RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tele to i Barca wywali jak zajdzie potrzeba.
Gorzej jak ten upośledzony agent Pogby wymyśli jakąś nierealne zarobki.
8
A co to kogo obchodzi kto pójdzie na ławkę ?
Będzie grał ten który daje najwięcej drużynie.
3
Bardzo dobrze że Barca sprowadza nowych koleżków z Brazylii.
Szkółka nic nie produkuje to trzeba kupować.
Część drużyny za jakiś czas zacznie się starzeć , potrzeba będzie następnych.
0
Mam wrażenie że połowa uczestników tej strony widzi Pogbe jako nieudanego zastępce Xaviego czy Iniesty.
Może weźcie pod uwagę że to gracz o trochę innym profilu który może dodać sporo siły naszemu środkowi pola.
Nie gubiąc przy tym techniki i kreatywności.
0
To prawda, siła, technika , warunki fizyczne..
Idealnie wzmocniłby środek.
Do tego ktoś typu Gundogan/Veratti i mamy super ekipę.
1
Naprawdę nie wiem jak można po obejrzeniu finału LM kwestionować klasę tego zawodnika..
0
75 to jeszcze nie taka zła cena..
0
No, panie Pogba decyduj się pan gdzie chcesz grać..!
Postaw veto że chcesz do Barcy i koniec tematu.
0
Takie wielkie halo było już przed ostatnimi zakupami i jakoś upchnęli.
Poza tym Barca go wtedy nie dostanie.
1
Oczywiście ze będą kręcone , tylko w inny sposób, mniej jawny może.
Tam gdzie leżą miliony euro tam są wielkie przekręty, od zawsze tak było, jest i będzie.
Będą trochę wybielać temat żeby nie psuć wizerunku piłki.
0
Jeśli Dani wyląduje w Milanie to będzie znaczyło że chyba za wysokich ambicji sportowych już nie ma, więc może lepiej jak odejdzie z Barcy.
Chociaż w sumie ten Milan to pewnie tylko plotka.
Tak czy inaczej mam wrażenie że ten sezon to był jego "ostatni taniec" ido którego się trochę zmusił i zagrał rewelacyjnie.
0
A czego się spodziewałeś , nowego Messiego co sam wygra mecz w którym to Juve, jest przyparte do muru i wiele nie może zrobić ?
Sam byłem sceptyczny, a tu w finale nasi plątali mu się pod nogami jak dzieci.
W meczu na najwyższym poziomie wyglądał dobrze na tle Barcy, więc to mówi samo za siebie.
Jedyny problem to charakter tego chłopaka (niewiadoma) i zachcianki finansowe.
0
Skąd wy bierzecie te sumy 50-60 mln, bo chyba nie z głowy.
Chłopie, kto sprzeda takiego mega kozaka za połowę kasy jaką są w stanie dać szejki ?
80 to minimum.
0
Szczerze mówiąc to zarówno Veratti jak i Pogba są rewelacyjni , mimo że to trochę inni piłkarze.
Pogba był trochę niepewnym towarem ale w finale pokazał wszystkim niezdecydowanym jak dominuje fizycznie nad innymi, przy znakomitej technice i ogólnie dobrej grze.
Veratti też super ale gdyby Gundogan dał rade z odzyskaniem pełnej formy to nie był by jakoś specjalnie gorszy.
Taki zakup Pogba+Gundogan byłby bardzo sensowny.
0
Nie wiem gdzie widziałeś to rozkręcanie, chyba w Fifie..
2
Moglibyście się trochę wyluzować z tymi sympatiami dla politycznych łbów.
Żaden kandydat nie jest tutaj aniołkiem.
Laporta to być może jeszcze większy wałkarz niż reszta.
0
Bardzo subiektywna opinia.
Szczerze mówiąc widziałbym ich obu u nas.
Veratti jest mniej medialny, więc i cena niższa.
Tyle że nie wiadomo ile szejki powiedzą, może też ze 100.
Barca trochę przysnęła, trzeba brać więcej perspektywicznych zawodników po 20 mln i nie płacić potem komuś 100 za ten sam towar.
0
Patrząc na reali dzisiejszego rynku, myślę że nie przesadzam ani trochę.
Nasi wyglądali przy nim momentami jak niezdarne małe ludziki..
Jeśli Suarez i James kosztowali po 80, to Pogba ze swoim młodym wiekiem i takim potencjałem + siła fizyczna i wzrost, jak najbardziej jest warty tej stówki.
1
Dobre zawody to mało powiedziane.
Ktoś kto był przeciwnikiem transferu Pogby , w tej chwili nie ma argumentów.
Koleś jednak jest wart tych 100 baniek..
3
Poza oczywistą satysfakcja z wygranej mam jeszcze jedną taką, że Pogba okazał się mega kozakiem za którego warto dać każde pieniądze.
Był nie do zatrzymania, nasi odbijali się od niego jak piłeczki.
12
Czemu do cholery niektórzy widzą granie w piłkę jako wojnę ?
Po to się gra, żeby pokazać co się ma najlepszego.
A to że troglodyci w tej zabawie nie dają rady, to nie wina Neymara..
2
mimo wszystko 7 jak dla mnie
1
Szkoda , myślałem że to my kupimy Vietto jako inwestycje na przyszłość..
0
Chyba nie sądzicie że coś się zmieni..
Będą brać inni i mniej jawnie, będzie tak samo jak było, może bez bezczelnych wałów.
0
A tam, bez przesady.
Trzeba wziąć jakiegoś dobrego obrońce z Laliga i czekać aż pojawi się jakiś talent.
Trzeba też widzieć plusy odejścia Alvesa, wymiana składu, nowa krew.
0
Łapczywość do potęgi "n".
Trochę przesadził chłopak.
0
Komentarz usunięty
2
Niechże oni dadzą mu te parę euro więcej, klub nie upadnie z tego powodu.
A tak zostaniemy bez prawego obrońcy, co może zaważyć o tytułach w kolejnym sezonie.
Chyba łatwo przeliczyć, że wtedy możemy zarobić kilkanaście milionów mniej..
0
10 mln to trochę mało, 27 lat, daje rade w Pramier League, chyba jest warty parę milionów więcej..
Niech dają 15.
1
Nie wiem co z Rafinhą, grał będzie tan który jest najlepszy .
Rafinha też nie kreuje zbyt dobrze więc niech nie płacze że nie gra.
Barca to nie caritas.