku obrony.
Chyba że w meczach z ogórkami.
Ktoś z tej ekipy środkowych będzie grzał ławę na amen, bo jest ich za dużo.
Plusy takie że można robić rotację w mniej ważnych meczach i dzięki temu uniknąć przeciążeń u niektórych graczy.
0
To by był cholernie głupi transfer.
Jeśli Pedro odejdzie, to jeśli nie Sandro to w kolejnym sezonie trzeba kupić jakiegoś mega perspektywicznego młodziaka typu Vietto i ogrywać go na przyszłość.
0
Nie rozumiem co za problem ma Barca żeby wypożyczać tego typu chłopaków.
Potem gniją w rezerwach albo ktoś ich kupuje za nie duże pieniądze.
Ja bym ich posłał wszystkich na wypożyczenie, w 2 czy 3 lidze nic się już nie nauczą.
0
No jakby Douglas się ogarnął to będziemy mieć trzech piłkarzy na tą pozycje.
A miała być tam wielka dziura..
Swoją drogą w tamtym sezonie Brazylijczyk kompletnie nie był przygotowany do
gry w FCB.
Powinien iść od razu na wypożyczenie albo dostawać jakieś szanse w wygranych meczach.
Teraz może pokazać na co go naprawdę stać, może odpali na zmiennika chociaż.
0
Pedro jest ok., dobry do łatania dziur w ataku, ale przydało by się kontynuować
odświeżanie składu i zastąpić go kimś innym.
Tak dla przypływu nowej krwi po prostu.
0
Od początku podobał mi się ten piłkarz, z Ardą i Pogbą nasza pomoc była by skałą.
Ale coraz bardziej mam chęć jemu i jego agentowi powiedzieć "wy.....j".
Barca to nie City czy Real, trochę szacunku dla tego klubu, piłkarz jak chce tu grać niech postawi agenta do pionu i obniży wymagania.
A wysokość pensji to jakiś absurd.
0
Nie wiedzieć czemu wcale mnie to nie dziwi, że Laporta ma dobre układy z kimś takim jak Riaola.
0
To samo chciałem napisać.
Do tego dodam że są plusy wygranej JMB, przynajmniej jest jakaś stabilizacja i nikt nie będzie mieszał kijem w mrowisku.
Do tego po ostatnich aferach wszyscy będą patrzeć mu na łapska, więc raczej nic złego nie uczyni.
2
W sumie mam niezły luz, obie główne kandydatury nie budzą zaufania więc wybór i tak będzie zły.
Nie lubię Kataru, Rosella i brudnych interesów ale jeszcze bardziej nie lubię wyszczekanych populistów, dla mnie to najgorszy typ człowieka.
Tak więc dla mnie nie ma tutaj żadnej opcji.
0
Jeszcze głupszy komentarz komentarza..
2
Dla Ciebie wszystko Johan, Ney i Suarez na ławę, od następnego sezonu gramy Munirem i Sandro.
W środku Denis Suarez i Rafinha.
Wpadnij na świętowanie kolejnego trypletu.
2
Naprawdę trudno glosować na tego człowieka jak się posłuch co on wygaduje..
0
Nic się nie zmieni, w końcu przecież zgrał się z drużyną.
Będzie grał na poziomie końcówki sezonu i tyle.
0
Dno to trochę za dużo powiedziane ale patrząc na posturę i umiejętności tego chłopaka to nie wiem czemu ktokolwiek o nim pisze..
1
Tak, tylko że Cuadrado już nam nie potrzebny.
1
Trochę nie na temat ale muszę napisać że w Sevilli chyba zwariowali.
Po co im ten włoski ochłapiarz ?
0
Eech, kolejny który chce koniecznie do ruska..
Panowie, naprawdę nie można gdzie indziej ?
0
Podbijam na 888 mln.
Nie przebija pan, panie Laporta ?
Wybory tuż tuż..
1
Ta jasne, może 444 mln nawet.
2
Nie podoba mi się Bartomeu ale najbardziej drażnią mnie populiści typu Laporty.
W tej chwili jest stabilnie więc może niech tak zostanie.
Po tych wszystkich aferach zarząd będzie stale prześwietlany, więc nie podejrzewam kolejnych brudów.
0
Zauważ że mam y w pomocy dwóch zawodników (Iniesta/Rakitić) z których jednemu coraz bardziej się nie chce iść do przodu a drugi nie ma do tego umiejętności.
Co z tego że Andres to mój idol a Ivan wypluwa płuca, skoro wyraźnie w pomocy mamy kłopoty ?
Barca trochę przysnęła z transferami, trzeba to nadrobić.
0
Niech idzie.
Niektórzy zapominają że skład trzeba przewietrzyć co jakiś czas żeby chłopaki się nie znudzili sobą nawzajem.
Musi być świeża krew, ostatni sezon pokazał że było warto sprzedać i kupić.
8
Tendencyjny artykuł.
Autor chyba nie zauważył że Iniesta, Xavi czy Puyol rodzą się raz na jakąś dekadę a potem często jest długo,długo nic.
Do tego również nie rozumie że Messi i Ronaldinho mocno pociągnęli Barcę do góry a podobnych do nich może długo nie być.
A jak będą to trzeba płacić za nich dziesiątki milionów euro.
Takie romantyczne podejście to można mieć jak się ma 15 lat, dorosły człek musi wiedzieć na czym świat stoi, a jak nie wie to przegra.
0
Myślałem że szopki już się skończyły w tym klubie.
A jednak nie.
Kupujemy zawodnika z opcja zwrotu gdyby prezydent okazał się idiotą..
Nawet w polskiej ekstraklasie nie ma takich debilnych układów.
0
Zgadzam się, Rakitić nie spełnia oczekiwań, przynajmniej na pewno nie na pozycji na którą został kupiony.
Jak minie ban na transfery i skład się wyrówna to będzie wychodził co najwyżej z ławki na końcówki.
Bramka w finale nic tu nie zmienia.