RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już przestańcie krakać o tym banie bo wiadomo że go mamy i trzeba kupić bez możliwości rejestracji zawodnika.
To chyba oczywiste.
11
Tylko 50 mln na dwa transfery ?
To kogo niby mamy kupić, jakiś rezerwowych z ligi włoskiej ?
0
Dybala to przyszłość, jeśli jest kasa to można wziąć go "na zaś".
Ależ on ma polską gębę, to jest zabawne bardzo..
Wygląda że może wyrosnąć z niego coś wielkiego...
1
Do ataku nikogo nie potrzeba, Pedro daje dobre zmiany i jest wkomponowany w zespół od lat.
W przyszłości Reus może się przesuwać z pomocy do ataku.
0
Uciekł dla kasy z Arsenalu do MC.
Ja go za to nie lubię.
0
MC ogrywa ogórków w lidze angielskiej, jak przyszło grać z dobrym teamem to kompletnie dali ciała.
Ich trzeba gnieść cały czas bo jak się rozpędzą w ataku to Kun potrafi strzelić ze dwie bramki z niczego.
Bayern już się o tym przekonał.
Nie wiadomo co by było gdyby nie czerwona kartka.
Na 100% by nas cisnęli żeby wyrównać..
1
Ale on stanął jak osioł i czekał aż sędzia gwizdnie.Normalnie jak dziecko.
4
Busquets zwariował.
Gdybym był jego ojcem to spuściłbym mu tęgie lanie za tą parodie pod bramką.
0
Wreszcie dobry mecz Rakiticia.Za to Neymar kolejny raz gra jakby był bez formy.Trochę za łatwo strzeliliśmy te dwa gole, i się zemściło.Sędzia pomógł tą czerwoną kartką bo zaczynało śmierdzieć wyrównaniem.
0
Myślę że ze stoperami można się wstrzymać, w kolejnym sezonie będziemy mieć ich sporo.
2
Wydaje mi się że kasa na Pogbe jak najbardziej się znajdzie, kwestia tylko
czy on chce do Barcy i czy poczeka pół roku nie grając w LM.
Pogba, Reus, Danilo - takie wzmocnienie bym sobie wyobrażał.
0
Pogba to kosmiczny grajek, momentami przypomina Zidana..
To by była przepustka do lekkiej zmiany stylu Barcy.
0
Zobaczycie że Mats jeszcze coś zmaluje i będą z tego kłopoty.
powinien bronić jeden bramkarz, drugi w PK i z ogórkami .
0
To oczywiste, w tej chwili to najlepszy bramkarz..
0
To prawda, zespół zagrał fatalnie.
Co niby mógł trener zrobić ?
Wstrzyknąć Messiemu kokę ?
0
Co mnie martwi, to ta bezradność która nie przystoi tej klasy zespołowi.
Wyszło na to że wystarczy słabszy dzień Messiego i znowu wracamy do punktu wyjścia.
0
Trochę prawdy w tym jest.
0
Głupią bramkę zawsze można stracić.
Tylko trzeba umieć potem strzelić i odrobić straty.
Barca nie umie grać z autobusami, nic się nie nauczyła.
0
Klątwa klątwą, ale trzeba wziąć pod uwagę że od strzelania bramek mamy już Messiego i Neymara.
Dla rzekomej 9tki zostaje niewiele, chyba że pokaże że jest lepsza od tamtych dwóch..
A to raczej niemożliwe, skoro jeden jest panem Bogiem a drugi niedługo ma nim być.
2
Pogba jest perspektywiczny, dlatego taka cena.
Młody , super technika, strzał , kiwka, siła, sprawność.
Jeśli nie zgłupieje jak Balotelli to można z niego zrobić prawdziwego cracka.
Inna sprawa że ceny ogólnie są mocno przesadzone.
Rusek i szejki to nakręcili.
0
To nie jest jakaś cena z kosmosu porównując do ceny Bale'a lub Jamesa..
0
Tak wygląda jakby się dogadali, ciekawe tylko jak z kasą za niego.
No chyba że nie chce trofeów i pasuje mu platanie się w okolicach podium Bundesligi.
0
Możliwe, tylko że zapewne będą chcieli dużą kasę i do tego jeszcze Tello.
3
Nie no chłopie, tu się toczy sprawa o gruba kasę i zawodnika którego chcą wszyscy.
Trzeba go brać jak tylko nadarzy się okazja.
Czekanie na koniec kontraktu to droga donikąd, zaraz Porto przedłuży umowę i na nic wszelkie zapędy na kupno wolnego piłkarza.
0
30-40 mln trzeba będzie dać, Porto tanio nie sprzedaje.
Pewnie będą chcieli 25-30 + Tello.
1
To co robił Luis w pierwszej połowie sezonu i jak to się ma do wyników to wielka tajemnica.
Nie wiadomo czy to zespół się zebrał do kupy w końcu czy trener zmądrzał..
1
To zależy gdzie chłopak chce grać..
0
Trochę w tym prawdy jest..
0
Hummels jest przereklamowany.
Często robi klopsy, oglądałem wszystkie mecze Borussii swojego czasu i naprawdę szału nie robi ten piłkarz.
Chyba że za jakąś fajną cenę.
W ogóle inwestowanie kosmicznych pieniędzy w obrońców to średni pomysł.
Jak się prześledzi teamy z najlepszą defensywą to niekoniecznie widać tam jakiś
cracków.
Ważny jest wybór odpowiedniego obrońcy i zgranie.
0
No wiesz to taki nasz stary dobry polski obyczaj - bluzganie i zbieranie haków na bliźnich..