RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Barca nie umie aktywnie bronić wyniku.
Idziemy do przodu albo jest kłopot jak przeciwnik ciśnie.
1
Jak ktoś myśli że Real też straci tutaj punkty to chyba jest dzieciakiem albo ligi nie ogląda.
Albo odprawi jakieś czary i Real zrobi dwa babole jak FCB.
Jeśli zagrają poprawnie tak jak my do pewnego momentu, to nie mam mowy o stracie punktów z Sevillą.
Co najwyżej Valencia może im krwi napsuć.
0
Przesadzają moim zdaniem.
Fajnie że bramkę z wolnego strzelił.
1
Już dajcie spokój Luisowi.
Przecież nie odpowiada za błędy Bravo i Pique.
0
Rakitić nic nie wnosi o gry i tak zapewne zostanie .
Czasem mu coś wyjdzie i jest wielkie larum, że super transfer.
Na zmiennika się nadaje jak najbardziej.
0
Trochę "za łatwo " zdobyliśmy te gole.
Gdyby były bardziej wymęczone to by była mobilizacja..
1
Musze powiedzieć że jestem rozdarty w sprawie Daniego..
Z jednej strony jest nam absolutnie niezbędny na 1-2 sezony, a z drugiej
tak mnie vqr...a jego chciwa postawa że nie mogę na niego patrzeć..
Ktoś taki nie zasługuje na grę w FCB.
3
Po co Ci Koke ?
Tutaj potrzeba prawdziwych magików, Koke to zwykły żołnierz..
0
Rakitić to w ogóle wiosny nie czyni..
0
Problemem jest to że nie ma wartościowych zmienników za Andresa.
Gdyby byli to wylądowałby na ławce i szybko by do niego dotarło że musi dać z siebie coś więcej.
0
W meczu z Borussia nie grał Robben i Ribery, bez nich Bayern szału nie robi.
Ale nawet z nimi w składzie to nie jest jakaś ekipa nie do pokonania.
8
Typowe myślenie Zubiego.
Zapominasz że koleś grał w dość wymagającym piłkarsko klubie.
Za barcelońskie produkty powinno się płacić extra.
Poza tym nie ma kontuzji i 30 lat.
0
Więc Pedro wybrał emeryturę zamiast jakiegoś wyzwania..
Za 10 mln to weźcie sobie Munira, przynajmniej nie musiałbym go już oglądać..
0
Rakitić na razie pokazał że na żadnej z tych dwóch pozycji nie jest jakimś wielkim wzmocnieniem.
Dla mnie to jest piłkarz na ławkę w FCB, a nie pierwszy skład.
W związku z tym potrzeba nam dwóch pomocników a nie jednego.
2
Cóż, chłopaki się zestarzeli i nie maja już chęci , do tego nowi są słabi i mamy to co mamy..
3
Przy takim dziurawym składzie PSG mamy obowiązek przycisnąć i rozstrzygnąć to w Paryżu.
Tak rozum podpowiada.
0
No ja myślę, że po prostu te młodziaki w żadnym stopniu nie pomogą zespołowi.
Halinović nie gra jeszcze na poziomie seniorskim a D. Suarez nikogo nie zachwyca.
Zwyczajnie w następnym sezonie będziemy mieli powtórkę z rozrywki, czyli to samo co teraz minus Xavi.
0
Kolego nam potrzeba cracków a nie dzieciaków.
Można takich wprowadzać powoli do zespołu ale podstawą muszą być zawodnicy na najwyższym poziomie.
Przykład Rakiticia i Rafhini pokazuje dobitnie że "dobry" to za mało na Barce.
Iniesta to jest dla mnie piłkarz którego już nie ma.
0
Koleś wygląda jak by działo się z nim coś niedobrego..
0
D.Suarez i Halinovic ?
To ma być wzmocnienie pomocy ?
0
W sumie każdy z naszych ofensywnych pomocników by się nadał, ale bardziej na ławkę jako zmiennik.
Jak ich się wystawi razem to jest jakieś nieporozumienie..
Xavi z Rakiticiem niby trzymają poziom ale żeby wykreowali przewagę w środku to raczej trudno.
Kompletny brak ofensywnego "poweru".
2 nowych niezbędnych jest..
1
Cała gra ofensywna pomocy to jest nieporozumienie.
1
Chyba każdy widzi że mimo zwycięstwa nie wyglądało to dobrze.
Celta nie grała meczu życia tylko Barca była słaba.
W tym spotkaniu zobaczyłem upiora FCB z meczów ze słabiakami, kiedy potrafiliśmy zagrać naprawdę fatalnie.
Mam nadzieje że to przejściowe, szczególnie u Neymara.
Zaczyna się robić taka sytuacja że jak widzisz go z piłką pod bramka to jestes pewny że będzie klops a nie gol.
Pomocników nie ma od początku sezonu, więc to nie nowość.
Potrzeba dwóch nowych i to dobrych żeby był sens ich kupować..
0
Ciekawe kiedy uda się wyplenić z Barcy to niechciejstwo..
Celta nie grała nic a mogła wygrać.
0
Może i tak ale i tak podstawą gry Barcy jest atak pozycyjny.
0
Kolejny Tello..
Jakby się nadawał to by śmigał w FCB.
No ale fanklub Munira, chyba potrzebuje nowej gwiazdy..
0
Koleś wygląda jak by urodził się do gry z kontry.
Jakoś nie widzę go w FCB.
Za to Kovacić jak najbardziej.
4
i jeszcze jedno- Real chyba też chętnie przewietrzyłby przody, więc nie chciałbym zobaczyć latem newsa : "Vietto w Realu za 20mln"...
Weźmy obydwu, Vietto i Dybale, przynajmniej Florek ich nie dostanie..
A lepszego się zostawi na stałe.
0
Nie wiem czemu ale po problemach Suareza, mam wrażenie że do ataku Barcy nadają się tylko zwinni, super-techniczni piłkarze.
Taki Dżeko robiłby za drewno..
I co trzymać takiego tylko po to żeby ratował wynik raz na kilka spotkań ?
Bo naprawdę nie wyobrażam sobie takiego gościa w pierwszym składzie..
0
Z Neymarem i Suarezem spokojnie mógłby spróbować zawalczyć.
Oni mają często nie najlepsze mecze, gdyby tak im po piętach stąpał młody to nie byłoby źle.