6

Barca nie umie aktywnie bronić wyniku.
Idziemy do przodu albo jest kłopot jak przeciwnik ciśnie.

1

Jak ktoś myśli że Real też straci tutaj punkty to chyba jest dzieciakiem albo ligi nie ogląda.
Albo odprawi jakieś czary i Real zrobi dwa babole jak FCB.
Jeśli zagrają poprawnie tak jak my do pewnego momentu, to nie mam mowy o stracie punktów z Sevillą.
Co najwyżej Valencia może im krwi napsuć.

0

Przesadzają moim zdaniem.
Fajnie że bramkę z wolnego strzelił.

1

Już dajcie spokój Luisowi.
Przecież nie odpowiada za błędy Bravo i Pique.

0

Rakitić nic nie wnosi o gry i tak zapewne zostanie .
Czasem mu coś wyjdzie i jest wielkie larum, że super transfer.
Na zmiennika się nadaje jak najbardziej.

0

Trochę "za łatwo " zdobyliśmy te gole.
Gdyby były bardziej wymęczone to by była mobilizacja..

1

Musze powiedzieć że jestem rozdarty w sprawie Daniego..
Z jednej strony jest nam absolutnie niezbędny na 1-2 sezony, a z drugiej
tak mnie vqr...a jego chciwa postawa że nie mogę na niego patrzeć..
Ktoś taki nie zasługuje na grę w FCB.

3

Po co Ci Koke ?
Tutaj potrzeba prawdziwych magików, Koke to zwykły żołnierz..

0

Rakitić to w ogóle wiosny nie czyni..

0

Problemem jest to że nie ma wartościowych zmienników za Andresa.
Gdyby byli to wylądowałby na ławce i szybko by do niego dotarło że musi dać z siebie coś więcej.

0

W meczu z Borussia nie grał Robben i Ribery, bez nich Bayern szału nie robi.
Ale nawet z nimi w składzie to nie jest jakaś ekipa nie do pokonania.

8

Typowe myślenie Zubiego.
Zapominasz że koleś grał w dość wymagającym piłkarsko klubie.
Za barcelońskie produkty powinno się płacić extra.
Poza tym nie ma kontuzji i 30 lat.

0

Więc Pedro wybrał emeryturę zamiast jakiegoś wyzwania..
Za 10 mln to weźcie sobie Munira, przynajmniej nie musiałbym go już oglądać..

0

Rakitić na razie pokazał że na żadnej z tych dwóch pozycji nie jest jakimś wielkim wzmocnieniem.
Dla mnie to jest piłkarz na ławkę w FCB, a nie pierwszy skład.
W związku z tym potrzeba nam dwóch pomocników a nie jednego.

2

Cóż, chłopaki się zestarzeli i nie maja już chęci , do tego nowi są słabi i mamy to co mamy..

3

Przy takim dziurawym składzie PSG mamy obowiązek przycisnąć i rozstrzygnąć to w Paryżu.
Tak rozum podpowiada.

0

No ja myślę, że po prostu te młodziaki w żadnym stopniu nie pomogą zespołowi.
Halinović nie gra jeszcze na poziomie seniorskim a D. Suarez nikogo nie zachwyca.
Zwyczajnie w następnym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli to samo co teraz minus Xavi.

0

Kolego nam potrzeba cracków a nie dzieciaków.
Można takich wprowadzać powoli do zespołu ale podstawą muszą być zawodnicy na najwyższym poziomie.
Przykład Rakiticia i Rafhini pokazuje dobitnie że "dobry" to za mało na Barce.
Iniesta to jest dla mnie piłkarz którego już nie ma.

0

Koleś wygląda jak by działo się z nim coś niedobrego..

0

D.Suarez i Halinovic ?
To ma być wzmocnienie pomocy ?

0

W sumie każdy z naszych ofensywnych pomocników by się nadał, ale bardziej na ławkę jako zmiennik.
Jak ich się wystawi razem to jest jakieś nieporozumienie..
Xavi z Rakiticiem niby trzymają poziom ale żeby wykreowali przewagę w środku to raczej trudno.
Kompletny brak ofensywnego "poweru".
2 nowych niezbędnych jest..

1

Cała gra ofensywna pomocy to jest nieporozumienie.

1

Chyba każdy widzi że mimo zwycięstwa nie wyglądało to dobrze.
Celta nie grała meczu życia tylko Barca była słaba.
W tym spotkaniu zobaczyłem upiora FCB z meczów ze słabiakami, kiedy potrafiliśmy zagrać naprawdę fatalnie.

Mam nadzieje że to przejściowe, szczególnie u Neymara.
Zaczyna się robić taka sytuacja że jak widzisz go z piłką pod bramka to jestes pewny że będzie klops a nie gol.

Pomocników nie ma od początku sezonu, więc to nie nowość.
Potrzeba dwóch nowych i to dobrych żeby był sens ich kupować..

0

Ciekawe kiedy uda się wyplenić z Barcy to niechciejstwo..
Celta nie grała nic a mogła wygrać.

0

Może i tak ale i tak podstawą gry Barcy jest atak pozycyjny.

0

Kolejny Tello..
Jakby się nadawał to by śmigał w FCB.
No ale fanklub Munira, chyba potrzebuje nowej gwiazdy..

0

Koleś wygląda jak by urodził się do gry z kontry.
Jakoś nie widzę go w FCB.
Za to Kovacić jak najbardziej.

4

i jeszcze jedno- Real chyba też chętnie przewietrzyłby przody, więc nie chciałbym zobaczyć latem newsa : "Vietto w Realu za 20mln"...
Weźmy obydwu, Vietto i Dybale, przynajmniej Florek ich nie dostanie..
A lepszego się zostawi na stałe.

0

Nie wiem czemu ale po problemach Suareza, mam wrażenie że do ataku Barcy nadają się tylko zwinni, super-techniczni piłkarze.

Taki Dżeko robiłby za drewno..

I co trzymać takiego tylko po to żeby ratował wynik raz na kilka spotkań ?

Bo naprawdę nie wyobrażam sobie takiego gościa w pierwszym składzie..

0

Z Neymarem i Suarezem spokojnie mógłby spróbować zawalczyć.
Oni mają często nie najlepsze mecze, gdyby tak im po piętach stąpał młody to nie byłoby źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?